Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak słuchać muzyki z Dropbox, OneDrive i Dysk Google w telefonie

  06.07.2016

  Dzisiaj mamy dla Was bardzo przydatną poradę. Zamiast płacić za Spotify, Deezer, Apple Music czy Tidal, stwórz własną chmurę z muzyką. Wrzuć swoje pliki do Dropboksa, OneDrive lub Dysku Google, a następnie słuchaj muzyki z poziomu swojego smartfonu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 2. Jak usunąć opcję reset hasła w WordPress

  05.07.2016

  Dzisiaj mamy poradę, która pozwoli na lepsze i bezpieczniejsze korzystanie z naszej strony na Wordpressie. Pokażemy, jak zablokować na naszej witrynie opcję resetu hasła - aby nikt nie mógł zmienić hasła dostępu do strony. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 3. Jak wymusić tryb Doze po każdym wyłączeniu ekranu w Androidzie

  05.07.2016

  Tryb Doze w Androidzie Marshmallow służy do tego, aby przełączać aplikacje w tryb głębokiego uśpienia. Aktywuje się automatycznie po ok. 30 minutach po wyłączeniu ekranu i sprawia, że aplikacje działające w tle są usypiane i nie obciążają baterii. Co zrobić, aby tryb Doze był aktywowany błyskawicznie po zablokowaniu ekranu?

 4. Jak naprawiać uszkodzone linki w WordPress

  05.07.2016

  Uszkodzone linki zaczną pojawiać się na Twojej stronie w momencie, gdy witryna zacznie się rozrastać, a dodawane materiały coraz trudniej będzie kontrolować. Ponieważ uszkodzone linki nie wpływają dobrze na działanie strony - a także jej pozycjonowanie - warto jest co jakiś czas przeglądać je i systematycznie naprawiać bądź usuwać.

 5. Jak włączyć powiadomienia o aktywności znajomych na Facebooku

  05.07.2016

  Chcesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy znajomy opublikuje post lub doda zdjęcia na Facebooku? Domyślnie wyświetlają się powiadomienia tylko wtedy, gdy znajomy nas oznaczy lub o nas wspomni. Można jednak włączyć powiadomienia o każdej aktywności przyjaciela lub przyjaciółki.

 6. Jak dodać protokół Sitemap do WordPress

  05.07.2016

  Jeżeli prowadzisz stronę czy blog na platformie Wordpress, bardzo ważnym jest pozycjonowanie witryny. Pomocą w tym może być skorzystanie z protokołu Sitemap wykorzystywanego przez wyszukiwarkę Google. W tym poradniku pokażemy, jak skorzystać z tego rozwiązania.

 7. Jak stworzyć tabelę w WordPress

  04.07.2016

  Tworzenie tabel na stronie czy blogu oparty o Wordpressa to nie lada wyzwanie. Oficjalne narzędzia udostępnione przez twórców platformy nie pozwalają użytkownikom na dodawanie własnych tabel. My jednak pokażemy kilka sposobów, jak ominąć tego typu problemy.

 8. Jak zrobić ROOT i zainstalować TWRP w Huawei P9 Lite

  04.07.2016

  W jaki sposób zainstalować TWRP Recovery i wykonać ROOTa w Huawei P9 Lite? Bardzo prosto – wystarczy odblokowany bootloader i jedno narzędzie, które poprowadzi Cię przez cały proces krok po kroku. Zobacz nasz poradnik, jak to zrobić.

 9. Jak edytować CSS na stronie WordPress

  04.07.2016

  Pliki CSS pozwalają na programistyczne ustalenie tego, jak wygląda i zachowuje się strona. Decydują o wyglądzie fontów, układzie kolumn, kolorach oraz linkach czy komentarzach. Nie trzeba być web developerem, żeby móc samemu zmienić zachowanie i skład CSS-ów. Wystarczy za to przeczytać nasz poradnik ;)

 10. Jak odblokować bootloader w Huawei P9 Lite

  04.07.2016

  Jeśli chcesz wprowadzić modyfikacje w Huawei P9 Lite, to musisz zacząć od odblokowania bootloadera. Pozwoli to zrobić roota i wgrać TWRP Recovery. Jak się za to zabrać? Jakich narzędzi użyć do odblokowania bootloadera w P9 Lite?

