Pen Drive Data Recovery Download

Pen Drive Data Recovery to prosty program, który pomaga odzyskać dane z przenośnych nośników pamięci, takich jak pendrive’y, dyski zewnętrzne, karty pamięci czy też inne urządzenia typu memory stick. Pozwala w łatwy sposób przywrócić pliki, które zostały przez przypadek wykasowane, jak również radzi sobie z danymi, do których dostęp został uniemożliwiony poprzez uszkodzenie.

Aplikacja wspiera różnego rodzaju formaty plików - za jej pomocą odzyskamy między innymi dokumenty (np. doc, pdf, xls, ppt), pliki multimedialne (jpg, gif, mp3, wav) oraz wiele, wiele innych. Program poradzi sobie ze wszystkimi markowymi pendrive’ami o rozmiarach od 128MB do kilkunastu GB.

Interfejs programu jest wykonany intuicyjnie i estetycznie. Do działania programu wymagane jest podłączenie pendrive’a. Gdy już to zrobimy, na naszym ekranie ukaże się średniej wielkości okno, w którym możemy wybierać nasze urządzenia przenośne, rozpoczynać proces wyszukiwania, przeglądać znalezione pliki na liście oraz rozpoczynać przywracanie wybranych pozycji. Aby przywrócić pliki, wystarczy je wybrać, a następnie skorzystać z opcji „Save”.