BusinessCards MX Download

W dzisiejszych czasach wizytówki to nie tylko modny dodatek biznesmena, ale i jedna z podstawowych dźwigni handlu i reklamy. Udostępniając potencjalnemu klientowi wizytówkę, zostawiamy mu tak naprawdę otwarte drzwi do naszej firmy – w każdej chwili może po nią sięgnąć, zadzwonić, wysłać mail lub udać się osobiście pod wskazany adres.

Nie każdy jednak chce polecić tworzenie wizytówek profesjonalnej firmie, która zazwyczaj przyjmuje zlecenia od ilości 100 sztuk. Jeśli nie potrzebujemy takiej ilości, nie podobają nam się ceny firm świadczących takie usługi lub chcemy samodzielnie zaprojektować własną wizytówkę, możemy skorzystać z programu BusinessCards MX.

BusinessCards MX to praktycznie bezpłatny (dostępna wersja testowa nie ma ograniczeń funkcjonalnych, ale na każdej wizytówce umieszczany jest napis „BusinessCards MX”) program przeznaczony do łatwego i szybkiego tworzenia wizytówek. Oczywiście zamiast tworzyć nowy projekt od podstaw, możemy skorzystać z przeszło 750 gotowych projektów, które dodatkowo można dowolnie przerabiać, edytować i modyfikować.

Z programem BusinessCards MX poradzi sobie nawet użytkownik, który nie posiada żadnych umiejętności plastycznych. Wystarczy chwila czasu poświęcona z programem, aby stworzyć w pełni profesjonalną wizytówkę według naszych wymagań. Oczywiście na wizytówce może znaleźć się dowolnie sformatowany tekst, figury czy obrazy zapisane w formacie GIF, JPG, BMP, TIFF, PNG, WMF czy EMF.

Możemy również dobrać dowolne tło z wieloma efektami, takimi jak rozjaśnienie, rozmycie, negatyw etc. Z pewnością osoby, które zajmują się drukowaniem wizytówek na większą skalę docenią możliwość zapisywania danych o firmie i osobach, dla których tworzone są konkretne wizytówki – pomoże to w późniejszym dodruku tych samych wizytówek z możliwością ich edycji np. zmiana numeru telefonu, adresu siedziby firmy czy też adresu poczty elektronicznej.