Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak przeinstalować oprogramowanie w PS4

  12.09.2016

  Jeśli twoja PS4 ma problemy z zawieszaniem się, automatycznym wyłączaniem lub wyświetlaniem błędów przy uruchomieniu, to znaczy, że oprogramowanie na dysku twardym może być uszkodzone. Możemy je przeinstalować samodzielnie bez wysyłania sprzętu do serwisu i bez utraty gwarancji. Jak to zrobić?

 2. Jak uruchomić Pokemon GO na Androidzie z ROOTem

  12.09.2016

  Najnowsza wersja Pokemon GO wprowadza blokadę urządzeń z rootem. Przy uruchomieniu wyświetla błąd o treści "This device, OS, or software is not compatible with Pokemon GO". Jak to ominąć? Co zrobić, by znowu móc grać w Pokemon GO?

 3. Jak oczyścić pamięć w iOS 10 na iPhone i iPad

  12.09.2016

  Jeżeli zainstalowałeś już aktualizację iOS 10 przeznaczoną na iPhone oraz iPad, warto zapoznać się z paroma nowościami wprowadzonymi przez firmę Apple. Jedną z nich jest możliwość szybkiego oczyszczania oraz optymalizowania przestrzeni dyskowej (pamięci) w smartfonie lub tablecie. Zobaczcie, jak uruchomić tę funkcję w swoim urządzeniu.

 4. Jak podłączyć myszkę do Androida bez kabla USB OTG

  09.09.2016

  Chcesz sterować Androidem za pomocą myszki, ale nie masz specjalnego kabla, aby ją do telefonu podłączyć? Nic nie szkodzi – możesz udostępnić myszkę podłączoną do komputera i za jej pomocą sterować zarówno Androidem jak i komputerem. Jak to zrobić?

 5. Jak trwale wyłączyć czat w League of Legends

  09.09.2016

  Czat w League of Legends przydaje się do komunikacji, jednak jego rola w tej chwili jest znacznie mniejsza niż kiedyś. Można trwale wyłączyć cały czat w LoLu i nadal komunikować się za pomocą alertów na mapie – jak to zrobić?

 6. Jak grać w Pokemon GO z zablokowanego ekranu

  09.09.2016

  W poprzednich poradnikach pokazywaliśmy już sprawdzone sposoby na oszczędzanie baterii w grze Pokemon GO. Dzisiaj mamy dla Was alternatywne rozwiązanie, które może przypaść do gustu wielu osobom. Zobaczcie, jak grać w Pokemon GO z poziomu zablokowanego ekranu w Androidzie.

 7. Jak dodać ruchomy tekst w filmikach na Snapchat

  08.09.2016

  Snapchat wprowadził nową funkcję, która umożliwia dodanie poruszającego się tekstu w wideo-snapach. Oznacza to, że możecie np. przyczepić etykiety z tekstem do wybranych osób na Snapie i będą one podążały automatycznie za osobami w trakcie filmu. Jak to zrobić?

 8. Jak zmienić nick i adres e-mail na koncie Minecraft

  08.09.2016

  Mojang już jakiś czas temu wprowadził możliwość zmiany swojej nazwy oraz adresu e-mail na koncie Minecraft Premium. Można to zrobić w prosty sposób za pomocą oficjalnej strony. Pokazujemy także, jak przekonwertować swoje stare konto Premium do konta Mojang jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

 9. Jakie są gry podobne do Pokemon GO

  08.09.2016

  Jeżeli macie już powoli dosyć Pokemon GO albo też szukacie ciekawych alternatyw, mamy dla Was interesujące rozwiązanie. Pozwólcie zaprezentować sobie listę najciekawszych gier podobnych do Pokemon GO. Są co najmniej tak samo ciekawe jak popularny tytuł do łapania pokemonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem.

 10. Jak ominąć limit 4GB w poczcie Thunderbird

  07.09.2016

  Thunderbird posiada limit co do rozmiaru lokalnych folderów – wynosi on 4GB. Oznacza to, że jeśli macie skonfigurowaną pocztę jako konto POP, to po ściągnięciu 4GB wiadomości wyświetli się komunikat o przepełnieniu folderu. Jak sobie z tym poradzić i dalej pobierać pocztę?

