Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. 3 najlepsze wtyczki do edycji stron WordPress

  22.06.2016

  Chcesz zmienić wygląd swojej strony na Wordpressie, ale nie jesteś programistą? Jest wiele sposobów na stworzenie lub edycję własnej witryny. W tym poradniku pokazujemy najlepsze wtyczki, które pozwolą na szybką zmianę wizualną naszej strony lub bloga działającego na platformie Wordpress. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem.

 2. Jak naprawić menu Start w Windows 10

  22.06.2016

  Masz problemy z menu Start w Windows 10? Klikasz w przycisk Start, a menu się nie wyświetla? A może kafelki nie działają lub wyświetlają się nieprawidłowo? Zobacz, jak w prosty sposób naprawić menu Start w Windowsie 10.

 3. Jak odblokować limit logowania do WordPress

  22.06.2016

  Ekran logowania do naszej strony Wordpress posiada limit prób wpisania hasła i loginu. Po błędnym wpisaniu hasła zostaniemy zablokowani - np. na 15 minut. W tym poradniku pokazujemy, jak wyłączyć to ograniczenie oraz jak spersonalizować ustawienia ekranu logowania Wordpress.

 4. Jak ustawić link zewnętrzny w tytule wpisu Wordpress

  21.06.2016

  Domyślnie wszystkie tytuły naszych wpisów czy podstron na witrynie opartej na platformie Wordpress są linkami wewnętrznymi. Z tego poradnika dowiesz się, jak w prosty sposób ustawić link do strony zewnętrznej z poziomu tytułów naszych wpisów.

 5. Honor 6 – jak zrobić downgrade z Androida 6.0 do Androida 5.1

  21.06.2016

  Zaktualizowałeś Honor 6 do Androida 6.0 Marshmallow, ale system Ci się nie podoba, a bateria nie trzyma tak długo, jak na Lollipopie? Rozwiązaniem jest powrócenie do starszej wersji Androida. Zobacz, jak ponownie zainstalować Androida 5.1.1 w Honorze 6.

 6. Jak naprawić puste kafelki w Windows 10

  21.06.2016

  Nowe Menu Start w Windows 10 potrafi zaskakiwać, niestety nie zawsze pozytywnie. W tym poradniku zajmiemy się błędem, który powoduje wyświetlenie pustych kafelków w Menu Start w miejscu, gdzie powinny znajdować się skróty do programów, gier i aplikacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 7. Jak zamienić starego laptopa w Chromebooka

  21.06.2016

  Masz w domu stary komputer lub laptopa, który działa wolno pod kontrolą Windowsa? Możesz dać starego komputerowi drugie życie, zamieniając go w Chromebooka za pomocą odpowiedniego systemu. Dzięki temu stanie się on świetnym narzędziem do przeglądania Internetu i prac biurowych. Jak to zrobić?

 8. 4 najlepsze wtyczki do kopii zapasowej WordPress

  21.06.2016

  Jak zrobić kopię zapasową Wordpress? Jeżeli masz witrynę lub blog postawiony na tej platformie CMS, koniecznie zadbaj o backup swoich danych. Dzięki temu nawet w przypadku awarii nie utracisz plików, wpisów czy zdjęć. Dzisiaj przedstawiamy najlepsze darmowe wtyczki, które pomogą nam przechować nasze pliki.

 9. 3 najlepsze wtyczki z mapami na WordPress

  20.06.2016

  Chcesz umieścić mapę z dojazdem do swojej firmy na stronie? Jeżeli korzystasz z platformy Wordpress, nie musisz ograniczać się do przeklejenia kodu z Map Google. Są świetne wtyczki, które pozwolą nie tylko na wyświetlenie mapy, ale również zaoferują bardzo ciekawe rozwiązania. Oto ich lista.

 10. Jak usunąć tło spod ikon aplikacji w Huawei / Honor (Android)

  20.06.2016

  Nie podoba Ci się, że każda ikona aplikacji w smartfonach Huawei / Honor ma tło w jednym kolorze? Chcesz przywrócić oryginalne ikony na przezroczystym tle? Jest to możliwe. Zobacz, jak ustawić normalne ikony w nakładce EMUI dla smartfonów firm Huawei oraz Honor.

