Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Google Play - jak dodać lub usunąć kartę kredytową

  10.11.2015

  Sklep Google Play to nie tylko aplikacje na Androida. Z poziomu tej platformy możemy również kupować książki, filmy, a także subskrybować muzykę - podobnie jak w Spotify czy Apple Music. Dzisiaj pokażemy Wam, jak bezpiecznie dodać do swojego konta w Sklepie Play kartę płatniczą lub kredytową. A także, jak ją usunąć z konta w razie potrzeby.

 2. Sklep Google Play - jak usunąć historię wyszukiwania

  09.11.2015

  Na naszym koncie Google, za pomocą którego robimy zakupy i pobieramy aplikacje na Androida, zapisywane są wszystkie czynności. Także historia wyszukiwania. Możemy ją w prosty sposób wykasować z naszego konta Google Play.

 3. Jak naprawić błędy na dysku, gdy SFC nie mógł ich naprawić

  09.11.2015

  Próbujesz naprawić błędy na dysku za pomocą komendy sfc /scannow, ale skaner systemowy wyświetla komunikat, że znalazł błędy, ale nie był w stanie ich naprawić? Co wtedy zrobić? Jak rozwiązać problemy z błędami na dysku, gdy funkcja SFC nie może ich naprawić?

 4. Twitter - jak zmienić nick za pomocą kilku kliknięć

  09.11.2015

  Serwis Twitter coraz bardziej rozwija się w naszym kraju i coraz więcej osób korzysta z tej usługi społecznościowej. Dzisiaj pokażemy Wam, jak w prosty sposób zmienić ksywkę / handle / nick na Twitterze - czyli nazwę użytkownika. Pokażemy też, jak zmienić nazwę konta na Twitterze.

 5. Ekran odwrócony o 90 stopni lub do góry nogami - jak to naprawić w Windows?

  09.11.2015

  Ekran odwrócił się do góry nogami? A może zmieniła się orientacja na pionową i obraz jest odwrócony o 90 stopni? Da się to na szczęście łatwo naprawić za pomocą ustawień karty graficznej i obrazu. Zobacz, jak naprawić odwrócony ekran w Windows.

 6. Mass Effect 1, 2, 3 - jak grać na padzie na komputerze PC

  07.11.2015

  Jak grać na padzie w Mass Effect na komputerze? Oficjalnie trylogia Mass Effect nie obsługuje pada, ale powstał mod, który dodaje interfejs z konsoli i obsługę pada do wszystkich części. Teraz możesz zagrać w Mass Effect na PC tak samo, jak na konsoli Xbox 360 lub Playstation 3!

 7. Przyspieszony obraz na telewizorze LCD/LED - jak wyłączyć efekt opery mydlanej

  06.11.2015

  Masz nowy telewizor LCD/LED, ale kiepsko ogląda Ci się na nim filmy? Są one jakby przyspieszone i robią wrażenie nagranych amatorskimi kamerami? Materiał filmowy wygląda podobnie, jak seriale telewizyjne? To tzw. efekt opery mydlanej. Zobacz, z czego wynika i jak to wyłączyć.

 8. Jak zabezpieczyć komputer za pomocą pliku HOSTS

  06.11.2015

  Chcesz dodatkowo zabezpieczyć swój komputer przed zagrożeniami z Internetu? Zależy Ci, aby unikać za wszelką cenę potencjalnie szkodliwych stron, które mogą zawierać złośliwe oprogramowanie? Możesz w tym celu wykorzystać plik hosts z systemu Windows. Zobacz, jak to zrobić.

 9. Jak znaleźć klucz produktu w Windows 10

  06.11.2015

  Co prawda Windows 10 udostępniany jest przez Microsoft za darmo, to jednak użytkownicy, którzy aktualizowali starszą wersję systemu, nadal mają dostęp do klucza produktu. W tym poradniku pokażemy Wam, jak w prosty sposób znaleźć klucz produktu Windows 10.

 10. Facebook Messenger - jak być niewidocznym

  05.11.2015

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy pokazać Wam prosty sposób, jak być niewidocznym w Facebook Messenger na Android oraz iPhone i iPad. Pokażemy też prosty sposób na ukrywanie się w czacie Facebook w przeglądarce internetowej.

