Mezzmo Download

Mezzmo to pełni funkcjonalny serwer multimediów, dzięki któremu możemy strumieniowo przesyłać muzykę, obrazy oraz filmy wideo do urządzeń w naszym domu. Dzięki aplikacji Mezzmo możemy przesyłać wyżej wspomnianą zawartość do telewizorów, kina domowego, konsol do gier oraz innych cyfrowych urządzeń wspierających standard DLNC. Urządzenia, które bez problem współpracują z aplikacją Mezzmo to konsole Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox 360, telewizory Sony Bravia, oraz urządzenia między innymi takich producentów jak Toshiba, Samsung, Panasonic, D-Link, Buffalo, Netgear, Logitech oraz Pinnacle. Mezzmo to aplikacja prosta w obsłudze oraz konfiguracji. Mezzmo automatyczne znajduje i organizuje całe zbiory muzyki, obrazów oraz filmów znajdujących się na komputerze. Aplikacja poradzi sobie także z importowaniem muzyki, filmów, zdjęć oraz list odtwarzania z takich urządzeń jak iPhone, iPod, oraz z oprogramowania iTunes, Windows Media Player oraz Winamp.

Mezzmo korzysta z najnowszych wielordzeniowych procesorów, dzięki czemu strumieniowe przesyłanie danych jest zawsze szybkie i zawsze najwyższej jakości. Mezzmo obsługuje wszystkie typy popularnych formatów audio oraz wideo. Dzięki zaawansowanym funkcjom możemy przesyłać dane do kilku urządzeń w jednym czasie. Zainstaluj Mezzmo już dzisiaj i zacznij przesyłać muzykę, obrazy oraz filmy do wszystkich urządzeń w domu, które obsługują DLNA.

Główne cechy aplikacji Mezzmo:
• Pełne wsparcie dla DLNA 1.5 oraz UPnPAV. Serwer multimediów Mezzmo pozwala na odtwarzanie muzyki oraz filmów, a także na oglądanie zdjęć z twojego komputera, na wszystkich urządzeniach obsługujących DLNA.
• Mezzmo pracuje ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi DLNA, w tym z urządzeniami takich producentów jak Sony, Samsung, D-Link, Nokia, Microsoft, Logitech oraz Pinnacle.
• Transkodowanie materiałów w locie pozwala na konwertowanie multimediów wysyłanych z komputera na taki format, który będzie mógł być odtworzony na urządzeniu docelowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie potrzebujesz dodatkowych aplikacji oraz kodeków.
• Mezzmo automatycznie wyszukuje wszystkie pliki dźwiękowe, obrazy oraz pliki wideo znajdujące się na twoim komputerze. Wszystkie odnalezione pliki organizowane są w specjalnej bibliotece, mogą być one następnie segregowane po nazwie, albumie, autorze, tytule oraz wielu innych kryteriach. Mezzmo obsługuje kolekcje zawierające 500 000 a nawet więcej plików.
• Mezzmo współpracuje z najnowszymi gadżetami, oraz aplikacjami.
• W Mezzmo może tworzyć własne listy odtwarzania oraz sortować swoje kolekcje według własnoręcznie ustalonych kryteriów.
• Mezzmo pozwala na zgrywanie dysków Audio CD do formatu MP3 i na wysyłanie strumieniowe plików do urządzeń obsługujących DLNA. Oprócz zgrywania płyt możemy także nagrywać płyty Audio CD, MP3 CD oraz plyty CD/DVD z danymi.
• Obsługa najnowszych, wielordzeniowych procesorów sprawia że aplikacja Mezzmo jest bardzo szybka i wydajna.