iPod Music Liberator Download

iPod music Liberator pozwala Ci na kopiowanie muzyki, playlist z iPoda na komputer, pokrywa on brakujące właściwości iTunes. iTunes pozwala na transfer plików tylko w jedną stronę, mianowicie z komputera na iPoda. Jak więc zrobić kopię zapasową plików znajdujących się na urządzeniach Apple? Co się stanie jeżeli nasz komputer ulegnie awarii? Takich pytań może być wiele, dlatego też warto użyć programu Music Liberator by mieć wszystkie możliwości kopiowania plików z/do urządzeń iPod zawsze pod ręką.

Kilka głównych cech programu iPod Music Liberator:

Współpraca z iPhone oraz iPod Touch:
Nie przejmuj się jeżeli musisz skopiować muzykę z iPhone czy też iPod Touch. Music Liberator współpracuje teraz z tymi urządzeniami. Music Liberator łączy się z urządzeniami Apple tak samo jak iTunes, także nie musisz stosować metody Jailbrake i tracić gwarancji. Music Liberator współpracuje także ze starszymi urządzeniami Apple.
Listy odtwarzania:
Tracisz godziny na utworzenie perfekcyjnych list odtwarzania? Teraz możesz zachować te listy i powrócić do nich kiedy tylko chcesz. Dzięki Music Liberator możesz nie tylko kopiować muzykę oraz wideo lecz także listy odtwarzania z urządzeń iPhone oraz iPod.
Oceny piosenek:
Teraz dzięki Music Liberator możesz także skopiować oceny piosenek. Dzięki nowemu interfejsowi możesz także sortować piosenki według ilości gwiazdek, dzięki temu Twoje ulubione piosenki będą zawsze pod ręką.
Automatyczna zmiana nazwy:
Pliki na urządzeniach iPhone oraz iPod posiadają zaszyfrowaną nazwę. To świetne rozwiązanie dla urządzeń lecz nie dla użytkowników. Dzięki aplikacji Music Liberator możesz automatycznie zmienić nazwę plików według kategorii tytułu, artysty czy też albumu.
Zorganizowane kopiowanie:
Jeżeli zwykłe kopiowanie muzyki z iPhone/iPod jest niewystarczające to trafiłeś idealnie. Music Liberator pozwala Ci na automatyczną organizację Twojej muzyki w foldery z nazwami artystów czy też albumów. Music Liberator może także skopiować całą muzykę z odtwarzacza przenośnego do jednego folderu.
Inteligentne kopiowanie:
Nie trać czasu na kopiowanie utworów które już znajdują się na dysku twardym Twojego komputera. Opcja inteligentnego kopiowania w programie Music Liberator sprawia że na dysk komputera zostaną skopiowanie jedynie te utwory których tam nie ma. Ma to znaczenie dla użytkowników którzy robią częste kopie zapasowe lub posiadają zsynchronizowane kolekcje muzyczne.
Zaawansowanie wyszukiwanie:
Jeżeli chcesz skopiować utwory konkretnego artysty, albumu czy też gatunku to nie będzie to już stanowiło żadnego problemu. Music Liberator posiada bardzo dokładną wyszukiwarkę, podobną do tej z programu iTunes. Dodatkowo możemy kliknąć na tytuł każdej kolumny sortując alfabetycznie wszystkie utwory według odpowiedniej kolumny.
Prosty Interfejs Użytkownika:
Nie pozwól by zbyt złożony interfejs tracił Twój cenny czas. Music Liberator posiada bardzo prosty interfejs dzięki któremu nawigacja jest bardzo prosta i przyjemna.
Szybkie wyświetlanie piosenek:
Po co czekać by wszystkie piosenki z iPhone/iPod zostały wyświetlone przed kopiowaniem? Music Liberator odczytuje listę piosenek prosto z wewnętrznej bazy danych urządzeń iPhone/iPod.
Odtwarzacz muzyki:
Nie zainstalowałem iTunes by odtwarzać muzykę prosto z Twojego przenośnego odtwarzacza? Music Liberator się tym zajmie. Aplikacja posiada wbudowany odtwarzacz który potrafi odtwarzać muzykę prosto z Twojego urządzenia.