Quick Logo Designer Download

Quick Logo Designer jest narzędziem przeznaczonym do tworzenia wizerunków logo. Może być wykorzystywany przez firmy, organizacje czy też prywatnych użytkowników. Program cechuje się prostym interfejsem oferującym podstawowe narzędzia do stworzenia własnego znaku handlowego.

Program już na starcie oferuje nam 4500 elementów graficznych, które możemy wykorzystać podczas tworzenia własnego logo. Do tego możemy skorzystać z ponad 2 tys. gotowych i edytowalnych szablonów podzielonych na 37 grup w zależności od branży przedsiębiorstwa. Quick Logo Designer oferuje na dodatek 300 fontów, za pomocą których możemy zapisać nazwę naszej firmy czy organizacji.

 Po wyborze interesujących nas elementów możemy rozpocząć edycję logo, korzystając z takich narzędzi jak kształty, linie, symbole. Możemy dodawać cienie, podkreślenia, ramki, poblask itp. Do tego dostępne są specjalne efekty jak pikselizacja, rozjaśnienie, skala szarości, negatyw. Quick Logo Designer oferuje również kilkaset sloganów i haseł w języku angielskim, z których możemy skorzystać.