Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Świetna alternatywa dla Photoshopa za darmo!

  15.07.2014

  Program do obróbki zdjęć - DxO Optics Pro 7 - dostępny jest za darmo przez najbliższych 15 dni. To jeden z najpoważniejszych konkurentów Adobo Photoshop Lightroom. Pośpieszcie się, normalnie za DxO Optics Pro trzeba zapłacić okrągłą sumę.

 2. Jak zmienić dźwięk powiadomienia o poczcie w Outlooku, Thunderbirdzie i innych

  15.07.2014

  Korzystasz z Outlooka, Thunderbirda lub innego programu pocztowego? Jeśli tak, to z pewnością wiesz, że wszystkie te programy wykorzystują systemowy dźwięk powiadomienia o nowej wiadomości. Jak go zmienić?

 3. Jak usunąć reklamy i zbędne dodatki z Gmaila w Chrome

  15.07.2014

  W Gmailu znajdziemy mnóstwo dodatkowych funkcji, które mogą nam być niepotrzebne. Usługa pocztowa od Google oferuje czat, kontakty, a także wyświetla reklamy w kilku miejscach. Jak się pozbyć tego wszystkiego i zostawić tylko najważniejsze elementy?

 4. Jak dodać nowego użytkownika w Windows 8.1

  15.07.2014

  Po zainstalowaniu Windows 8.1 logujemy się do systemu, używając naszego konta - lokalnego, bądź konta Microsoft. W prosty sposób możemy jednak dodać kolejnych użytkowników i ustalić, do jakich funkcji i programów będą oni mieli dostęp.

 5. Najlepsze alternatywy dla Safari na iPhone i iPad

  15.07.2014

  Nie przekonuje Cię systemowa przeglądarka internetowa Safari na iPhona i iPada? Proponujemy kilka świetnych, darmowych alternatyw. Za ich pomocą osiągniemy często więcej, niż oferuje Safari.

 6. Jak zwiększyć rozmiar czcionki w Wierszu polecenia

  15.07.2014

  Wiersz polecenia w Windowsie potrafi uruchomić się w niesamowicie małym oknie z drobną czcionką, której nie sposób rozczytać. Na szczęście nie jest to błąd, którego nie można odwrócić. Możemy w bardzo prosty sposób zwiększyć rozmiar czcionki Wiersza polecenia.

 7. Sprawdź, co drenuje baterię Twojego komputera z Windows 8.1

  15.07.2014

  Bateria w laptopie lub tablecie z Windows 8.1 może wyczerpywać się wolniej lub szybciej. Wszystko zależy od ustawień systemu i narzędzi, z jakich korzystamy. Polecamy prosty sposób na sprawdzenie, co drenuje nasze urządzenie z najnowszą wersją systemu firmy Microsoft.

 8. Jak wyłączyć grupowanie wiadomości do wątków w Gmailu

  15.07.2014

  Gmail automatycznie grupuje nasze wiadomości do tzw. wątków, czyli do widoku konwersacji. Gdy jakaś osoba do nas napisze, a następnie przeprowadzimy z nią wymianę kolejnych wiadomości, to wszystkie z nich będą zgrupowane do jednego wątku. Jak to wyłączyć?

 9. Jak stworzyć bootowalny USB z Windows 7 dla UEFI

  14.07.2014

  Instalacja Windowsa 7 z poziomu pendrive'a na nowych komputerach, które wyposażone są w UEFI może być utrudniona. Jeżeli nie możemy odpalić instalatora z USB i wyskakuje błąd, to prawdopodobnie źle zrobiliśmy bootowalnego pendrive'a. Oto, jak go przygotować pod UEFI.

 10. Najlepsze aplikacje do nagrywania dźwięku na Androida

  14.07.2014

  Jak nagrywać dźwięki za poziomu Androida? Możemy skorzystać z domyślnej aplikacji, bądź też pobrać darmowe, często znacznie lepsze i bardziej rozbudowane aplikacje. Polecamy naszym zdaniem najlepsze aplikacje do nagrywania na Androida.

