CyberLink YouCam Download

CyberLink YouCam to program używany do edytowania i manipulowania obrazem przechwytywanym przez kamerkę internetową podłączoną do komputera. Aplikacja rozpoznaje praktycznie wszystkie dostępne na rynku urządzenia i obsługuje standardy wideo takie jak MJPEG czy H.264.

Współpracuje z komunikatorami Skype, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger czy Windows Live Messenger. Potrafi zarówno nakładać efekty wizualne na żywo i przesyłać je do rozmówcy, jak i rejestrować wideo do pliku AVI aż do rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD).

Dodatkowo CyberLink YouCam robi zrzuty ekranu z obrazu rejestrowanego przez kamerkę i zapisuje je na dysku twardym jako JPG, BMP czy PNG. Dysponuje rozbudowanym zbiorem filtrów oraz efektów, a także mechanizmem wykrywania krawędzi. Nakładane na żywo zmiany reagują więc na ruchy użytkownika.

CyberLink YouCam został zintegrowany z serwisami Facebook oraz YouTube. Dzięki temu możemy sprawnie udostępniać efekty naszej pracy znajomym. Wbrew pozorom aplikacja ma nie tylko zastosowania rozrywkowe. Sprawdza się podczas tworzenia klipów instruktażowych czy prezentacji biznesowych.

Funkcja Face Login pozwala na zrezygnowanie z hasła podczas logowania do systemu Windows oraz niektórych stron WWW (np. Facebooka, Amazonu). Zamiast tego program rozpoznaje twarz użytkownika za pomocą kamerki. Serwis directorZone pozwala na pobranie dodatkowych efektów oraz filtrów.