SpiderOak Download

SpiderOak to aplikacja dzięki której będziesz mógł robić kopie zapasowe, dzielić się oraz mieć dostęp do swoich dokumentów i plików w chmurze. Jeżeli chcesz przechowywać poufne dokumenty, zdjęcia rodzinne czy inne ważne pliki w bezpiecznym miejscu, SpiderOak zadba o to dzięki użyciu innowacyjnej technologii zero-knowledge. Dzięki SpiderOak przechowywane pliki będą zawsze uporządkowane i łatwo dostępne.

By skorzystać z usługi oferowanej przez SpiderOak musimy jedynie założyć bezpłatne konto.

Priorytetem SpiderOak jest bezpieczeństwo prywatnych danych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii szyfrowania możemy być pewni że nasze dane są zawsze bezpieczne i skutecznie chronione. Wszystkie hasła oraz klucze są zakodowane dzięki temu nikt nie uzyska dostępu do naszych plików, jedyna informacja która zostaje przesyłana do pracowników SpiderOak dotyczy miejsca zajętego przez nasze pliki.

Celem SpiderOak jest dostarczenie stałej oraz bezpiecznej lokalizacji dla wszystkich Twoich plików. SpiderOak nie posiada żadnych limitów oraz ograniczeń przepustowości. SpiederOak automatycznie rozpoznaje nowe zdjęcia, dokumenty, piosenki oraz filmy, podczas wgrywania nowych plików SpiderOak tworzy kopię zapasową, która nie spowalnia połączenia ani nie zakłóca działania programów. Dzięki kopiom zapasowym mamy dostęp zarówno do naszych nowych plików jak i do ich starszych wersji.

Dzięki przechowywaniu kilku wersji plików mamy pewność że nasze dane nie zostaną utracone nawet w przypadku przypadkowego usunięcia czy też nadpisania plików.