Asterisk Key Download

Asterisk Key to bezpłatny program służący do pokazywania ukrytych haseł, które znajdują się za znanymi większości osób gwiazdkami. Co ciekawe, program świetnie radzi sobie nie tylko z odczytywaniem zakrytych pół w systemie, ale i w przeglądarce internetowej. Inne programy tego typu nie radzą sobie z tym ostatnim zadaniem, ale Asterisk Key w większości przypadków świetnie sobie radzi.

W dzisiejszych czasach dostęp do większości usług w komputerze czy Internecie chronione jest osobistym hasłem. Niestety czasami jest ich tak dużo, że zapamiętanie wszystkiego jest nie lada wyczynem. Zamiast jednak stosować jedno hasło do wszystkiego lub zapisywania ich na kartce, o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem jest odzyskanie hasła za pomocą programu Asterisk Key.

Jak odzyskać hasła spod gwiazdek?

Wystarczy uruchomić okno przeglądarki lub programu, w którym znajduję się pole dialogowe z hasłem, które chcemy odkryć, a następnie nacisnąć przycisk Recover. Po chwili pojawi się nazwa okna oraz odkryte hasło w polu Edit. W zasadzie obsługa programu ogranicza się do kliknięcia w przycisk Recover, więc każdy sobie z tym poradzi. Niekiedy program ma problemy z najnowszymi przeglądarkami, ale ukazujące się co jakiś czas aktualizacje zazwyczaj naprawiają ten problem.