Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak sprawdzić adres IP routera i znaleźć hasło do logowania

  04.08.2014

  Dostałeś nowy sprzęt sieciowy np. w ramach przedłużenia umowy lub zmiany dostawcy internetowego i nie wiesz, jaki jest adres IP routera oraz nie znasz danych do logowania? Nic nie szkodzi – pokażemy, jak sprawdzić swój adres IP routera, a także gdzie znaleźć dane do panelu ustawień.

 2. Szablony odpowiedzi w Gmailu

  04.08.2014

  Pisanie e-maili w to czasami żmudna robota, zwłaszcza jeżeli trzeba za każdym razem wpisywać te same "Pozdrawiam" albo swój podpis i numer telefonu. Dlaczego nie ułatwić sobie tego procesu?

 3. Jak zmienić hasło do sieci Wi-Fi

  04.08.2014

  Masz skomplikowane hasło do routera, którego nie możesz zapamiętać? Możesz je w prosty sposób zmienić – wystarczy parę minut. To bardzo proste.

 4. Jak dodać więcej przestrzeni dyskowej do iPhone

  01.08.2014

  Jak pewnie wiecie, smartfony iPhone oraz tablety iPad nie posiadają slotu na karty micro SD. Oznacza to, że jesteśmy ograniczeni do pamięci, którą na stałe umieścił w telefonie producent. Czy jednak na pewno?  

 5. Najlepsze dodatki VPN do Firefoksa

  01.08.2014

  Sieć VPN przydaje się do tego, aby uzyskać dostęp do stron niedostępnych w Polsce, takich jak Hulu, Pandora czy Netflix. Do sieci VPN możemy połączyć się za pomocą specjalnego oprogramowania lub za pomocą dodatku do przeglądarki. Jakie dodatki VPN do Firefoksa są najlepsze?

 6. Jak ściągać muzykę z Wrzuty na Androidzie

  01.08.2014

  Na Wrzucie znajdziemy mnóstwo świetnych utworów, które z pewnością chcielibyście mieć na swoich urządzeniach z Androidem. Pokazywaliśmy już, jak pobierać muzykę z Wrzuta.pl na komputerze, tym razem zajmiemy się Androidem.

 7. Jak uzyskać dostęp do ustawień Poczty w Windows 8

  01.08.2014

  Korzystacie z aplikacji Poczta w interfejsie Modern na Windows 8 oraz Windows 8.1? Oto kilka prostych porad, dzięki którym będziecie mogli wprowadzić zmiany w ustawieniach Poczty i dodać przydatne funkcje.

 8. Jak włączyć pasek zadań na dwóch monitorach w Windows 8 i 8.1

  01.08.2014

  Jeśli korzystacie z dwóch lub więcej monitorów, to z pewnością zauważyliście, że pasek zadań u dołu ekranu wyświetla się tylko na ekranie głównym. Istnieje jednak sposób na to, aby włączyć go na każdym ekranie.

 9. Najlepsze dodatki VPN dla Google Chrome

  01.08.2014

  Sieci VPN przydają się do różnych rozwiązań. Za ich pomocą możemy uzyskiwać bezpieczne połączenia, możemy też omijać ograniczenia regionalne podczas odwiedzania stron internetowych i serwisów. Prezentujemy najciekawsze dodatki VPN do przeglądarki Google Chrome.

 10. Jak zrobić root w Sony Xperia Z1 i Z1 Compact

  01.08.2014

  Xperia Z1 to świetny, wydajny smartfon, ale jak to bywa z Androidem, bez uprawnień administracyjnych mamy ograniczone pole do popisu jeśli chodzi o personalizację urządzenia. Zobaczmy zatem, jak w prosty sposób zrobić roota Z1 i Z1 Compact.