 11. Jak grać w Minecraft w dwie osoby na jednym komputerze

  07.09.2016

  W Minecrafta zdecydowanie przyjemniej gra się w więcej osób – a jeszcze lepiej, gdy możemy siedzieć obok siebie i grać na jednym komputerze. Istnieje dość prosty sposób, który umożliwia wspólną rozgrywkę w Minecrafta w trybie podzielonego ekranu lub na wielu monitorach.  

 12. Jak dodawać animacje GIF do naszej strony na WordPressie

  07.09.2016

  W dzisiejszym poradniku mamy sposób na zamieszczanie popularnych GIF-ów czyli animacji obrazków, które są bardzo popularne w internecie. Jeżeli nie wiecie, jak to zrobić lub jeżeli chcecie poprawić wygląd swojej strony, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 13. Jak zainstalować Androida 7.0 na Nexusie 4

  06.09.2016

  Nexus 4 nie dostał oficjalnej aktualizacji do najnowszej wersji Androida 7.0. Można jednak zainstalować Androida Nougat za pomocą nieoficjalnej paczki z ROMem AOSP. Pokazujemy krok po kroku, jak to zrobić.

 14. Jak wyświetlić ekran telefonu na komputerze z Windows 10

  06.09.2016

  W Windows 10 wprowadzono aplikację „Połącz”, która umożliwia bezprzewodowe odbieranie obrazu z urządzeń kompatybilnych z Miracast. Oznacza to, że możemy wyświetlić ekran z telefonu bezprzewodowo na komputerze bez konieczności instalowania dodatkowych programów.

 15. Jakie są najsilniejsze pokemony w Pokemon GO

  06.09.2016

  Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam listę najsilniejszych pokemonów w grze Pokemon GO. Nasza lista podzielona jest na poszczególne kategorie, dzięki czemu łatwiej będzie zlokalizować pokemony, które są przydatne do konkretnych celów - walki, obrony Gymu itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą.

 16. Jak obliczyć, ile CP uzyska Pokemon po ewolucji w Pokemon GO

  05.09.2016

  Pokemony po ewolucji zwiększają swoje CP, czyli Combat Power. Niestety nie wiemy, ile CP dany Pokemon może maksymalnie uzyskać, zarówno po ewolucji jak i w finalnej formie, dopóki go nie ulepszymy. Jest jednak sposób, który pozwala to w prosty sposób obliczyć i znaleźć odpowiedniego Pokemona do późniejszego wyewoluowania.

 17. Jak zainstalować i uruchomić Android Nougat na PC

  05.09.2016

  Najnowszy Android 7.0 jest już dostępny do zainstalowania na komputerach PC dzięki projektowi Android x86. Możesz przetestować najnowszą wersję Androida (Nougat) na swoim komputerze w dowolny sposób – instalując go bezpośrednio na dysku twardym lub korzystając z maszyny wirtualnej. Pokazujemy oba sposoby.

 18. Jak wyświetlić liczbę zarejestrowanych użytkowników Wordpress

  05.09.2016

  Jeżeli prowadzisz stronę, sklep czy bloga na platformie WordPress, dobrze jest obserwować osoby odwiedzające naszą witrynę. W tym poradniku chcielibyśmy pokazać Wam, jak w prosty sposób sprawdzić, ile osób zarejestrowało się na naszej witrynie i z niej aktywnie korzysta. Zapraszamy do naszego poradnika.

 19. Jak włączać gry na monitorze ultrapanoramicznym bez czarnych pasków

  02.09.2016

  Kupiłeś ultrapanoramiczny monitor o proporcjach 21:9, ale niektóre gry nie uruchamiają się na całym ekranie? Pojedyncze gry wciąż mogą nie mieć wsparcia dla takich proporcji, przez co widoczne są czarne paski po bokach ekranu. Da się to jednak w naprawić i uruchomić je na całym ekranie.

 20. Najlepsze Pokemony do obrony Gymów w Pokemon GO

  02.09.2016

  Jednym z ciekawszych elementów Pokemon GO jest walka w tzw. Gymach. Albowiem oprócz łapania stworków w tej mobilnej grze możemy toczyć potyczki w miejscach określanych jako Gymy. Dzisiaj chcemy pokazać Wam listę Pokemonów dostosowaną właśnie do najbardziej efektywnego bronienia Gymów przed atakami innych graczy.

