Digital Image Recovery Download

Czasami wystarczy chwila nieuwagi, o jedno kliknięcie za wiele i… nasze ulubione zdjęcia z wakacji lub z imprezy rodzinnej znikają z karty pamięci bezpowrotnie. No właśnie, czy na pewno bezpowrotnie? Jeśli szybko zareagujemy i zastosujemy program Digital Image Recovery jest możliwość, że odzyskamy wszystkie utracone zdjęcia.

Digital Image Recovery to bezpłatny program umożliwiający odzyskanie skasowanych plików graficznych z kart pamięci. To niezbędne narzędzie zarówno dla każdego amatora fotografii cyfrowej, jak i profesjonalisty – każdemu może zdarzyć się chwila nieuwagi, w której cenne zdjęcia znikają z karty pamięci. Dzięki programowi Digital Image Recovery mamy szansę je odzyskać pod warunkiem, że po skasowaniu nie zostały zapisane żadne nowe zdjęcia ani pliki na karcie pamięci.

Program Digital Image Recovery radzi sobie z takimi kartami pamięci jak Flash Card, SmartMedia, SONY Memory Stick, IBM Micro Drive, Multimedia Card, Secure Digital Card i CD – czyli praktycznie większość pamięci przenośnych stosowanych przez fotografów w aparatach fotograficznych. Warto również wspomnieć, że program odzyska zarówno pliki graficzne zapisane w formacie JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP, Canon CRW, jak i pliki video w formatach (AVI, MOV, WAV. A jak to działa?

Do działania aplikacji niezbędny jest czytnik kart pamięci, który widziany jest w systemie, jako osobny napęd. Aby odzyskać stracone pliki graficzne lub wideo należy uruchomić program, a następnie zaznaczyć czytnik kart pamięci (napęd), który zawiera stracone pliki. Następnie należy wybrać docelowy katalog, w którym mają zostać zapisane odzyskane pliki i nacisnąć Start. Program odzyskuje większość, a niekiedy i wszystkie skasowane pliki graficzne.