Wallaby Download

Wallaby to aplikacja która konwertuje pliki programu Adobe Flash Professional CS5 (.FLA) do HTML5. Wallaby posiada bardzo prosty interfejs użytkownika, za jego pomocą bardzo szybko i sprawnie odnajdziemy plik FLA i dokonamy jego konwersji do pliku HTML, który następnie zostanie zapisany w wybranej przez nas lokalizacji. Prosto z okna programu możemy także uruchomić plik HTML w wybranej aplikacji.

Wallaby posiada specjalne okno informujące użytkownika o ostrzeżeniach i błędach. We wspomnianym oknie zostają wyświetlane informacje o funkcjach niewspieranych przez program Wallaby podczas konwersja FLA do HTML5. Aplikacja informuje nas o dokładnym miejscu znajdowania się niewspieranej funkcji.

Aplikacja skupia się głównie na bezproblemowym i dokładnym konwertowaniu treści Flash do HTML5, dzięki tej aplikacji możemy na przykład konwertować reklamy wykonane w technologii Flash do HTML5. Początkowe wersje programu Wallaby nie są w stanie poprawnie dokonać konwersji wszystkich funkcji dostępnych w tak złożonym programie jakim jest Flash Professional. Jak na razie Wallaby nie jest w stanie dokonać konwersji dźwięku, języka ActionScript oraz filmów. Nie są wspierane także niektóre filtry efektów Flash.

Mimo swoich chorób wieku dziecięcego Wallaby jest naprawdę dopracowaną i przydatną aplikacją, która spełni oczekiwania niejednego użytkownika.