NeroMIX Download

NeroMIX tworzy lub kopiuje wszystko cokolwiek w nim umieścisz, a robi to najzręczniej jak tylko to możliwe. Wystarczy wziąć jakieś dane i wrzucić je do NeroMIX a on wypali to w mgnieniu oka. NeroMIX jest mistrzem stylu w tworzeniu multimedialnych płyt CD, aplikacja ta łączy w sobie dynamiczne nagrywanie płyt (z danymi, muzyką lub tworzenie kopii) z najnowszą internetową technologią audio - to wszystko zostało ukryte pod przyjaznym interfejsem aplikacji NeroMIX. NeroMIX tworzy płyty CD bazując na dobrze znanym i szanowanym programie do nagrywania płyt - Nero Burning Rom. Mimo tego głównym zadaniem programu NeroMIX jest tworzenie płyt audioCD, inne typy krążków także mogą zostać stworzone, dla użytkownika dostępna jest także opcja kopiowania płyt, która jest maksymalnie uproszczona. Jeżeli kiedykolwiek używałeś programu Nero Burning Rom, możesz zauważyć że w NeroMIX brakuje kilku funkcji, lecz to wszystko oznacza jedynie to, że program został jedynie uproszczony by praca z nim była szybka i łatwa.

Jeżeli chcesz stworzyć projekt do nagrania, kreator przeprowadzi Cię przez każdy kolejny krok, od nagrywania ze źródeł analogowych do wypalenia danych na płycie CD.

Jeżeli posiadasz ogromną kolekcję płyt winylowych (lub innych nośników analogowych) możesz skonwertować ją do wersji cyfrowej dzięki NeroMIX. Pełna instrukcja podana jest w instrukcji użytkowania programu oraz w kreatorze, w zestawie dołączony jest także kabel audio, dzięki któremu będziesz w stanie podłączyć kartę dźwiękową swojego komputera do wzmacniacza.

By zaoszczędzić miejsce na Twoim dysku twardym będziesz musiał przekonwertować pliki WAV do formatu cyfrowego, NeroMIX wspiera zarówno format kompresji MP3 jak i VOF. Po prostu załaduj odpowiednie pliki WAV do listy odtwarzania, naciśnij przycisk "nagraj" i wybierz format do którego chcesz przekonwertować swoje pliki dźwiękowe.

NeroMIX to nie tylko program do nagrywania płyt, aplikacja ta może być także używana jako kompletny ośrodek do odsłuchiwania plików WAV, MP3, VOF, MIDI oraz płyt AudioCD i plików wideo. Listy odtwarzania mogą zostać wczytywane i zapisywane jak również używane do tworzenia płyt Audio CD. Odtwarzacz audio ma możliwość zmieniania wyglądu dzięki skórkom, do dyspozycji mamy także centrum wizualizacji.

Jeżeli potrzebujesz cyfrowego odtwarzacza muzyki oraz programu do tworzenia płyt CD, jednocześnie nie masz ochoty na korzystanie ze skomplikowanych pakietów do nagrywania płyt, NeroMIX jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.