KM Wakeup Download

Zmiany w KM Wakeup

KM Wakeup to niewielkie narzędzie pozwalające na ustawienie harmonogramu, według którego system będzie samemu przechodził w tryb wstrzymania lub uśpienia bądź po prostu się wyłączał. Niesamowicie przydatne, jeżeli korzystamy z komputera oglądając filmy przed snem - możemy wtedy ustawić program tak, aby automatycznie zamknął system o określonej godzinie.

Poza funkcją usypiania / wstrzymywania komputera, program pozwala również na ustawienie samodzielnego wybudzenia. Możemy wtedy komputer automatycznie przełączać w tryb uśpienia, po czym ustawić godzinę, o której będzie miał się z tego trybu wybudzić. Taka funkcja poza automatyzacją kontroli zasilania pozwala zmienić komputer w budzik, gdyż opcja wybudzania pozwala przypisać dźwięk towarzyszący temu zdarzeniu. Wybudzenie może również skutkować uruchomieniem poszczególnej aplikacji lub wyświetleniem ustawionego przez nas komunikatu.

Wszystkie funkcje usypiania, wyłączania oraz wybudzania mogą być wykonywane według harmonogramu jednorazowo lub cyklicznie. Odpowiednie ustawienia pozwalają dostosować charakter zaplanowanego zdarzenia oraz jego szczegóły.

Program możemy ustawić tak, aby startował z każdym uruchomieniem systemu i był automatycznie zminimalizowany, co pozwala na korzystanie z programu na zasadzie “ustaw raz i zapomnij”. Jeżeli działamy według ściśle określonego planu godzinowego, to program okaże się niezbędnym wsparciem, które znacznie ułatwi życie.