 11. Jak edytować stopkę w WordPress

  20.06.2016

  W stopce na naszej stronie internetowej możemy nie tylko zamieścić tzw. copyright (prawa autorskie). Może znaleźć się tam znacznie więcej informacji - dane kontaktowe, mapka z dojazdem do naszej firmy, skróty do podstron czy inne dane. W tym poradniku pokażemy, jak wprowadzać zmiany w stopce Wordpress.

 12. Sklep Play i błąd „Czekam na pobieranie”. Jak to naprawić?

  20.06.2016

  Przy próbie pobrania aplikacji ze Sklepu Play wyskakuje tylko komunikat „Czekam na pobieranie”, a pasek postępu ściągania oraz instalacji stoi w miejscu? Nie możesz pobrać żadnej aplikacji oraz aktualizacji? Pokazujemy, jak naprawić ten błąd.

 13. 10 powodów dlaczego przeglądarka Vivaldi jest lepsza

  20.06.2016

  Przeglądarka internetowa Vivaldi to stosunkowo nowy produkt na rynku. Wciąż zdobywa nowych użytkowników dzięki ciekawym rozwiązaniom i wyróżniającemu się interfejsowi. W tym poradniku pokażemy Wam, jakie rozwiązania decydują, że Vivaldi wyróżnia się spośród konkurencji.

 14. Jak dodać mobilną wersję strony WordPress

  17.06.2016

  Korzystasz z motywu Wordpress na swojej stronie, który nie posiada wersji na urządzenia mobilne (smartfon, tablet)? Nic straconego, są rozwiązania, które pozwolą na szybkie dodanie mobilnej wersji dla Twojej witryny lub bloga. Oto krótki poradnik, z którym warto się zapoznać.

 15. Spotify - jak naprawić błąd „Brak pamięci” w Androidzie

  17.06.2016

  Spotify wyświetla błąd „Brak pamięci” i aplikacja się od razu zamyka? Widzisz komunikat „Sprawdź ustawienia pamięci urządzenia”? Zobacz, jak to naprawić i ponownie uruchomić Spotify w Androidzie.

 16. Jak przeinstalować system Windows 10 w komputerze

  17.06.2016

  Jeżeli w Twojej wersji Windows 10 jest zbyt wiele problemów, poszczególne elementy systemu nie działają, bądź też wprowadziłeś zmiany, które uniemożliwiają normalne korzystanie z komputera - pora na ponowną instalację systemu. Z tego poradnika dowiesz się, jak szybko i wygodnie przeinstalować Windows 10 w swoim pececie.

 17. Jak wyłączyć panel polecanych aplikacji dla słuchawek w smartfonach Galaxy

  17.06.2016

  W urządzeniach Samsung Galaxy pojawia się dodatkowy pasek po podłączeniu słuchawek, który wyświetla skróty do aplikacji multimedialnych. Ma to ułatwiać szybkie włączanie tych aplikacji, z których korzystamy, gdy są podłączone słuchawki do telefonu. Pasek ten jednak nie każdemu jest przydatny i zajmuje głównie miejsce – jak go wyłączyć?

 18. Jak dodać powiązane wpisy w WordPress

  17.06.2016

  Powiązane wpisy to bardzo przydatna funkcja, dzięki której możemy osobom odwiedzającym naszą stronę zaproponować podobne teksty do tego, który właśnie czytają. W tym poradniku pokażemy kilka sposobów, jak ustawić powiązane wpisy na swojej stronie działające w oparciu o platformę WordPress.

 19. Jak przekierować ze strony 404 w WordPress

  16.06.2016

  Jeżeli ktoś trafi pod zły adres na Twojej stronie czy blogu (np. wpisze błędny URL), zostaje automatycznie przekierowany na stronę błędu 404. W tym poradniku dowiesz się, jak wykorzystać błąd 404 do SEO i przekierować osoby z tej strony na stronę główną lub wybraną przez Ciebie podstronę.

 20. Jak ulepszyć renderowanie czcionek w Chrome

  16.06.2016

  Czcionki w Chrome są zbyt cienkie i słabo widoczne? A może są nieco poszarpane i brak im wygładzenia? Dzięki jednemu niewielkiemu rozszerzeniu można polepszyć renderowanie czcionek. Będą bardziej wyraziste i nieco grubsze oraz ciemniejsze. Jak to zrobić?