 11. Autoclicker na telefon - jaki najlepszy na Androida? (ROOT)

  05.11.2015

  Szukasz autoclickera na telefon, który automatycznie powtórzy twoje gesty lub ruchy palcem po ekranie? A może chcesz po prostu nieco oszukać jakąś grę, w której liczy się szybkość i wykorzystać autoclickera do wykonania dużej ilości "klików" na ekranie Androida? To możliwe, zobacz, jak to zrobić.

 12. Opóźnione powiadomienia w telefonach Huawei - jak je naprawić?

  05.11.2015

  Masz problem z powiadomieniami w telefonach Huawei z Androidem i nakładką EMUI? Powiadomienia nie przychodzą, gdy telefon jest uśpiony? A może pojawiają się z dużym powiadomieniem? Zobacz, jak rozwiązać problemy z powiadomieniami na Androidzie w Huawei.

 13. Windows 10: programy nie wyświetlają się w Start Menu

  05.11.2015

  Windows 10 podobnie jak wcześniejsze wersje systemu Microsoftu, ma swoje błędy. Te bardziej poważne Microsoft stara się poprawiać, mniejsze mogą długo pozostać niezauważone. Dzisiaj pokażemy, jak poradzić sobie z błędem, który powoduje, że aplikacje i programy nie są wyświetlane w pasku Menu Start.

 14. Sterowniki Samsung NP300V5A-S03PL - najnowsze sterowniki

  04.11.2015

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy zaprezentować Wam zestaw najbardziej potrzebnych sterowników do komputerów firmy Samsung - NP300V5A-S03PL. Zapoznajcie się ze sposobem na najprostsze zaktualizowanie swoich sterowników do najnowszej wersji. Za darmo oczywiście.

 15. Chrome - synchronizacja otwartych kart między PC i Androidem

  04.11.2015

  Korzystasz z Chrome na komputerze oraz na Androidzie? Jeśli tak, to w prosty sposób możesz przenosić otwarte strony między urządzeniami. Czytałeś artykuł na komputerze, ale chcesz teraz go otworzyć w telefonie? Nic prostszego, dzięki synchronizacji kart między przeglądarkami Chrome możesz szybko otworzyć na telefonie stronę, którą przed chwilą przeglądałeś na komputerze.

 16. Jak ustawić własną piosenkę na dzwonek w iPhone

  04.11.2015

  Z tego poradnika dowiecie się, jak szybko zrobić dzwonek na potrzeby iPhona z poziomu... iPhona. Nie musimy wcale korzystać z komputera, aby stworzyć własny dzwonek. Wystarczy odpowiednie narzędzie, iPhone i kilka kliknięć. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 17. Jak zapobiec przypadkowemu wykonywaniu połączeń w Androidzie

  04.11.2015

  Zdarza Ci się przypadkiem do kogoś zadzwonić, zupełnie niechcący? Przeglądając kontakty przypadkowo dotkniesz osoby na liście, a telefon rozpoczyna wybieranie numeru? Jest na to sposób - wystarczy włączyć potwierdzenie chęci wykonania połączenia.

 18. Snapchat - jak nagrać spowolniony lub przyspieszony film

  03.11.2015

  W Snapchat ostatnio pojawiła się nowa funkcja - możemy nagrywać filmy w zwolnionym lub przyśpieszonym tempie, a następnie wysyłać je znajomym w formie snapa. Jak to zrobić?

 19. Jak pobierać na komputer filmy ze strony TVP

  03.11.2015

  Jeżeli często oglądasz filmy na stronach TVP.pl, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Istnieją proste sposoby, które pozwalają na ściągnięcie filmów ze strony TVP na komputer i odtwarzanie ich bez internetu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym prostym poradnikiem.

 20. Rozwiąż problemy z Windows 10 za pomocą jednego narzędzia

  03.11.2015

  W Windows 10 mogą pojawić się różne problemy z niedziałającymi funkcjami. Wi-Fi może przestać działać, menu Start może się nie otwierać, a aplikacja ustawień może w ogóle się nie uruchamiać. Zobacz, jak rozwiązać problemy tego typu za pomocą jednego narzędzia.