 11. Jak szybko przesyłać pliki między dwoma smartfonami lub komputerem

  01.08.2014

  Potrzebujesz szybko wysłać komuś plik bezpośrednio ze swojego telefonu? Zdjęcie, piosenkę, a może coś innego? Zapomnij o Bluetooth i parowaniu urządzeń. Jest zdecydowanie lepsza metoda, która pozwala na błyskawiczne przesyłanie plików między telefonami.

 12. Jak dostosować kolory i kontrast w Androidzie

  31.07.2014

  Masz smartfona lub tablet z Androidem, ale kolory są zbyt mocne lub nierówne? Jeśli tak, to warto spróbować je nieco wyregulować. Możemy to zrobić za pomocą jednej aplikacji.

 13. Jak wyświetlać filmy 1080p z YouTube w Firefoksie

  31.07.2014

  Firefox, co różni go od innych przeglądarek takich jak Google czy IE, posiada limit na maksymalną rozdzielczość filmów z YouTube. Może się zdarzyć, że nie wyświetlicie klipów wideo o rozdzielczości 1080p. Pokazujemy, jak poradzić sobie z takim problemem.

 14. Kolejna paczka darmowych aplikacji na Androida

  31.07.2014

  Uwaga, mamy gratkę dla użytkowników smartfonów i tabletów z Androidem. Pospieszcie się, właśnie ukazała się darmowa paczka o łącznej wartości ponad 100 dolarów. Za darmo i legalnie możecie pobrać takie gry i aplikacje jak Carcassone, słownik Oxford, KAYAK Pro czy Instapaper.

 15. Jak korzystać z emoji na komputerze z Windows 8 / 8.1

  31.07.2014

  Emotikonki emoji są popularne i często używane w wiadomościach wysyłanych ze smartfonów. Możemy jednak dołączać je do naszych maili czy wpisów na komputerze. Windows 8 pozwala na ich używanie bez żadnych dodatkowych programów. Sprawdź, jak to zrobić!

 16. Jak oglądać filmy z torrentów na żywo

  31.07.2014

  Prezentujemy prostą metodę, za pomocą której będziecie mogli odtwarzać filmy wideo z plików torrent. Na żywo, z poziomu odtwarzacza multimediów. No i oczywiście z polskimi napisami.

 17. Jak sprawdzić, które aplikacje zajmują najwięcej miejsca w Androidzie

  31.07.2014

  Kończy Ci się wolna przestrzeń w Androidzie, nie możesz zainstalować żadnych nowych aplikacji i nie wiesz, które programy zajmują najwięcej miejsca? Nic nie szkodzi, można to łatwo sprawdzić i szybko odinstalować zbędne aplikacje.

 18. Darmowy pakiet biurowy LibreOffice 4.3 wydany

  31.07.2014

  Świetna alternatywa dla Microsoft Office 2013 i OpenOffice - LibreOffice - właśnie został wydany w stabilnej wersji 4.3. Wśród nowości znajdziemy bardziej intuicyjne arkusze kalkulacyjne oraz modelowanie 3D w prezentacjach Impress.

 19. Jak konwertować książki PDF do ePub na Androidzie

  31.07.2014

  Posiadasz książki w PDF na swoim urządzeniu z Androidem i chcesz je przerobić do formatu ePub? Ten drugi jest o tyle lepszy, że pozwala w każdej chwili zmienić czcionkę, marginesy, a także możemy czytać książkę w naszej ulubionej aplikacji, która może nie obsługiwać PDF.

 20. Jak wyczyścić pamięć podręczną w iPhone

  30.07.2014

  Jakiś czas temu pokazywaliśmy, jak w prosty sposób czyścić pamięć podręczną w Androidzie. Teraz przyszła pora na smartfony iPhone oraz tablety iPad. Zapoznajcie się z naszą listą najlepszych aplikacji do czyszczenia pamięci podręcznej w urządzeniach firmy Apple.

