Super Mario Bros 3 : Mario Forever Download

Któż nie pamięta przygód małego, dzielnego hydraulika, który przemierzając dwuwymiarowy świat walczył z wrogami by uwolnić piękną księżniczkę? Wiele osób do dziś z łezką w oku wspomina godziny spędzone przy konsoli Pegasus przechodząc raz po raz kolejne poziomy. Czy te czasy już nie wrócą? Na szczęście za sprawą darmowej gry Super Mario Bros 3: Mario Forever możemy choć na chwilę cofnąć się w czasie.

Super Mario Bros 3: Mario Forever to po prostu wielki hit sprzed lat we współczesnej wersji, która bez problemu uruchomi się na najnowszych komputerach PC. Oczywiście gra jest zupełnie darmowa, zajmuje zaledwie 14,5 MB po ściągnięciu, a o wymagania systemowe nikt nie musi się martwić – gra uruchomi się nawet na najsłabszych maszynach sprzed lat.

Zasady gry są niezwykle proste i zapewne wszystkim znane – ciężko znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszał o Super Mario. W grze wcielamy się w rolę wąsatego hydraulika, którzy przemierzając baśniowy świat naszpikowany wrogo nastawionymi istotami, musi stawiać czoła licznym niebezpieczeństwom i pułapkom. Rozgrywka nie różni się praktycznie niczym od tej na konsoli – gra jest dwuwymiarowa, postać kieruje się w prawą stronę ekranu.

Oczywiście po uruchomieniu naszym oczom ukaże się dużo lepsza, kolorowa i żywa grafika. Gra jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią nawet początkujący, bardzo młody gracz. Super Mario Bros 3: Mario Forever z pewnością spodoba się nie tylko dzieciom, ale i rodzicom, którzy przypomną sobie czasy własnej młodości.