 11. Jak stworzyć własny widget na Androida

  14.07.2014

  Nie, nie obawiajcie się. Nie będzie to żaden poradnik, jak rozpocząć programowanie na Androida. W sklepie Google Play znajdziecie sporo aplikacji, za pomocą których można błyskawicznie i bez specjalistycznej wiedzy tworzyć własne widżety na Androida. Zobaczcie, jak z nich skorzystać.

 12. Jak dodać załącznik z Dysku Google w Gmailu na Androidzie

  14.07.2014

  Pojawiła się nowa wersja Gmaila na Androida, która wprowadza ciekawą funkcję integracji z Dyskiem Google. Gmail oznaczony numerem 4.9 pozwala załączać pliki do wiadomości bezpośrednio z naszej chmury Dysku Google. Jak zainstalować nowego Gmaila już dziś i korzystać z ulepszonej integracji z chmurą?

 13. Jak oczyścić Dysk C w Windows ze zbędnego śmiecia

  14.07.2014

  Jeżeli korzystasz z komputera od dłuższego czasu zapewne zaczynasz dostrzegać problemy ze zmniejszającą się przestrzenią dyskową. Szczególnie ważne jest uzyskanie dodatkowej przestrzeni na Dysku C, gdzie zainstalowany jest system Windows.

 14. Jak wyłączyć skanowanie pobranych plików w Chrome

  14.07.2014

  Chrome posiada wbudowaną funkcję sprawdzania pobranych plików pod kątem potencjalnych zagrożeń. Niestety, często się zdarza, że blokowane są mało popularne pliki, które w rzeczywistości są kompletnie nieszkodliwe. Jak wyłączyć wbudowane skanowanie plików w Chrome?

 15. Instalacja Mac OS X Mavericks na VirtualBoX

  14.07.2014

  Dzisiaj prezentujemy Wam kompletny poradnik krok-po-kroku, jak zainstalować system Mac OS X Mavericks w komputerze z Windows. Będziemy potrzebowali do tego wirtualnej maszyny VirtualBox. Znajdziecie ją za darmo w naszym serwisie.

 16. Jak zmienić wygląd pasków przewijania w Chrome

  14.07.2014

  Nie podoba wam się wygląd pasków przewijania w Chrome? Są za mało czytelne? Nic nie szkodzi, możemy zmienić je na inne bądź przywrócić ich wygląd klasyczny, znany z Windowsa 7.

 17. Najlepsze dodatki do czytania na głos w przeglądarce Chrome

  11.07.2014

  Masz dosyć czytania artykułów i informacji w przeglądarce? A może chciałbyś posłuchać jakiegoś tekstu podczas wykonywania pracy? W takim wypadku warto skorzystać z dodatków do Google Chrome, które automatycznie przeczytają teksty.

 18. Jak udostępnić dysk USB przez router w całej sieci

  11.07.2014

  Jedną z przydatniejszych funkcji nowych routerów z wejściem USB jest możliwość podłączenia dysku zewnętrznego lub pendrive'a i udostępnienie go wszystkim komputerom w sieci. Jak to zrobić?

 19. Jak włączyć tryb offline w przeglądarce Google Chrome

  11.07.2014

  Bez internetu niewiele zrobimy w przeglądarce internetowej. Okazuje się jednak, że istnieje parę tricków, dzięki którym mimo trybu offline można wykonać kilka czynności, a nawet przeglądać strony internetowe w przeglądarce Google Chrome.

 20. Jak sprawdzić swoje IP sieciowe i zewnętrzne

  11.07.2014

  Musisz komuś podać swój adres IP, ale nie wiesz, gdzie go znaleźć? Nie znasz różnicy między adresem IP sieciowym a zewnętrznym? Pokazujemy czym się różnią oba adresy i jak je sprawdzić.

