Rainlendar Lite Download

Rainlendar Lite to zaawansowana aplikacja - kalendarz, jest bardzo prosta w użyciu a do tego nie zajmuje dużo miejsca na pulpicie. Wygląd programu może być dostosowany według potrzeb użytkownika, a opcji personalizacji jest naprawdę mnóstwo. Zadania na liście mogą być sortowane według różnych kryteriów, dzięki temu najważniejsze zadania będą zawsze na początku listy. Rainlendar Lite używa standardowego formatu iCalendar dzięki temu jest kompatybilny z innymi aplikacjami kalendarzowymi. Rainlendar Lite pozwala na: importowanie oraz eksportowanie listy zadań oraz tworzenie kopii zapasowych. Aplikacja posiada także opcję wydruku kalendarza.

Baza danych zapisywana jest w standardowym formacie RFC2445, umożliwiając swobodne przenoszenie zapisanych przeszłych i przyszłych wydarzeń między aplikacjami. Poza tym szeroki dobór skórek pozwala na indywidualne dostosowanie kalendarza do swoich upodobań estetycznych.

Wersja darmowa nie obejmuje dzielenia się zaplanowanymi wydarzeniami przez sieć z innymi komputerami, ułatwiając synchronizację, ani sprzężenia z Outlook i Google Calendar.

Rainlendar to przydatna aplikacja, która nie zaśmieca pulpitu niedogodnymi oknami, a zapewnia pełną organizację i pewność, że nie ominie użytkownika żadne ważne wydarzenie.