Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak pauzować filmy na YouTube za pomocą spacji w Chrome

  25.03.2015

  YouTube po części oferuje wsparcie dla skrótów klawiszowych, niestety działa to dość losowo. Standardowo jesteśmy przyzwyczajeni do pauzowania filmów za pomocą spacji. Zobacz, jak dodać taką funkcjonalność do YouTube'a w przeglądarce Chrome.

 2. Jak zmienić nazwę konta administratora w Windows

  25.03.2015

  Konto administratora w w Windows posiada własną nazwę, którą oczywiście możemy zmienić. Dzisiaj pokażemy, jak to zrobić w prosty i bezpieczny sposób.

 3. Co zrobić, gdy język klawiatury zmienia się na angielski w Windows 8

  25.03.2015

  Masz problem z językiem klawiatury w Windows 8? Po każdym restarcie komputera zmienia się on automatycznie na angielski i musisz go ręcznie zmieniać na polski w zasobniku systemowym? Zobacz, jak rozwiązać ten problem.

 4. Jak zabezpieczyć Androida 5 Lollipop przed kradzieżą

  25.03.2015

  Jeżeli macie już najnowszą wersję systemu Google'a na urządzenia mobilne – Androida 5 Lollipop – warto dodatkowo zabezpieczyć swojego smartfona czy tablet. Oto dobry sposób dodatkową jego ochronę.

 5. Jak wyłączyć przycisk Windows na klawiaturze

  24.03.2015

  Zdarza Ci się przypadkowo wciskać klawisz Windows, przez co np. wychodzisz z gry do Pulpitu? A może irytują Cię skróty klawiszowe w połączeniu z przyciskiem Windows? Zarówno sam klawisz jak i skróty z nim związane możemy dezaktywować. Zobacz, jak to zrobić.

 6. Jak zmienić numer telefonu w Whatsapp

  24.03.2015

  Zmieniłeś swój numer telefonu, ale twoje konto Whatsapp dalej jest powiązane ze starym numerem? Zobacz, jak w prosty sposób zmienić swój numer w Whatsapp i przenieść wszystkie swoje dane.

 7. Twitch prawdopodobnie zhakowany! Zobacz, jak zmienić hasło do swojego konta

  24.03.2015

  Masz konto w serwisie Twitch? Na oficjalnym blogu tej platformy do oglądania transmisji z gier pojawiła się informacja, że prawdopodobnie wykradziono dane do kont i hasła zarejestrowanych użytkowników. Serwis zaleca szybką zmianę hasła.

 8. Jak odkrywać nową muzykę w nowym Spotify bez aplikacji

  24.03.2015

  W nowym Spotify usunięto wiele funkcji ułatwiających korzystanie z programu (np. skrót klawiszowy do wyszukiwania) jak również pozbyto się całkowicie aplikacji, czyli rozszerzeń, dzięki którym mogliśmy łatwo wyszukiwać nową muzykę i tworzyć unikatowe playlisty. Czym je zastąpić i jak teraz wyszukiwać nowej muzyki w Spotify?

 9. Jak zainstalować starszą wersję Skype i wyłączyć automatyczne aktualizacje

  24.03.2015

  Nie podoba Ci się Skype 7 z nowym interfejsem? Wolałeś starą wersję programu? Nic nie szkodzi, wciąż możesz ją zainstalować. Zobacz, jak to zrobić.

 10. Jak pobrać Windows 10 Build 10041 w formacie ISO i zainstalować od razu nową wersję

  23.03.2015

  Windows 10 Technical Preview został w ostatnich dniach zaktualizowany do nowszej wersji – Build 10041. Jest ona jednak oficjalnie dostępna tylko w formie aktualizacji Windows Update – czyli najpierw musimy zainstalować starszą wersję Technical Preview. Jak to ominąć i pobrać gotowy obraz ISO dla najnowszej wersji?

 11. Uruchamiaj strony, YouTube i webowe aplikacje w panelach

  23.03.2015

  Zapewne kojarzycie panele – niewielkie okienka – w których uruchamiane są czaty rozmów Hangouts, nowe e-maile w Gmail itp. Coś podobnego można zrobić z innymi usługami i aplikacjami internetowymi.

 12. Jak ustawić różne tapety na dwóch lub trzech monitorach w Windows 8

  23.03.2015

  Masz podłączone do komputera dwa lub trzy monitory? Jeśli tak, to możesz je lepiej spersonalizować poprzez ustawienie im różnych tapet np. na bazie tego, do jakich prac zazwyczaj ich używasz. Zobacz, jak to zrobić w bardzo prosty sposób.

 13. Jak wyświetlać powiadomienia o nowych filmach z YouTube na Androidzie

  23.03.2015

  Subskrybujecie ulubione kanały na YouTube? Jeśli tak, to możecie włączyć (lub wyłączyć) powiadomienia o nowych filmach z ulubionych kanałów, a także dostosować częstotliwość ich otrzymywania w formie e-maili lub komunikatów na telefonie.

 14. Jak rozwiązać błąd 17 podczas instalacji Spotify

  23.03.2015

  Próbujesz zainstalować program Spotify do odtwarzania muzyki z chmury i... nie możesz? Pokazujemy, jak rozwiązać błąd 17, który zaczął pojawiać się jakiś czas temu.

 15. Jak rozwiązywać najczęstsze problemy ze sklepem Google Play

  23.03.2015

  Niekiedy podczas korzystania ze sklepu Google Play z aplikacjami zdarzają się nieprzewidziane problemy. Dzisiaj pokażemy, jak szybko i skutecznie rozwiązywać najczęstsze błędy ze sklepem na Androida.