 21. FossaMail, czyli lepszy Thunderbird

  11.07.2014

  Korzystacie z Thunderbirda? Może warto przesiąść się na ciekawszą alternatywę? Prezentujemy program, który został stworzony na bazie Thunderbirda i dostosowany specjalnie do wymogów systemu Windows. Warto przetestować.

 22. Assassin’s Creed Pirates za darmo na iPhone i iPad!

  11.07.2014

  Uwaga, uwaga - świetna promocja w sklepie App Store. W ciągu najbliższego tygodnia dostępna zupełnie za darmo jest kapitalna gra z serii Assassin’s Creed. To świetna rozgrywka z piratami w roli głównej. Na iPhony oraz iPady.

 23. Jak zwiększyć rozmiar ikon w Androidzie

  11.07.2014

  Ikony w Androidzie mogą być większe lub mniejsze. Wszystko tak naprawdę zależy od rozmiaru wyświetlacza i rozdzielczości, a także od tzw. launchera. Niestety nie zawsze domyślny rozmiar będzie nam odpowiadał. Często ikony są małe i słabo czytelne – jak je zwiększyć?

 24. Jak włączyć komendę „OK Google” w polskim Androidzie [ROOT]

  10.07.2014

  Od jakiegoś czasu możemy rozpoczynać wyszukiwanie w Google na Androidzie za pomocą komendy głosowej „OK Google”. Niestety, funkcja ta jest niedostępna w Polsce... Na szczęście można nieco oszukać wyszukiwarkę Google i aktywować komendę głosową. Trzeba jednak posiadać roota.

 25. Najlepsze pogodowe aplikacje na Androida

  10.07.2014

  Prezentowaliśmy już aplikacje pogodowe na iPhona i iPada, teraz przyszła pora na system Android. Tutaj sytuacja jest ciekawsza, bo do dyspozycji mamy sporo polskich aplikacji. 

 26. Jak bezpowrotnie usunąć swoje dane i zdjęcia z Androida przed sprzedażą smartfona

  10.07.2014

  Masz na swoim telefonie zdjęcia, piosenki, filmy oraz inne prywatne dane? Z pewnością przed sprzedażą smartfona usuniesz je wszystkie, a następnie przywrócisz telefon do ustawień fabrycznych. To jednak nie wystarczy i wszystkie pliki można odzyskać. Jak się ich pozbyć na stałe?

 27. Najlepsze pogodowe aplikacje na iPhone

  10.07.2014

  Domyślna aplikacja pogodowa na iPhona i iPada to całkiem dobre rozwiązanie. Nie oznacza to jednak, że nie ma lepszych. Prezentujemy zestawienie najciekawszych darmowych narzędzi do wyświetlania informacji pogodowych.

 28. Co zrobić, gdy Gmail oznacza ważne wiadomości jako SPAM

  10.07.2014

  Korzystasz z Gmaila, czekasz na ważnego maila a on nie przychodzi? W końcu się jednak okazuje, że wiadomość doszła, ale została przeniesiona automatycznie do folderu ze spamem? Jeśli tak, to nie martw się – jest na to rozwiązanie. 

 29. Jest już pakiet antywirusów Bitdefender 2015

  10.07.2014

  Firma Bitdefender ogłosiła wydanie kolejnej stabilnej wersji swojego pakietu programów antywirusowych. Na światło dzienne wyszły takie programy jak Bitdefender Antivirus Plus 2015, Bitdefender Internet Security 2015 oraz Bitdefender Total Security 2015.

 30. Jak dodać ikonę kosza do Paska zadań w Windows 8

  10.07.2014

  Dzisiaj prezentujemy prosty sposób na ułatwienie sobie życia. Zamiast za każdym razem minimalizować wszystkie otwarte okna, żeby dostać się do kosza - skorzystaj z ułatwienia. Za pomocą kilku kliknięć możemy dodać ikonę Kosza do paska zadań w Windows 8.