Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Lepszy menadżer zakładek w Mozilla Firefox?

  03.09.2014

  Domyślny menadżer zakładek w przeglądarce Mozilla Fireofx nie pozwala na wiele zmian. Dlatego dla użytkowników zainteresowanych bardziej zaawansowanymi opcjami proponujemy ciekawe, darmowe rozwiązanie. Rozbuduje ono możliwości zarządzania zakładkami.

 2. Co zrobić, gdy Android nie łączy się z Windowsem przez ADB?

  03.09.2014

  Masz problem z podłączeniem swojego smartfona z Androidem do komputera przy użyciu ADB pomimo poprawnej instalacji sterowników USB? Pojawiają się błędy, a połączenie jest niemożliwe? Można to rozwiązać instalując uniwersalny sterownik ADB dla wszystkich urządzeń.

 3. Wszystko co wiemy na temat Windows 9

  03.09.2014

  Windows 8 oraz Windows 8.1 okazały się niewypałem ze strony Microsoftu. Wizerunkową porażkę ma naprawić kolejna wersja systemu firmy z Redmond. Zapoznajcie się z najnowszymi doniesieniami na temat Windows 9 i jego premiery.

 4. Jak automatycznie przesyłać ostatnio używane pliki do chmury

  02.09.2014

  Jedną z wad Dropboksa, OneDrive czy innych usług przechowywania w chmurze jest fakt, że pliki do synchronizacji musimy umieścić w odpowiednim katalogu. Jest jednak rozwiązanie, które pozwala automatycznie synchronizować wszystkie ostatnio używane pliki z wybraną chmurą bez względu na ich lokalizację.

 5. Jak sprawdzić nieznany numer telefonu na Androidzie

  02.09.2014

  Dzwonią do Ciebie osoby z nieznanych numerów telefonu? Masz dość telemarketerów, ofert bankowych, zaproszeń na pokazy garnków i innych podobnych rzeczy? Można w prosty sposób sprawdzić, kto kryje się pod nieznanym numerem.

 6. Jak edytować zdjęcia w formacie RAW w przeglądarce

  02.09.2014

  Dotychczas edycję fotografii w formacie RAW zapewniały liczne (głównie płatne) programy. Takie jak Photoshop, Lightroom czy Capture One Pro. Okazuje się jednak, że edycję RAW możemy zapewnić sobie za darmo w przeglądarce internetowej.

 7. Jak automatycznie usuwać stare SMS'y na Androidzie

  02.09.2014

  Jeśli często SMS'ujemy ze znajomymi, to wkrótce nasza aplikacja do wiadomości zostanie wypełniona po brzegi konwersacjami. Po dłuższym czasie używania wiadomości mogą nawet zabierać nieco pamięci, a także spowalniać działanie aplikacji do obsługi SMS. Sprawdźmy, jak automatycznie usuwać przestarzałe wiadomości i zapobiec obciążeniu.

 8. Jak uchronić się przed wyciekiem zdjęć z iCloud?

  02.09.2014

  Świat dopiero co obiegła wiadomość, że nagie zdjęcia hollywoodzkich gwiazd wyciekły z ich kont na iCloud. Jak uchronić swoje dane przed podobnymi włamaniami?

 9. Jak zarządzać oknami w Windows tak, jak w Linuksie

  02.09.2014

  Zmiana rozmiaru okna czy zmiana jego położenia na ekranie to tak banalne rzeczy, że wykonujemy je odruchowo, bez myślenia. Nie znaczy to jednak, że nie możemy tych czynności ulepszyć, dodając pewne skróty pozwalające zarządzać oknami podobnie, jak w Linuksie.

 10. W końcu czytnik PDF w Operze 25

  02.09.2014

  Wczoraj informowaliśmy o wydaniu stabilnej wersji Firefoksa 32. Dzisiaj natomiast zapraszamy do przetestowania przeglądarki internetowej norweskiej firmy - Opery 25. Wśród nowości czytnik PDFium do bezpiecznego przeglądania dokumentów PDF.

 11. Jak edytować pliki PDF z poziomu przeglądarki Chrome

  02.09.2014

  Pokazywaliśmy już narzędzia do edycji plików PDF z poziomu komputera. Dlaczego jednak nie uprościć sprawy? Oto proste, darmowe narzędzie, które pozwala na przerabianie i poprawianie PDF-ów z poziomu przeglądarki internetowej Google Chrome.

 12. Jak przerobić zainstalowany Windows XP na maszynę wirtualną

  01.09.2014

  Masz zainstalowanego Windowsa XP, ale chcesz go przerobić na maszynę wirtualną z zachowaniem wszystkich danych, ustawień i programów? To możliwe – wystarczy odpowiednia aplikacja, która zrobi większość za nas.

 13. Firefox 32 z nowymi funkcjami paska wyszukiwania

  01.09.2014

  Jest już najnowsza wersją przeglądarki Mozilla Firefox 32. W stabilnym wydaniu flagowego programu Mozilli znajdziemy sporo poprawek i nowości. Wśród nich nowa funkcja w pasku wyszukiwania i podgląd danych w menadżerze haseł.

 14. Jak dodać okładkę do ebooka w Calibre

  01.09.2014

  Posiadasz ebooki, które nie mają okładek? Nic nie szkodzi, okładki można dość łatwo znaleźć w Internecie, ale jak je dodać do książek, tak, aby wyświetlały się w czytnikach po otwarciu książki?