 21. Jak pobierać filmy z Vimeo na dysk

  30.07.2014

  Na Vimeo znajdziemy mnóstwo ciekawych, ambitnych produkcji filmowych. Ze względu na dość restrykcyjny regulamin serwisu, filmy tam wrzucone są w wysokiej jakości i mają dużą wartość artystyczną. Najciekawsze produkcje warto byłoby mieć na dysku... jak je zatem ściągnąć na nasz komputer?

 22. Jak grać w Hearthstone na Linux

  30.07.2014

  Hearthstone to świetna gra osadzona w świecie Warccraft firmy Blizzard. Dostępna jest na popularne platformy takie jak Windows czy iPad. Co trzeba zrobić, żeby zagrać w Hearthstone w Linuksie?

 23. Jak ściągać muzykę z SoundCloud do MP3 na Androidzie

  30.07.2014

  SoundCloud to popularny serwis muzyczny, na którym znajdziemy sporo świetnej muzyki i remiksów. Nie zawsze jednak mamy dostęp do Internetu, więc dobrze byłoby mieć ulubione utwory w pamięci telefonu. Jak je ściągnąć na Androidzie?

 24. Sam wybieraj domyślne aplikacje w Androidzie

  30.07.2014

  Zdjęcia, muzykę, dokumenty czy wideo możemy w Androidzie otwierać za pomocą różnych aplikacji. Warto samemu decydować, za pomocą jakiego odtwarzacza uruchomimy film wyświetlany na stronie internetowej. Prezentujemy narzędzie do zarządzania domyślnymi aplikacjami w Androidzie.

 25. Jak zrobić root Samsunga Galaxy S3 GT-I9300

  30.07.2014

  Root, czyli uprawnienia administratorskie pozwalają użytkownikowi na znacznie większe modyfikacje systemu oraz instalowanie większej ilości aplikacji. W tym poradniku pokażemy, jak zrobić roota na Samsungu Galaxy S3.

 26. Jak wyłączyć gesty gładzika w Windows 8

  30.07.2014

  Wraz z wprowadzeniem systemu Windows 8 i jego aktualizacji Windows 8.1 dodano również możliwość korzystania z gestów. Nie zawsze jednak gesty są przydatne - dlatego pokazujemy, jak je wyłączyć.

 27. Jak ulepszyć oglądanie streamów na Twitchu

  30.07.2014

  Twitch to świetna platforma do oglądania audycji na żywo z gier komputerowych. Mnóstwo streamerów prowadzi swoje audycje i wchodzi w interakcje z oglądającymi osobami. To niesamowita sieć społecznościowa dla  fanów gier, ale sam portal nie jest bez wad. Jak ulepszyć stronę Twitcha, aby łatwiej i przyjemniej korzystać z serwisu?

 28. Najlepsze aplikacje do słuchania audibooków na Androida

  29.07.2014

  Najprostszy sposób na słuchanie książek w smartfonie czy tablecie z Androidem to domyślna aplikacja do odtwarzania muzyki. Może jednak warto skorzystać z dedykowanych aplikacji? Prezentujemy najlepsze z nich.

 29. Jak zintegrować Facebooka z Firefoksem

  29.07.2014

  Korzystasz często z Facebooka, ale nie masz ochoty otwierać całej strony za każdym razem, aby sprawdzić powiadomienia czy nowe wiadomości? Jeśli korzystasz z Firefoksa, to możesz zainstalować prosty dodatek, który pozwoli przeglądać Facebooka wygodnie za pomocą wysuwanego panelu.

 30. Jak ograniczyć historię w Chrome do kilku ostatnich dni

  29.07.2014

  Historia w Chrome pozwala nam sprawdzić, jakie strony przeglądaliśmy w przeszłości. Jeżeli zależy nam na prywatności, to możemy ją co jakiś czas czyścić, ale wtedy straciły cały zapis odwiedzonych stron. Istnieje jednak rozszerzenie, które pozwala ograniczyć historię np. tylko do ostatnich dwóch dni.