 11. Jak zmniejszyć zużycie baterii w laptopie przez VLC Media Player

  04.07.2016

  Oglądanie filmów na laptopie to najlepszy sposób na szybkie zużycie baterii. Jeżeli jednak jesteśmy w podróży albo chwilowo nie mamy dostępu do ładowarki, można nieco wydłużyć życie baterii przez włączenie akceleracji sprzętowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim poradnikiem.

 12. Jak nagrać dźwięk z dowolnej aplikacji w Androidzie (Spotify, SoundCloud etc.)

  01.07.2016

  Chcesz nagrać dźwięk z jakiejś aplikacji muzycznej w Androidzie? Może masz ochotę nagrać ulubioną audycję ze stacji radiowej lub ścieżkę dźwiękową z filmiku internetowego? Da się to zrobić – istnieje możliwość nagrania całego dźwięku, który wypływa z głośników smartfona. Wymagany jest jednak root.

 13. Jak publikować wpisy z WordPress na LinkedIn

  01.07.2016

  Jeżeli prowadzisz stronę internetową na platformie Wordpress, warto publikować swoje wpisy w mediach społecznościowych. Dzięki temu uzyskujemy możliwość większego zasięgu naszych tekstów i ich promocji. Dzisiaj pokażemy Wam, jak publikować automatycznie nasze posty w serwisie LinkedIn.

 14. Wczesny dostęp w Sklepie Play! Jak pobierać powstające gry i aplikacje?

  01.07.2016

  Early Access w Sklepie Play , czyli wczesny dostęp do aplikacji, to usługa umożliwiająca pobieranie i testowanie gier oraz aplikacji, które nie zostały jeszcze wydane w finalnych wersjach. Dzięki wczesnemu dostępowi możemy je pobierać przed premierą i testować zupełnie za darmo. Jak z tego skorzystać?

 15. Jak sprawdzić, czy pamięć RAM działa poprawnie?

  01.07.2016

  System Windows oferuje proste i przydatne narzędzie do sprawdzania błędów pamięci RAM. Jest to bardzo przydatna funkcja, szczególnie gdy mamy problemy ze stabilnością działania naszego komputera. Jak uruchomić diagnostykę pamięci?

 16. Jak wysyłać wideo z VLC Media Player do Chromecast

  30.06.2016

  Korzystasz z narzędzia do bezprzewodowego strumieniowania filmów i zdjęć Chromecast? Z tego poradnika dowiesz się, jak w prosty i wygodny sposób wysyłać filmy ze swojego komputera na telewizor. Wszystko za sprawą darmowego programu VLC Media Player. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 17. Jak ponownie otworzyć snapa w Snapchat

  30.06.2016

  Chcesz zobaczyć jeszcze raz snapa, którego otrzymałeś/-aś od znajomego? A może przez przypadek zdarzyło Ci się zamknąć otrzymanego snapa i chcesz zobaczyć jego powtórkę? Jest to możliwe – Snapchat posiada funkcję, która pozwala ponownie otworzyć ostatnio otrzymane zdjęcie lub film. Jak z tego skorzystać?

 18. Jak zainstalować macOS Sierra na VirtualBox

  30.06.2016

  Chciałbyś przetestować najnowszą wersję systemu Apple'a w komputerze z Windows? Nic prostszego. Nie trzeba wcale ze swojego peceta robić Hackintosha. Wystarczy darmowy program do wirtualizacji - VirtualBox - oraz trochę czasu i chęci. Zobaczcie, jak zainstalować macOS Sierra w Windows.

 19. Jak sterować PS4 za pomocą smartfonu

  30.06.2016

  Chcesz sterować swoją konsolą za pomocą telefonu? Nie masz akurat pada pod ręką, a chcesz uruchomić przeglądarkę? A może niewygodnie wpisuje Ci się adresy stron na  padzie i wolisz użyć klawiatury ekranowej w telefonie? Możesz korzystać ze smartfonu do obsługi konsoli PS4 – zobacz, jak to zrobić!

 20. Jak oczyścić bazę danych w WordPress

  30.06.2016

  Z tego poradnika dowiecie się, jak skutecznie wyczyścić bazę danych na stronie działającej na platformie Wordpress. W ten sposób nie tylko pozbędziemy się niepotrzebnych danych, ale również przyśpieszymy działanie strony i prędkość jej wczytywania.