 21. Jak zdalnie sterować komputerem za pomocą Windows 10

  01.09.2016

  Windows 10 umożliwia zdalne sterowanie innymi komputerami z tą samą wersją systemu. Funkcja ta jest wbudowana w system i łatwiej z niej skorzystać niż w poprzednich odsłonach Okienek. Bez potrzeby instalowania dodatkowych programów możemy sterować zdalnie czyimś komputerem lub poprosić kogoś, aby nam zdalnie naprawił system przez Internet.

 22. Co zrobić, gdy uTorrent sprawdza pliki przy każdym uruchomieniu

  01.09.2016

  Masz problem z uTorrentem? Program przy każdym uruchomieniu sprawdza wszystkie pliki, nawet te, które zostały już pobrane i są teraz udostępniane? Jest to spowodowane nieprawidłowym zamknięciem programu i można to naprawić, aby uniknąć każdorazowego sprawdzania w przyszłości.

 23. Jak przeinstalować kartę sieciową i zresetować sieć w Windows 10

  01.09.2016

  Jeśli masz problemy z siecią lub Internetem w Windowsie 10, to warto przeinstalować kartę sieciową i zresetować ustawienia sieciowe do wartości domyślnych. Nie wiesz, jak to zrobić? Nowa funkcja w Windows 10 Ci w tym pomoże i za jednym razem automatycznie przeinstaluje sterowniki i zresetuje ustawienia.

 24. Jak zainstalować i włączyć Bash w Windows 10

  31.08.2016

  Microsoft dodał powłokę Bash do Windowsa 10 w aktualizacji Anniversary Update. Nie jest ona jednak domyślnie dostępna, ale każdy może ją w prosty sposób zainstalować. Pokazujemy krok po kroku, jak uaktywnić i uruchomić powłokę Bash w Windowsie 10.

 25. Jak zamknąć system Windows bez instalowania aktualizacji

  31.08.2016

  Zdarza się, że musimy szybko wyłączyć laptopa i gdzieś wyjść, ale system nie zamyka się, bo chce instalować najpierw aktualizacje. Jak to pominąć? Jak wyłączyć komputer bez instalowania aktualizacji, tak, aby do instalacji doszło później np. przy następnym wyłączeniu systemu?

 26. Jak stworzyć tymczasowy login do WordPress

  31.08.2016

  Dzisiaj mamy kolejną przydatną poradę, z której mogą skorzystać osoby prowadzące strony oraz blogi czy sklepy na platformie Wordpress. Jeżeli Twoja witryna korzysta z tego silnika, warto zapoznać się ze sposobem omawianym w tym tekście. A mianowicie - jak tworzyć tymczasowe loginy do panelu zarządzania stroną Wordpress.

 27. Jak przenieść wszystkie dane z iPhone do Androida – krok po kroku

  30.08.2016

  Do tej pory w twojej kieszeni gościł iPhone, ale właśnie przesiadasz się na Androida i martwisz się o swoje dane? Kontakty, wiadomości, zdjęcia, muzykę i inne dane można przenieść z iPhone do Androida – niczego nie stracisz na starym telefonie. Zobacz, jak to zrobić.

 28. Jak dodawać powiadomienia na pulpicie do WordPress

  30.08.2016

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy pokazać Wam, jak w prosty sposób ustawić powiadomienia na pulpicie z poziomu strony Wordpress. Dzięki temu uzyskamy kolejny sposób na wyświetlanie informacji o nowościach na stronie. Będą one wyświetlane na pulpicie osób, które odwiedzają naszą stronę.

 29. Jak trwale wyciszać dźwięk na wybranych stronach w Firefox

  29.08.2016

  Firefox już jakiś czas temu zyskał funkcję wyciszania otwartych kart. Przeglądarka jednak nie zapamiętuje, jakie strony wyciszaliśmy. Istnieje jednak sposób na to, aby stworzyć listę stron, które powinny być od razu wyciszane. Zobacz, jak to zrobić i wyciszać wybrane strony automatycznie po ich otwarciu.

 30. 5 aplikacji do blokowania i usuwania reklam na Androidzie

  29.08.2016

  Reklamy umożliwiają twórcom udostępnianie swoich aplikacji za darmo przy jednoczesnej możliwości zarabiania pieniędzy. Dzięki temu my możemy pobierać darmowe aplikacje, a twórcy mają warunki do tworzenia kolejnych programów. Czasem jednak reklam jest zbyt dużo i na ekranie telefonu wyświetla się więcej kolorowych bannerów niż właściwej treści.