GG Tools Download

GG Tools to wielofunkcyjne narzędzie, które okaże się przydatne dla każdego użytkownika polskiej sieci Gadu-Gadu. Program pozwala odzyskać zapomniane hasło do profilu GG, utracone zapisy rozmów oraz archiwa wysłanych SMS z programu Gadu-Gadu. Dodatkowo program posiada funkcję tworzenia kopii zapasowej swojego profilu, jak również daje możliwość tworzenia pionowych opisów GG. Aplikacja współpracuje z komunikatorem Gadu-Gadu Classic, Nowym Gadu-Gadu oraz Gadu-Gadu 10.

Hasło do profilu można odzyskać w trzech różnych trybach, są to: tryb słownikowy, tryb online oraz tryb brute-force. Poza hasłem, program umożliwia również odzyskanie nazwy profilu oraz numeru Gadu-Gadu do niego przypisanego.

Użytkownicy Gadu-Gadu Classic mogą również zarządzać swoim archiwum wiadomości poprzez eksportowanie go do pliku tekstowego, co pozwala stworzyć kopię zapasową możliwą do odczytania poza komunikatorem. Co więcej, jeżeli posiadamy jakieś usunięte rozmowy, to GG Tools może pomóc w odzyskaniu ich z powrotem.

Przydatną funkcją programu jest monitorowanie stanu serwerów GG. Jeżeli któryś z nich ulegnie awarii lub zostanie zapchany, to program pozwoli nam na wybranie innego, dzięki któremu będziemy mogli ponownie się połączyć z siecią Gadu-Gadu.

Poza tym, program posiada funkcję tworzenia pionowych opisów, które możemy użyć w komunikatorach. Odpowiedni edytor pomoże nam utworzyć opis, jak również pozwoli na skorzystanie z wcześniej wykorzystywanych opisów. Za jego pomocą wstawimy również do opisu znaki specjalne.

Funkcja tworzenia kopii zapasowej pozwala na utworzenie backupu całego profilu GG. Odpowiedni kreator przeprowadzi użytkownika krok po kroku przez proces tworzenia lub przywracania kopii, zatem poradzą sobie z nim wszystkie osoby.

Interfejs programu ogranicza się do niewielkiego okna, z poziomu którego użytkownik przełącza się pomiędzy poszczególnymi zadaniami. Opcje programu umożliwiają na dostosowanie dodatkowych funkcji, takich jak na przykład automatyczne kopiowanie pionowego opisu do schowka. Aplikacja wyposażona jest również w plik z pomocą, w którym użytkownik znajdzie odpowiedzi na wszystkie pytania oraz rozwiązania ewentualnych problemów.