Driver Fusion Download

Driver Fusion to prosty w obsłudze, ale zaawansowany w działaniu program, który pozwala użytkownikowi zarządzań i rozwiązywać wszelkie problemy związane z zainstalowanymi na komputerze sterownikami. Za pomocą tej aplikacji szybko i wygodnie usuniemy zbędne lub uszkodzone sterowniki różnych urządzeń, jak również pozostałości po niegdyś zainstalowanych komponentach.

Bardzo często zdarza się, że błędne, nieoficjalne lub uszkodzone sterowniki pozostając na dysku komputera powodują błędy lub konflikty urządzeń. Za pomocą programu Driver Fusion będziemy w stanie wyczyścić system z niepotrzebnych i uszkodzonych sterowników, które w sposób tradycyjny nie chcą opuścić naszego dysku. Co ciekawe, program skanuje również rejestr systemu i usuwa wszelkie zbędne wpisy oraz klucze.

Oczywiście program działa nie tylko globalnie, skanując cały system – za jego pomocą możemy dokładnie sprawdzić stan konkretnego urządzenia oraz przeprowadzić analizę zgodnego z nim sterownika. Po dokonaniu analizy, Driver Fusion wyświetla listę wszystkich powiązanych ze sterownikiem plików i wpisów. Jeśli zainstalowana w komputerze karta sieciowa, graficzna lub muzyczna, płyta główna, drukarka czy skaner sprawia problemy, program Driver Fusion pomoże nam się z tym uporać.

Warto wspomnieć o tym, że program Driver Fusion w wersji darmowej posiada pewne ograniczenia – nie możemy między innymi usunąć wszystkich plików i wpisów związanych ze sterownikami. Wykupując wersję Premium możemy mieć pewność, że wszystkie powiązane ze sterownikami pliki zostaną usunięte z systemu.