SlimCleaner Free Download

Slim Cleaner Free to bezpłatny program do optymalizacji i czyszczenia systemu Windows XP, Vista oraz 7. Zdaniem wielu użytkowników jest to godny konkurent niezwykle popularnego CCleanera. Największą zaletą tego programu jest system opiniowania w chmurze. Oznacza to, że program dostosowuje ustawienia zgodnie z opiniami i doświadczeniami innych użytkowników.

Program Slim Cleaner Free charakteryzuje się szybkim i skutecznym silnikiem do oczyszczania i optymalizowania komputera. Wszystkie opinie o programach pobierane są z tzw. chmury i w czasie rzeczywistym wyświetlane podczas analizy systemu – wyświetlone pozycje mogą zostać przefiltrowane pod kątem preferowanych programów etc. Każdy posiadacz aplikacji Slim Cleaner Free może opiniować zainstalowane na własnym komputerze programy powiększając tym samym bazę opinii w chmurze.

Kolejną zaletą programu jest intuicyjny i prosty interfejs, który co prawda nie posiada polskiej wersji językowej, ale mimo to każdy użytkownik bez problemu poradzi sobie z obsługą. Wszystkie główne funkcje programu zostały pogrupowane w zakładkach, co wpływa na komfort użytkowania. Program Slim Cleaner Free może być uruchamiany wraz ze startem systemu lub automatycznie zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.