 21. Jak zrobić root w Huawei P8 Lite - krok po kroku

  02.11.2015

  W poprzednim poradniku pokazaliśmy, jak odblokować bootloader w Huawei P8 Lite - tym razem pokażemy, jak zrobić root. Root przyda się do instalacji bardziej zaawansowanych aplikacji i do dalszej modyfikacji telefonu. Zobacz, jak zrootować Huawei P8 Lite.

 22. Jak odblokować bootloader w Huawei P8 Lite - krok po kroku

  02.11.2015

  Odblokowanie bootloadera w Huawei P8 Lite jest potrzebne, aby wykonać root oraz instalować niestandardowe wersje Androida. W porównaniu do innych smartfonów, odblokowanie modelu P8 Lite może wydawać się nieco skomplikowane, ale jest sposób, by zrobić to łatwo i przyjemnie.

 23. Najlepsza alternatywa dla Skype i Teamspeak dla graczy

  02.11.2015

  Szukasz komunikatora dla graczy? Teamspeak, Ventrilo czy Mumble to już starsze programy, które wymagają serwerów, a Skype do rozmów podczas gier się nie nadaje. Na szczęście powstała porządna alternatywa dla graczy, którzy lubią rozmawiać ze znajomymi w trakcie rozgrywki - Discord.

 24. Jak zainstalować Jolla Sailfish OS w komputerze z Windows

  02.11.2015

  Kojarzycie system Jolla Sailfish OS znany ze smartfonów i tabletu Jolla? To dawny MeeGo rozwijany przez Nokię, a potem przejęty przez byłych pracowników tej firmy. Jeżeli chcesz przetestować Jolla Sailfish OS w swoim komputerze z Windows - nic prostszego. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym krok po kroku pokazujemy, jak zainstalować mobilny system w Windows.

 25. Jak nałożyć filtry i efekty na filmy w Skype (Android/iOS)

  30.10.2015

  Na Skype możemy nie tylko prowadzić rozmowy głosowe i wideo w czasie rzeczywistym. Możemy też przesyłać zdjęcia oraz 30-sekundowe wiadomości wideo. Skype wprowadził teraz możliwość nakładania filtrów i efektów do wysyłanych wiadomości z filmami. Zobacz, jak z nich skorzystać.

 26. Jak przenieść wszystkie dane z jednego Androida na drugiego

  30.10.2015

  Masz nowy telefon z Androidem i chcesz przenieść wszystkie dane, aplikacje i gry ze starego telefonu? To zazwyczaj uciążliwy proces, ale można go sobie dość mocno ułatwić za pomocą jednej aplikacji, która umożliwia wręcz sklonowanie zawartości jednego Androida na drugim.

 27. Nie pamiętasz kodu blokady w iPhone? Jest na to sposób

  30.10.2015

  "Zapomniałem kod blokady iPhone" - takie stwierdzenie często pojawia się wśród problemów użytkowników telefonów firmy Apple. Co zrobić, gdy kod blokady iPhona wyleci nam z głosy? Jeśli nie pamięta się kodu lub urządzenie jest zablokowane - jest na to kilka prostych sposobów.

 28. Jak korzystać z pakietu Microsoft Office w Google Chrome

  30.10.2015

  Z pewnością znacie dobrze pakiet biurowy Dokumenty Google, który dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej. Dzisiaj chcielibyśmy jednak zająć się szerzej innym rozwiązaniem. Jak wygodnie, bez internetu korzystać - oczywiście za darmo - z Microsoft Office? Zapraszamy do naszego poradnika.

 29. Jak zainstalować Androida 6.0 w LG G4 i zrobić root

  29.10.2015

  LG G4 otrzymał aktualizację do Androida Marshmallow, ale nie do wszystkich ona jeszcze trafiła przez kanał OTA, czyli poprzez automatyczną aktualizację Wi-Fi. Można jednak pobrać aktualizację na komputerze i zainstalować ją ręcznie w telefonie. Zobacz, jak zainstalować Androida 6.0 i zrobić od razu roota.

 30. Jak usunąć Mystart search czy Vi-View z systemu Windows

  29.10.2015

  Pokazywaliśmy już Wam, jak pozbyć się niechcianych dodatków i toolbarów w rodzaju Qvo6, Qone8 czy Babylon toolbar. Z tego poradnika dowiecie się natomiast, w jaki sposób można usunąć Mystart search oraz Vi-View - kolejne niechciane programy, które bez naszej wiedzy instalują się w komputerze.