DeskUNPDF Converter Download

DeskUNPDF Converter 2012 to prosty w użyciu program pozwalający na konwersję dokumentów PDF do innych znanych formatów używanych m.in. przez pakiety biurowe Office. Z powodzeniem przerobimy nasze PDF’y na pliki DOC, ODT, XLS, czy też zapiszemy ich zawartość do obrazków w formacie BMP lub JPG. Możemy także skorzystać z opcji zapisywania dokumentów do plików HTML (strony internetowe), a także do bardziej surowych formatów, takich jak TXT, XML czy CSV.

Na uwagę zasługuje interfejs programu, który wykonany jest na wysokim poziomie, a wszystkie elementy umieszczone zostały w przemyślany sposób, dzięki czemu program jest bardzo łatwy w użyciu, a jego obsługa nie będzie stanowić problemu nawet dla początkujących użytkowników. Aby przekonwertować nasz dokument PDF wystarczy skorzystać z opcji “Otwórz” i wskazać plik. Dokument zostanie zaimportowany do programu, a użytkownik będzie mógł wybrać z panelu bocznego format docelowy, określić marginesy czy też wpisać zakres stron do przekonwertowania.

W zależności od wybranego formatu docelowego, użytkownik może przed konwersją dostosować dodatkowe opcje. Najczęściej są one związane z formatowaniem tekstu oraz sposobem, w jaki mają zostać potraktowane obrazki. Możemy dopasować domyślną czcionkę PDF’a wraz z jej rozmiarem, a także określić, czy program ma konwertować zdjęcia, a jeśli tak, to w jakiej rozdzielczości.

W programie miejsce znalazło także dodatkowe narzędzie, które oferuje obsługę skanera i pozwala skanować dokumenty bezpośrednio do pliku PDF. Obsługa narzędzie jest prosta i przypomina tradycyjne skanowanie. Scan to PDF pobierze strony z naszych skanów, a następnie pozwoli nam połączyć je w jeden wielostronicowy dokument i zapisać go w formie PDF.