TwinView Plus Download

Niektóre pliki graficzne i projekty nie mogą być wyświetlane w tradycyjnych programach graficznych czy przeglądarkach. Zaliczają się do nich przede wszystkim zaawansowane projekty CAD zapisane w różnych formatach. Program TwinView Plus to zaawansowane narzędzie, które pozwala nam nie tylko obejrzeć te projekty, ale również je wydrukować na wiele różnych sposobów.

Wydruk dokumentów i projektów może odbywać się w kilku trybach, takich jak na przykład wydruk wsadowy, pojedynczy, z linii poleceń, z wybranymi layoutami, z wyłączonymi warstwami etc. Program TwinView Plus to niezbędne narzędzie dla wszystkich osób, które mają do czynienia z zaawansowanym rysunkiem technicznym, na co dzień.

Mimo ogromnego zaawansowania programu TwinView Plus posiada on przejrzysty i przyjazny dla użytkownika interfejs, który nie wprowadza dodatkowego zamieszania. Możemy więc otworzyć wiele rysunków i projektów w jednym oknie, zaś do dyspozycji mamy również zestaw standardowych funkcji takich jak przesuwanie widoku, skalowanie, przeglądanie historii otwieranych dokumentów etc.

Program bez problemu poradzi sobie z plikami i projektami zapisanymi w takich formatach jak DWFX, DXF, DGN, RDL, HGL, PLT, HQ, HPG, PLO, P02, HPGL, HP, JPEG, PNG, BMP, GIF, TIFF, WMF, EMF, DWG, DWF, ICO etc. Oprócz tego TwinView Plus bez problemów radzi sobie z wizualizacją dokumentów 3D, posiada również wsparcie sprzętowe dla płynniejszej pracy oraz kilka trybów powiększania obrazu. Nie zabrakło również analizy właściwości elementów, filtrowania obiektów, podglądu właściwości pliku czy możliwości tworzenia wielu notatek w postaci wskaźników lub tekstów.

Użytkownicy mogą skorzystać z możliwości trybu przyciągania do siatki i końców obiektów lub przełączyć się z trybu kolorowego na czarno-biały. Oczywiście nie zabrakło możliwości zarządzania warstwami oraz zaawansowanego trybu wyszukiwania tekstu w bieżącym dokumencie lub we wszystkich plikach w konkretnym katalogu. Ciekawostką są również narzędzia do mierzenia powierzchni i odległości. Użytkownik może również ustawić jakość kompresji rastrów oraz antyaliasingu, może również zarządzać katalogami czcionek, stylów czy też katalogami XRef.

Przydatną cechą jest z pewnością możliwość powiązania programu z systemem operacyjnym, co za sprawą skojarzenia plików znacznie skraca pracę. Nie zabrakło również możliwości eksportu dokumentów do formatu PDF oraz wsparcia instalacji w środowisku sieciowym. W sieci możemy również znaleźć obszerną dokumentację w języku polskim oraz mnóstwo przydatnych przewodników i tutoriali.