AKVIS Magnifier Download

AKVIS Magnifier to aplikacja, która jest w stanie powiększyć rozmiar obrazu bez obniżenia jego ostrości, co więcej, program poprawia wygląd obrazu poprzez usunięciu szumów oraz pozbycie się artefaktów powstałych podczas kompresji. Dzięki zaawansowanym algorytmom powiększającym możemy otrzymać zdjęcie o większej rozdzielczości i dodatkowo o lepszej jakości! Dzięki AKVIS Magnifier możemy otrzymać obrazy, które będą się nadawały do drukowania w formacie plakatów lub posterów. Najnowocześniejsze algorytmy dbają o to by zdjęcie po powiększeniu było ostre, czyste oraz nie zawierało żadnych zniekształceń. AKVIS Magnifier sprawia że profesjonalne powiększanie obrazów staje się niesamowicie łatwe i szybkie. Dodatkowo AKVIS Magnifier nie wymaga żadnych edytorów obrazów oraz innego rodzaju oprogramowania do normalnego działania.

Podczas procesu zmiany rozmiaru zdjęcia mamy dostęp do podstawowych parametrów obrazu, dzięki temu jesteśmy w stanie przy pomocy suwaków zmienić np. ostrość oraz jasność zdjęcia. AKVIS Magnifier pozwala na rozszerzenie zdjęcia nawet do ogromnej rozdzielczości 30000x30000 pikseli, dzięki tak dużemu zdjęciu jesteśmy w stanie wydrukować poster o wymiarach 100x100 cali i jakości 300dpi. Możemy uzyskać także większe formaty takie jak wydruki o wymiarach 200x200 cali.

Użycie zaawansowanych algorytmów sprawia że AKVIS Magnifier jest w stanie dokonać tego, o czym nie myślało większość użytkowników komputerów. Funkcja powiększania zdjęcia działa świetnie przy powiększeniach 2x lub 4x, lecz jej potężne możliwości ujawniają się dopiero przy powiększeniach rzędu 10 lub 20 razy. AKVIS Magnifier dostępny pod dwoma postaciami, jako samodzielna aplikacja oraz jako wtyczka do programu Adobe Photoshop.