Need For Speed Hot Pursuit 2 - Parkland Birch Track Download

Need For Speed (NFS) powrócił, teraz jest szybszy i lepszy niż kiedykolwiek wcześniej - nadchodzi Need For Speed Hot Pursuit 2! Wciągnij się w wyścigi kolejnej generacji grając w następcę uznanego i nagradzanego Need For Speed III Hot Pursuit.

Need For Speed Hot Pursuit 2 pozostaje wierny spuściźnie swojego poprzednika, kierowca może korzystać z ponad 20 luksuowych i egzotycznych samochodów ze stajni najbardziej prestiżowych marek, a mianowicie: Porsche, Lamborghini oraz wiele innych.

Need For Speed Hot Pursuit 2 dostarczy graczowi niezapomnianych doznać, intensywna rozgrywka sprawi że gracz nie będzie miał czasu na nudę i monotonię. Gra zawiera różnorodne otwarte trasy które wyglądają jak żywe, podczas pościgów będziemy przejeżdżać przez mosty, wodospady, plaże, wulkany oraz ogromne lasy.

Ponad 20 tras, niektóre są dłuższe niż 15 mil, to wszystko sprawi że umiejętności gracza zostaną solidnie przetestowane. Animowani kierowcy i policjanci sprawiają że modele w grze wyglądają jak żywe. To wszystko dodaje emocji temu światu supersportowych samochodów.

Zostań królem szos i wygrywaj po kolei wszystkie wyścigi. Po każdym zwycięstwie czeka Cię nagroda, do nagród należą samochody, nowe trasy oraz wyczynowe wersje aut. Kierowca będzie musiał uporać się z gęstym ruchem ulicznym, policją oraz naturalnymi przeszkodami, czyli to co wszyscy kierowcy NFS lubią najbardziej!

Tryb "Bądź gliną" pozwala nam zasiąść za kierownicą radiowozu po to by przetrzepać skórę kolesiom którzy łamią przepisy drogowe. Jest to świetny tryb dla rozgrywki wieloosobowej.

Główne cechy gry Need For Speed Hot Pursuit 2 - Parkland Birch Track:

· Ponad 20 ekskluzywnych i szybkich samochód włączając w to Lamborghini Murcielago oraz Ferrari 360 Spider.
· Szalone pościgi przy udziale policji oraz na zatłoczonych ulicach
· Ogromne trasy oraz skróty które dają kierowcy możliwość prowadzenia auta w terenie.
· Różne tryby rozgrywki: Wyzwanie, Pościg, Mistrzostwa, Bądź Gliną
· Realistyczne oraz szczegółowe środowisko - deszcz, promienie słoneczne, burze piaskowe oraz wiele innych.
· Ponad 60 wyścigów w wersji na PlayStation2 oraz ponad 90 wyścigów w wersji dla PC i Xbox.
· Świetna licencjonowana muzyka sprawia że adrenalina szybciej krąży w naszych żyłach
· Możliwość gdy w trybie dzielonego ekranu