Paragon Backup & Recovery Free Download

Paragon Backup & Recovery Free to bardzo przydatna aplikacja szczególnie dla tych osób, które przechowują na dysku komputera bardzo ważne dane i nie mogą sobie pozwolić na ich stratę, uszkodzenie lub kradzież. Głównym zadaniem opisywanego programu jest tworzenie, a następnie odzyskiwanie kopii zawartości całego dysku, lub jego wybranych fragmentów, partycji, katalogów etc.

Bardzo dużą zaletą programu jest pełna kompatybilność z najnowszymi systemami operacyjnymi Microsoftu. Ponadto prosta obsługa i czytelny, przyjazny interfejs sprawia, że nawet początkujący użytkownik stworzy kopie bezpieczeństwa ważnych dla niego danych. Warto również zwrócić uwagę na przydatny i prosty w obsłudze kreator tworzenia kopii zapasowych, jak również zaawansowane opcje i ustawienia.

Ponadto aplikacja wspiera niemal wszystkie obecnie stosowane systemy plików charakterystyczne dla takich systemów jak Windows, Mac OS X, Linuks, radzi sobie z dyskami PATA, SATA, SCSI itp. Jednym słowem Paragon Backup & Recovery Free to kompletne narzędzie do zabezpieczania danych zapisanych na dysku.