Anvi Smart Defender Download

Anvi Smart Defender to bezpłatne, kompleksowe oprogramowanie, którego głównym zadaniem jest zapewnić skuteczną i niezawodną ochronę całego komputera przed wszelakimi zagrożeniami płynącymi z Internetu. Oprogramowanie zabezpieczające czuwa nad zapisanymi na dysku danymi, jak również chroni nasze dane osobowe przez kradzieżą lub wyłudzeniem.

Nadrzędnym celem programu Anvi Smart Defender jest walka z wszelakimi wirusami, końmi trojańskimi, botami, robakami i różnymi komponentami szpiegującymi. Co ciekawe, ochrona komputera to nie jedyna funkcja pakietu – oprócz tego do dyspozycji użytkownika oddano funkcje związane z optymalizacją działania i przyspieszania komputera.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim skuteczny, nowoczesny mechanizm skanujący i wykrywający niemal wszystkie obecnie znane zagrożenia pochodzące z Internetu i aktywujące się podczas przeglądania stron internetowych lub w czasie codziennego korzystania z poczty elektronicznej. Użytkownik może skanować system w trzech różnych trybach. Producent programu Anvi Smart Defender oddał do dyspozycji tryb szybki – czyli szybkie skanowanie całego dysku bez możliwości dogłębnego skanu, tryb pełny – czyli dokładne, skrupulatne skanowanie, które trwa nieco dłużej. Ostatnim trybem, jest tryb dowolny, który umożliwia dobranie własnych preferencji i ustawień.

Z pewnością warto wspomnieć o technologii Cloud Security, która pozwala przeskanować podejrzane pliki lub całe katalogi w odizolowanym, wirtualnym środowisku. Pozwoli to uniknąć przypadkowej infekcji i w porę wyeliminować zagrożenie. Nie zabrakło także ochrony systemu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu dane użytkownika oraz wszystkie aplikacje działające w tle są chronione przez cały czas. Anvi Smart Defender to z pewnością godne uwagi, kompletne oprogramowanie nie tylko do ochrony, ale i optymalizacji komputera.