UndeleteMyFiles Download

Utrata plików w komputerze w większości przypadków bywa bolesna i przykra. O ile są to tapety lub pliki muzyczne, strata jest niewielka – zawsze możemy ściągnąć wszystko jeszcze raz – to już zdjęcia z wakacji, filmy z imprez rodzinnych czy ważne dokumenty mogą być stratą niepowetowaną. Na szczęście za sprawą programu UndeleteMyFiles istnieje możliwość odzyskania utraconych danych.

UndeleteMyFiles to bezpłatny i bardzo przydatny program, którego głównym zadaniem jest odzyskiwanie utraconych danych z dysków twardych oraz innych nośników, takich jak pamięci flash pendrive, karty SD i CF oraz innych urządzeń przenośnych. Jeśli więc na jakimś nośniku doszło do przypadkowego skasowania danych, przy zachowaniu kilku zasad istnieje duże prawdopodobieństwo, że odzyskamy wszystkie utracone pliki.

Bardzo dużą zaletą programu jest jego intuicyjne i bardzo proste w obsłudze działanie. Nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów z obsługą programu i odzyskaniem utraconych danych. To wszystko przede wszystkim za sprawą wbudowanych kreatorów, które pozwalają szybko wyszukać skasowane foldery, pliki systemowe lub multimedialne bez znaczenia czy są to filmy, muzyka czy obrazy.

Jeśli korzystamy z programów pocztowych, za pomocą UndeleteMyFiles możemy również odzyskać skasowaną zawartość skrzynki pocztowej. Jeśli więc przez przypadek lub za sprawą awarii utraciliśmy ważną korespondencję, za pomocą UndeleteMyFiles możemy ją odzyskać. Program dostał również moduł odpowiedzialny za bezpieczne usuwanie danych oraz Emergency Disk Image, za pomocą którego stworzymy i odczytamy kopię bezpieczeństwa danych.