Spyware Terminator Download

Spyware Terminator 2013 to program, którego głównym celem jest wyszukiwanie, a następnie likwidowanie komponentów adware, spyware, trojanów, keyloggerów i innych niebezpiecznych, złośliwych i szkodliwych dla systemu komputera programów. Program jest bardzo prosty w obsłudze, posiada przyjazny interfejs oraz zużywa niewielkie zasoby komputera.

Co ciekawe program Spyware Terminator 2013 to nie tylko aplikacja działająca na żądanie użytkownika – program cały czas działa w tle i chroni system w czasie rzeczywistym. Warto również zwrócić uwagę, że baza danych definicji złośliwego oprogramowania jest aktualizowana cały czas, dzięki czemu system jest pod stałą i co najważniejsze, w pełni skuteczną ochroną.

Program Spyware Terminator 2013 oferuje również możliwość stworzenia punktu przywracania systemu, dzięki czemu po poważniejszej awarii możemy szybko i bez instalacji systemu od nowa powrócić do wcześniej zapisanego stanu systemu. Możemy również przeprowadzić analizę określonego pliku. Każda funkcja została umieszczona w czytelnych zakładkach.