 21. Najlepsze alternatywy dla WordPress

  16.06.2016

  Jeżeli nie Wordpress, to co? Chcielibyśmy zaprezentować Wam krótkie zestawienie najciekawszych platform CMS alternatywnych dla popularnego Wordpressa. Za ich pomocą osiągniemy podobne rezultaty, ale też niektóre oferują znacznie ciekawsze funkcje. Albo - są przeznaczone do nieco innych celów niż nakierowany na blogi Wordpress. Zapraszamy do poradnika.

 22. Jak zagrać w piłkę nożną w Messengerze z okazji Euro 2016

  16.06.2016

  Czujecie klimat Euro 2016? Facebook najwyraźniej tak – z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 w Messengerze dodano ukrytą mini-gierkę, która pozwala zagrać w piłkę nożną i zmierzyć się ze znajomym w ilości podbitych piłek. Jak w to zagrać?

 23. Jak usunąć metadane ze zdjęć w Windows 10

  16.06.2016

  Każde zdjęcie, które wykonamy z poziomu smartfonu, aparatu cyfrowego czy tabletu, zostaje automatyczne opisane za pomocą tzw. metadanych. To informacje na temat czasu wykonania zdjęcia, autora, miejsca itp. Z tego poradnika dowiesz się, jak szybko usunąć tego typu informacje ze zdjęć w systemie Windows 10.

 24. Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje w WordPress

  15.06.2016

  Automatyczne aktualizacje WordPress to nie tylko same zalety. Niekiedy to również problemy - mniejsze lub większe, w zależności od aktualizacji. Z tego poradnika dowiesz się, jak dodatkowo zabezpieczyć swoją stronę, wyłączając automatyczne aktualizacje zarówno platformy Wordpress jak i wtyczek czy motywów, z których korzystasz. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem.

 25. Jak odblokować znajomych na Facebooku i Messengerze

  15.06.2016

  Ktoś uprzykrzał Ci życie na Facebooku i postanowiłeś go zablokować, a teraz nie wiesz, jak go odblokować? A może zupełnie przypadkowo dodałeś kogoś znajomego do listy zablokowanych osób? Jak kogoś takiego odblokować? 

 26. Jak dodać favicon do strony na WordPress

  15.06.2016

  Favicon to inaczej niewielka ikonka z logo strony, która widoczna jest w pasku adresowym przeglądarki. W ten sposób użytkownikowi łatwiej jest rozpoznać stronę - w pasku adresowym i w otwartej karcie. Z tego poradnika dowiesz się, jak ustawić ikonę favicon dla swojej strony internetowej lub bloga działającego na platformie Wordpress.

 27. Jak zmienić tapetę w Windows 10 bez aktywacji

  15.06.2016

  Twój Windows 10 ma problemy z aktywacją i zostały zablokowane ustawienia personalizacji? Nie możesz ustawić własnej tapety? Istnieje prosty sposób, który umożliwia ustawienie dowolnej tapety na nieaktywowanym Windowsie 10.

 28. Jak przywrócić funkcję W Centrum Uwagi w Windows 10

  15.06.2016

  Nie możesz znaleźć w swoim komputerze funkcji "W centrum uwagi"? A może wspomniana funkcja jest aktywowana, tylko nie działa? W tym poradniku pokażemy, jak przywrócić to rozwiązanie umożliwiające wyświetlanie pokazu slajdów na ekranie blokady Windows 10. Zapraszamy do naszego poradnika.

 29. Jak osadzić wideo z Facebooka na WordPress

  14.06.2016

  Jeżeli masz bloga czy stronę na platformie Wordpress, możesz publikować na niej filmy wideo. Podczas gdy osadzanie klipów wideo z YouTube jest banalnie proste, nieco trudniejsze wydaje się być umieszczanie materiałów z Facebooka. Nie jest to jednak niemożliwe, a z tego poradnika dowiesz się, jak umieścić wideo z Facebooka na Wordpress.

 30. Jak odpisać na SMS z ekranu blokady w Androidzie

  14.06.2016

  Chcesz szybko odpisać na otrzymanego SMS bez potrzeby odblokowywania ekranu? Istnieje możliwość odpisania na SMS bezpośrednio z powiadomienia, które wyświetla się na ekranie blokady. Jak to zrobić?