Pandora Recovery Download

Wpierw program analizuje cały komputer, tworząc bazę obecnych i usuniętych dokumentów, a następnie użytkownik może dowolnie przeglądać listę i wybierać pliki, które chce przywrócić. Niestety, częściowo nadpisane dane mogą zostać odzyskane wyłącznie w pewnym stopniu lub wcale.

Posiadając informacje o poszukiwanym pliku (nazwa, rozszerzenie, rozmiar, data utworzenia itp.), można automatycznie go odnaleźć i przywrócić, uzyskując również informację o stopniu nadpisania. Program działa w trzech trybach o różnym stopniu dokładności i szybkości wyszukiwania, w zależności od potrzeb korzystającego.

Pandora Recovery to narzędzie łatwe w obsłudze za sprawą kreatora opisującego krok po kroku proces odzyskiwania danych. Niestety, program nie posiada polskiej lokalizacji i wymaga znajomości języka angielskiego. Jest on jednym z nielicznych oprogramowań o bezpłatnej licencji, a zarazem wysokiej efektywności.

Jest to niezwykle użyteczna aplikacja pomagająca odzyskać niekiedy omyłkowo usunięte dane nawet po pewnym okresie. Cechuje się dużą skutecznością działania i przyjaznym interfejsem ułatwiającym korzystanie z niego nawet przez niedoświadczonych użytkowników.