 16. Jak blokować porno i niebezpieczne strony za pomocą DNS

  20.03.2015

  Niebezpieczne strony internetowe możemy blokować w naszym komputerze nie tylko z poziomu specjalnych programów. Można to również osiągnąć za pomocą adresów DNS.

 17. Jak wyłączyć tryb mobilny stron WWW w iPhone i iPad

  20.03.2015

  Dzisiaj już większość stron internetowych przystosowana jest do urządzeń mobilnych. Czasami jednak chcielibyśmy z różnych względów z poziomu iPhone czy iPad uzyskać dostęp do standardowego widoku witryny WWW. Jak to zrobić?

 18. Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie następnego filmu na YouTube

  20.03.2015

  YouTube dodał ostatnio nową funkcję autoodtwarzania filmów. Po obejrzeniu jakiegoś filmu automatycznie zostanie załadowany kolejny spośród sugerowanych po prawej stronie. Jak to wyłączyć?

 19. Jak dodać nowe podziemia, ruiny i skarby do Minecrafta bez instalacji modów

  19.03.2015

  Mody często są problematyczne  w instalacji – musimy używać dodatkowych launcherów lub ręcznie wgrywać modyfikacje. Są jednak sposoby na to, aby zmodyfikować grę bez instalacji modów. Zobacz, jak wzbogacić nasz świat w Minecrafcie o starannie wygenerowane podziemia, budowle i skarby bez instalacji modów.

 20. Uruchamiaj aplikacje i kontakty z Centrum Powiadomień w iPhone

  19.03.2015

  Co powiecie na widget, który pozwoli na błyskawiczny dostęp do kontaktów z telefonu i ulubionych aplikacji? Właśnie coś takiego pojawiło się na smartfony iPhone w sklepie App Store. Za darmo!

 21. Oto najnowsza promocja – darmowe gry i aplikcje na Androida!

  19.03.2015

  Jest już kolejna paczka darmowych gier i aplikacji na Androida od Amazona. Zapraszamy do pobierania Cut the Rope, Kingdom Rush, World of Goo czy Gurdians of the Galaxy.

 22. Jak stworzyć konferencję głosową ze znajomymi bez jakichkolwiek programów

  19.03.2015

  Chcesz pogadać ze znajomymi lub współpracownikami, ale nikt z was nie ma wspólnego komunikatora do rozmów głosowych? Nie każdy posiada Skype'a (lub chce go posiadać). Jak w takiej sytuacji nawiązać rozmowę w prosty sposób, bez instalacji programów i rejestracji kont?

 23. Windows 10 Build 10041 już jest. Jak go pobrać i co nowego w wersji Technical Preview?

  19.03.2015

  Windows 10 Technical Preview jest dostępny dla użytkowników od stycznia, ale od tamtego czasu nie pojawiła się żadna większa aktualizacja ze zmianami w systemie. Microsoft w końcu jednak wypuścił nową wersję oznaczoną jako Build 10041. Co w niej znajdziemy i jak ją pobrać?

 24. Szybki dostęp do wyszukiwarki w Google Chrome

  19.03.2015

  Dzisiaj prezentujemy Wam sposób na błyskawiczne uruchamianie wyszukiwarki w przeglądarce Google Chrome. W wygodny sposób i za pomocą skrótu klawiszowego.

 25. Jak zainstalować Nokia MixRadio na Androidzie

  18.03.2015

  MixRadio to usługa strumieniowania muzyki, która do niedawna dostępna była tylko na urządzeniach Lumia z Windows Phone. MixRadio jednak jest już dostępny w wersji beta na Androidzie oraz iOS. Zobacz, jak pobrać aplikację już teraz.

 26. Jak dodać darmowy kod na aplikacje w App Store

  18.03.2015

  Dostałeś darmowy kod na aplikację do zrealizowania w sklepie App Store? Zobacz, jak prawidłowo go zrealizować i pobrać aplikację na swojego smartfona lub tablet.

 27. Jak sprawdzić, które aplikacje posiadają niebezpieczne uprawnienia w Androidzie

  18.03.2015

  Instalując aplikacje bardzo często wyrażamy zgodę na wszystkie uprawnienia, które aplikacja wymaga. Niestety, w ten sposób dajemy aplikacjom dostęp do różnego rodzaju danych prywatnych, a także umożliwiamy jej działanie na własną rękę. Jak sprawdzić, czy jakieś aplikacje zainstalowane w telefonie nie mają zbyt niebezpiecznych uprawnień?

 28. Kasowanie historii przeglądania w iPhone

  18.03.2015

  Historię przeglądania warto usuwać również w mobilnych urządzeniach – nie tylko w komputerze. Zobaczcie, jak to zrobić w smartfonach iPhone oraz tabletach iPad.

 29. Jak zabezpieczyć PC i zezwolić na uruchamianie tylko zaufanych programów

  18.03.2015

  Obawiasz się, że pomimo posiadania programu antywirusowego twój komputer zostanie zainfekowany szkodliwym oprogramowaniem? A może boisz się, że w tle może działać keylogger lub inny szkodnik? Zobacz, jak zablokować uruchamianie jakichkolwiek programów i plików wykonywalnych poza tymi, na które sami zezwolimy.

 30. Najciekawsze funkcje przeglądarki Safari

  18.03.2015

  Chrome, Firefox, Opera... a dlaczego nie dać szansy Safari? Przeglądarka firmy Apple posiada sporo ciekawych i przydatnych funkcji, z których możemy skorzystać.