 21. Jaką wybrać kartę pamięci do telefonu? Wszystko, co musisz wiedzieć

  29.06.2016

  Chcesz kupić nową kartę microSD do swojego telefonu lub tabletu, ale nie wiesz, jaką wybrać? Która karta będzie kompatybilna z twoim urządzeniem? Co oznaczają poszczególne klasy kart? Jaka jest różnica między SDHC a SDXC? Odpowiadamy na najpopularniejsze pytania i radzimy, na co patrzeć przy wyborze karty pamięci microSD.

 22. 5 Najlepszych wtyczek do zarządzania kategoriami WordPress

  29.06.2016

  Kategorie to przydatna funkcja porządkująca nasze wpisy czy strony na witrynie działającej w oparciu o platformę Wordpress. W tym poradniku przedstawiamy sposób, jak skutecznie zarządzać kategoriami tekstów na naszej stronie lub blogu. Wszystko za pomocą darmowych, rozszerzających możliwości Wordpressa wtyczek.

 23. Jak zainstalować kilka motywów na stronie WordPress

  29.06.2016

  Domyślnie podział jest prosty: jedna strona, jeden motyw. Co jednak, jeżeli chcielibyśmy na jednej witrynie mieć więcej niż jeden działający motyw? Jest to możliwe i całkiem proste do przeprowadzenia - zobaczcie nasz poradnik.

 24. Jak zainstalować MIUI Developer ROM w urządzeniach Xiaomi

  29.06.2016

  Musisz zainstalować Developer ROM w swoim smartfonie Xiaomi? Potrzebujesz go, aby odblokować bootloader lub wprowadzić modyfikacje? To nic trudnego – rom deweloperski można zainstalować za pomocą wbudowanej aplikacji do aktualizacji. Wystarczy go ściągnąć i odpowiednio przenieść do pamięci telefonu.

 25. Jak zainstalować macOS Sierra na USB z Windows

  29.06.2016

  Jeżeli nie masz możliwości zainstalowania macOS Sierra z poziomu komputera Mac na kluczu USB, nic straconego. Bootowalny obraz systemu możemy umieścić na pendrive również z poziomu Windows. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 26. LG G4c – jak wrócić do Androida Lollipop (5.0.2)

  28.06.2016

  Zaktualizowałeś LG G4c do Androida Marshmallow (6.0), ale kiepsko działa? Nic nie szkodzi – możesz powrócić do Androida Lollipop, wgrywając od nowa oprogramowanie w telefonie. Pokazujemy krok po kroku, jak to zrobić.

 27. Jak dodać live blog do strony WordPress

  28.06.2016

  Często na stronach sportowych czy serwisach relacjonujących wydarzenia na bieżąco możemy zobaczyć tzw. live blog - blog na żywo. To narzędzie, które pozwala na publikowanie tekstu w czasie rzeczywistym. Użytkownik nie musi nawet odświeżać strony, aby zobaczyć nową zawartość. Zobaczcie, jak coś takiego wprowadzić na swojej stronie.

 28. Jak wyłączyć sprawdzanie dysku przy starcie systemu Windows

  28.06.2016

  Komputer sprawdza dyski przed każdym uruchomieniem systemu? Nawet jeśli ukończy skanowanie, to przy kolejnym włączeniu Windowsa ponownie pojawia się informacja o konieczności sprawdzania? W takim wypadku możesz samodzielnie wymusić pomijanie sprawdzania. To proste.

 29. Jak dodać menu do WordPress i jak nim zarządzać

  28.06.2016

  W tym poradniku chcielibyśmy skupić się na temacie dodawania i edytowania paska menu na naszej stronie. Jeżeli korzystać z Wordpressa, obsługa menu jest banalnie prosta. Pokażemy też, jak rozbudować możliwości naszego menu z podstronami i linkami.

 30. Jak zainstalować macOS Sierra na starszych komputerach Mac

  27.06.2016

  Aktualizacja systemu Mac OS X (obecnie macOS) ograniczona została przez firmę Apple do nowszych MacBooków i komputerów Mac. Istnieje jednak całkiem prosty sposób, który pozwoli Ci na zainstalowanie tego systemu w starszych Makach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.