NetWorx Download

NetWorx to kompleksowe narzędzie do zarządzania i kontrolowania łącza internetowego z możliwością ustawiania limitów etc. Oprócz tego program dostarcza użytkownikowi wielu istotnych informacji na temat generowanego przez komputer ruchu w sieci.

Aplikacja dostarcza użytkownikowi informacje na temat łącza internetowego wyświetlając dane na temat użycia wykorzystywanego pasma, dokonuje pomiaru łącza internetowego oraz połączenia sieciowego. Za pomocą programu możemy również zidentyfikować potencjalne źródła problemów z siecią oraz określić miesięczni limit transferu, co z pewnością docenią posiadacze Internetu mobilnego z miesięcznym limitem transferu danych.

Program NetWorx wzbogacono o liczne opcje konfiguracyjne, zarówno wizualne, jak i użytkowe. Ruch generowany przez system wyświetlany jest w formie wykresu, który dodatkowo zapisywany jest do pliku – dzięki temu użytkownik może sprawdzić, jaki ruch generował komputer wczoraj, tydzień lub miesiąc temu. Stworzony za pomocą NetWorx raport może być eksportowany do pliku w formacie MS Word, Excel, HTML etc.

Program NetWorx wyposażono także w funkcję Speed Meter, która pozwala zmierzyć prędkość łącza w określonym odstępie czasu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika oddano opcję Raporty, w której znajdziemy statystyki ogólne, dzienne, tygodniowe oraz miesięczne, przeanalizujemy ruch generowany przez wszystkich użytkowników oraz w określonych odstępach czasu. Program wyświetla również dane na temat użycia łącza internetowego z uwzględnieniem okresu, użytego transferu oraz użycia dziennego, tygodniowego lub miesięcznego limitu.