Wise Care 365 Download

Wise Care 365 Free to pakiet narzędzi służących do konserwacji i optymalizacji systemu operacyjnego. Program potrafi m.in. defragmentować oraz naprawiać błędy w rejestrze, usuwać z komputera prywatne dane użytkownika (np. zapisane w plikach cookie) czy skrócić czas uruchamiania OS-a.

Aplikacja ma wbudowany harmonogram, który pozwala zaplanować takie czynności jak czyszczenie systemu operacyjnego, optymalizowanie go, tworzenie kopii bezpieczeństwa ustawień oraz przywracanie ich. Usługę wyposażono w menedżera autostartu, który pozwala na wyłączenie zbędnych programów działających w tle.

Wise Care 365 Free skutecznie wykrywa zbędne, śmieciowe pliki w Windowsie. Umożliwia w ten sposób zwolnienie nawet kilku gigabajtów miejsca na dysku twardym. Program ma niewielki apetyt na zasoby systemowe, skanowanie trwa krótko i jest przy tym bardzo dokładne.

Szczególnie ciekawy moduł tego programu do czyszczenia Windowsa to System Slimmer. Odchudza on OS usuwając np. pokazowe pliki multimedialne dostarczane razem z "okienkami". Opcja Exclusion List pozwala ustalić, jakie rodzaje danych mają być w czasie wyszukiwania pomijane.

Wise Care 365 Free to świetne narzędzie dla każdego właściciela nowego laptopa. Pomaga w usunięciu zbędnych plików oraz programów, które są instalowane fabrycznie i mają tendencję do spowalniania peceta. Regularne czyszczenie systemu w późniejszym czasie także jest zalecane.