Panda USB Vaccine Download

Panda USB Vaccine to darmowe narzędzie, które pomaga zapobiegać infekcjom malware, ze względu na funkcję autoodtwarzania w systemach operacyjnych Windows. Niejednokrotnie może przytrafić się sytuacja, kiedy po podłączeniu urządzenia zewnętrznego pod USB (pendrive, dysk zewnętrzny), komputer prosi o jego sformatowanie. Jest to jeden z najczęstszych błędów, które powodowane są przez złośliwe oprogramowanie. Przy pomocy tego programu możemy skutecznie oczyścić zarówno urządzenia zewnętrzne, jak również nasz komputer przeciwko podobnym infekcjom.

Narzędzie Panda USB Vaccine pozwala zaszczepić komputer przeciwko autoodtwarzaniu w taki sposób, aby żaden program odtwarzany z USB, CD czy DVD nie wykonywał auto-startu. Zaletą jest wygodny interfejs, który sprowadza się do dwóch funkcji: zaszczepienie komputera lub urządzenia zewnętrznego/dysku. Proces ten wykonujemy jednym przyciskiem myszy, zaś program błyskawicznie wyszukuje i wyłącza plik autorun.inf.

Najnowszą wersję Panda USB Vaccine wzbogacono o wsparcie dla dysków NTFS, automatyczne wyłączanie w trakcie startu programu, zwiększoną szybkość i obsługę dodatkowych języków.