Duplicate Cleaner Download

Duplicate Cleaner to bezpłatny i bardzo przydatny program, który pozwoli pozbyć się z dysku zbędnych, zduplikowanych plików, które nie tylko zabierają miejsce na dysku, ale również spowalniają pracę całego systemu, który musi je brać pod uwagę przy indeksowaniu i defragmentowaniu dysku.

Za pomocą programu Duplicate Cleaner możemy szybko i skutecznie wyszukać i skasować zduplikowane pliki, dokumenty, muzykę, zdjęcia czy inne dane, które zalegają na dysku spowalniając system i zabierając cenne miejsce. Co ciekawe, za pomocą programu możemy przeszukiwać również paczki archiwów ZIP i RAR i automatycznie usunąć zawarte w nich podwójne pliki. Oprócz tego, za pomocą programu zorganizujemy zawarte na dysku twardym zewnętrznym lub wewnętrznym pliki.

Duplicate Cleaner oferuje również zaawansowaną wyszukiwarkę, która pozwoli wyszukać wiele plików według określonych kryteriów lub w wybranych lokacjach. Reasumując, dzięki wyszukiwaniu i usuwaniu zduplikowanych plików zwiększymy wydajność dysku twardego, zaś za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki znajdziemy nawet głęboko zakopane pliki.