ThreeDify Designer Download

ThreeDify Designer to niewielki program do tworzenia projektów inżynierskich oraz modelowania 3D. Do rąk użytkowników oddano podstawowe narzędzia do tworzenia dwuwymiarowych oraz trójwymiarowych obiektów.

Za pomocą programu ThreeDify Designer możemy stworzyć dwuwymiarowe i trójwymiarowe obiekty od podstaw, lub zmodyfikować już gotowe szablony. Oprócz funkcji projektowych, aplikacja zapewnia również możliwość przeglądania plików w popularnych wśród projektantów formatach, takich jak Wavefront, Lightwave, STEP, IGES, 3DS max i wiele innych. Oprócz tego dostajemy również możliwość importu ponad 30 rozszerzeń grafik rastrowych i wektorowych.

Do najważniejszych funkcji programu ThreeDify Designer należy nieograniczona możliwość cofania i powtarzania operacji oraz funkcja grupowanie obiektów. Warto również zwrócić uwagę na wygodny podgląd modeli w różnych perspektywach oraz obsługę wygodnego mechanizmu „przeciągnij-i-upuść”. Użytkownicy mogą także korzystać z wygodnych funkcji edycyjnych i modyfikacyjnych, takich jak wklejanie, kopiowanie, duplikowanie, obracanie, skalowanie, fazowanie, przesuwanie etc.

Projektanci, zarówno początkujący, jak i zaawansowani docenią możliwość tworzenia atrakcyjnych dwuwymiarowych i trójwymiarowych napisów, modyfikowania wierzchołków i ścian oraz obsługi oświetlenia i różnych materiałów. Użytkownik ma również do dyspozycji teksturowanie i możliwość korzystania z shaderów oraz podstawowe narzędzia graficzne, takie jak szkic, okrąg, prostokąt, elipsa, sześcian, sfera itp.

Program ThreeDify Designer posiada kilka trybów wymiarowania oraz możliwość renderowania z uwzględnieniem różnych opcji, takich jak wsparcie sprzętowe, zmiana rozmiaru etc. Na deser dostajemy do dyspozycji zaawansowane opcje drukowania z podglądem stron. Dla początkujących użytkowników oddano obszerny plik pomocy. Po instalacji program działa przez 15 dni – po tym okresie możemy dokonać rejestracji i korzystać z programu o nieco ograniczonych możliwościach.