Wise Folder Hider Download

Wise Folder Hider to bezpłatny program, za pomocą którego ukryjemy poufne dane, pliki, foldery lub katalogi. Jest to świetne oprogramowanie dla osób, które chcą ukryć prywatne dane przed osobami trzecimi.

Za pomocą programu Wise Folder Hider ukryjemy nie tylko katalogi, pliki i foldery na dysku twardym komputera, ale również te zapisane na zewnętrznych nośnikach USB i flash – dyskach twardych, pamięciach przenośnych oraz na kartach pamięci. Głównym celem programu jest ukrycie wybranych elementów w taki sposób, aby były niewidoczne dla innego użytkownika z poziomu jakiejkolwiek aplikacji lub systemu operacyjnego.

Co ciekawe, po ukryciu danych na przenośnej pamięci USB, nawet po podłączeniu do innego komputera, na którym nie zainstalowano programu Wise Folder Hider, ukryte wcześniej pliki nadal będą niewidoczne. Ponadto, jeśli chcemy dodatkowo zabezpieczyć wybrane pliki, za pomocą Wise Folder Hider możemy nadać im dodatkowe hasło  – uruchomienie jakiegokolwiek pliku lub folderu będzie możliwe po wpisaniu hasła. Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik szybko sobie ze wszystkim poradzi.