RAR Password Unlocker Download

RAR Password Unlocker to bardzo przydatny program do odzyskiwania i łamania haseł w zabezpieczonych archiwach RAR. Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy zapominamy hasło do swojego archiwum plików RAR.

Program RAR Password Unlocker korzysta z technologii Brute Force, Brute Force z ustawieniami indywidualnymi oraz z trybu słownika. Aplikacja próbuje każde hasło ze słownika wraz z kombinacjami ustawionymi przez użytkownika. Program potrafi również zapisać oraz wrócić do przerwanych operacji oraz wyszukać wszystkie pliki RAR w pamięci komputera.

W wersji testowej program posiada wszystkie dostępne funkcjonalności, jednak podczas działania odkrywa jedynie trzy pierwsze znaki hasła oraz korzysta z ograniczonej do 10 tysięcy haseł bazy fraz i definicji. Niekiedy wystarczą trzy pierwsze litery, aby przypomnieć sobie hasło, jeśli jednak to za mało, należy zakupić pełną wersję programu. Interfejs RAR Password Unlocker jest bardzo prosty i funkcjonalny, natomiast proces łamania hasła, w zależności od jego skomplikowania, może trwać od kilku minut do nawet kilku godzin.