ARO Download

ARO to zaawansowana aplikacja do naprawy oraz optymalizacji naszego komputera. ARO zwiększa wydajność naszego komputera poprzez usuwanie błędów z rejestru systemowego naszego komputera oraz poprzez usuwanie niepotrzebnych plików znajdujących się na naszym dysku twardym. Aplikacja wykrywa także luki w systemach bezpieczeństwa i pomaga nam skuteczniej dbać o nasz komputer. Po użyciu narzędzi dostępnych w programie ARO nasz komputer będzie tak samo szybki i stabilny jak podczas pierwszych dni po instalacji systemu. Dzięki zaawansowanym mechanizmom optymalizacji i skanowania jesteśmy w stanie przywrócić pierwotną szybkość naszemu komputerowi.

Zarówno początkujący jak i zaawansowani użytkownicy docenią czytelny interfejs i posegregowane rezultaty pracy programu. Rezultaty są automatycznie grupowane w poszczególne kategorie od błędów związanych z nieprawidłowymi skrótami po zaawansowane nieprawidłowości związane z bibliotekami DDL oraz ActiveX. By naprawić wszystkie błędy znalezione podczas skanowania wystarczy nacisnąć jeden przycisk i po sprawie.

Interfejs programu jest intuicyjny i czytelny, został on podzielony na zakładki statusu, oczyszczania, optymalizacji, kopii zapasowej oraz ustawień. Po uruchomieniu programu program sugeruje nam wykonanie skanowania. Aplikacja tworzy punkt przywracania systemu, skanuje nasz komputer i wyświetla rezultat skanowania, który zawiera wszystkie nieprawidłowości znalezione w systemie.

ARO to program, który idealnie wpasowuje się w lukę pomiędzy programami, które dokładnie skanują komputer w poszukiwaniu nieprawidłowości a programami, które są bezpieczne lecz nie do końca efektywne. Okazało się że ARO jest programem nadzwyczaj efektywnym a do tego całkowicie bezpiecznym. Bezpieczeństwo pracy z programem ARO zwiększa fakt że przed skanowaniem program automatycznie tworzy pełną kopię zapasową naszego systemu.