FixWin Download

FixWin to narzędzie naprawcze, które służy do rozwiązania problemów w systemie Windows 10. Program umożliwia naprawę wielu popularnych błędów, które mogą pojawić się w systemie Windows 10 np. po aktualizacji do nowszej wersji lub po przejściu z Windows 7 do Windows 10. Narzędzie potrafi sobie poradzić np. z nieotwierającym się menu Start, z niedziałającą Wyszukiwarką Windows czy też z problemami z Wi-Fi, które pojawiły się po aktualizacji systemu do nowszej wersji.

Program występuje w trzech wersjach, każda z nich jest przeznaczona dla innej grupy systemów operacyjnych. Wersja 1.2 zawiera unikatowe rozwiązania dla Windows Vista oraz 7, wersja 2.2 przeznaczona jest dla Windows 8 / 8.1, natomiast wersja 10 dedykowana jest systemowi Windows 10.

Korzystanie z programu jest dość proste - wystarczy uruchomić narzędzie, a następnie za pomocą zakładek po lewej stronie znaleźć interesujące nas rozwiązanie. Wszystkie funkcje programu są odpowiednio pokategoryzowane tematycznie. Przykładowo, w zakładce "File Explorer" znajdziemy rozwiązania dotyczące Eksploratora plików, w "Internet & Connectivity" rozwiązania dotyczące przeglądarki Internet Explorer i łączności, natomiast w "Windows 10" rozwiązania bezpośrednio związane z systemem Windows 10. Wystarczy wybrać rozwiązanie i kliknąć przycisk "Fix", aby wykonać automatyczny proces naprawy - po ponownym uruchomieniu systemu problem powinien zniknąć.