 15. Jak włączyć funkcję Nie przeszkadzać w Androidzie

  01.09.2014

  W smartfonach iPhone dostępna jest bardzo przydatna funkcja "Nie przeszkadzać", dzięki której możemy blokować dzwonki telefonów, SMS-y czy inne funkcje mogące przeszkadzać w trakcie pracy. Pokazujemy, jak skorzystać z tego rozwiązania w smartfonach z Androidem.

 16. Jak sprawdzić ostatnie logowania na komputerze

  01.09.2014

  W systemie możemy sprawdzić, kto i kiedy się logował na komputerze za pomocą Dziennika zdarzeń. Ta funkcja jednak jest dość niewygodna i znajdziemy w niej także setki innych wpisów odpowiedzialnych za inne rzeczy. Na szczęście jest bardzo prosty sposób na to, aby sprawdzić kto, kiedy i na jak długo logował się na naszym komputerze.

 17. Jak dodawać podpisy do e-maili w iPhone i iPad

  01.09.2014

  Chciałbyś, aby każdy wysyłany przez Ciebie e-mail w iPhonie czy iPadzie miał dołączony automatyczny podpis? Nic prostszego - zamiast frazy "Wysłane z iPhone'a" możemy dołączyć dowolny tekst czy swoją mini wizytówkę.

 18. iTunes nie rozpoznaje iPhone lub iPada? Napraw to!

  01.09.2014

  Podłączasz do komputera iPhona lub iPada i iTunes nie rozpoznaje urządzenia? Mamy na to prosty sposób. Wystarczy wprowadzić smartfona w tryb recovery.

 19. Jak zdalnie zablokować lub znaleźć Androida przez SMS

  01.09.2014

  Istnieje wiele aplikacji, które pozwalają nam znaleźć lub zdalnie zablokować telefon, ale większość z nich działa w oparciu o połączenie internetowe, do którego wymagane jest w telefonie włączone Wi-Fi lub transmisja danych. A co zrobić, gdy telefon nie posiada dostępu do Internetu? Jak go wtedy znaleźć lub namierzyć?

 20. Jak zablokować dostęp do Panelu sterowania i ekranu Ustawień w Windows 8.1

  29.08.2014

  Kupiłeś dziecku komputer i nie chcesz, aby przez przypadek odinstalowało jakiś program lub namieszało w systemie? Możesz w prosty sposób zablokować dostęp zarówno do Panelu sterowania jak i ustawień w interfejsie Modern UI. 

 21. Powiększone czcionki w Chrome 37. Jak rozwiązać ten problem?

  29.08.2014

  W ostatniej wersji przeglądarki Chrome, Google wprowadził nie tylko obsługę 64-bitów, ale także nowy sposób renderowania czcionek. Wyświetlają się one teraz nieco inaczej, zgodnie z aktualnie ustawionym skalowaniem ekranu. Mogliście zauważyć, że są one nieco większe, niż do tej pory. Jak to rozwiązać? Jak przywrócić stare renderowanie?

 22. Jak obsługiwać swojego Androida na ekranie komputera

  29.08.2014

  Spędzasz dużo czasu przy komputerze i chcesz mieć możliwość pełnego wglądu w swój telefon lub tablet na ekranie monitora? Pokazujemy, jak połączyć się ze swoim telefonem, wyświetlić jego ekran na monitorze, kontrolować go za pomocą myszki, a także jak przeglądać wszystkie swoje pliki i zdjęcia z telefonu czy też odtwarzać muzykę lub filmy na komputerze.

 23. Jak z różnych plików JPG, BMP, PNG zrobić jednego PDF

  29.08.2014

  Masz na komputerze dużo skanów i zdjęć z różnych źródeł w różnych formatach i chcesz stworzyć jeden dokument PDF na ich podstawie? Większość programów pozwala łączyć obrazki o tym samym formacie do jednego dokumentu, a jak to zrobić, gdy mamy grafiki w formatach BMP, GIF, PNG, JPG i innych?

 24. Jak wzmocnić sygnał sieci Wi-Fi na Androidzie

  29.08.2014

  Twoja sieć gubi zasięg na Androidzie, gdy wyjdziesz do drugiego pokoju? Nie możesz utrzymać stabilnego połączenia w obrębie mieszkania? Nie martw się, istnieją sposoby na wzmocnienie odbioru na Androidzie.

 25. Jak wyłączyć autokorektę i podpowiedzi słów w Androidzie

  28.08.2014

  Denerwuje Cie autokoretka, która poprawia wszystko, co wpisujesz? Podpowiedzi do wpisywanych treści są nieadekwatne i wprowadzają więcej zamieszania, niż ułatwienia? Zarówno autokorektę jak i pasek z proponowanymi słowami możemy w prosty sposób wyłączyć. Oto, jak to zrobić.

 26. Service Pack 4 dla Windows XP dostępny. Czym jest i jak go zainstalować?

  28.08.2014

  Użytkownicy starego, dobrego Windowsa XP nie pozwalają mu odejść. Pomimo tego, że Microsoft już kilka miesięcy temu zakończył wsparcie dla XP i nie pojawiają się już żadne aktualizacje, wierni użytkownicy nadal starają się usprawniać system. I tak powstał kolejny, tym razem nieoficjalny, Service Pack dla Windowsa XP.

 27. Jak podłączyć pada od PS4 do komputera

  28.08.2014

  Masz pada do Playstation 4 i chcesz go wykorzystać do grania na komputerze? Nie ma problemu, za pomocą odpowiednich sterowników i małego programu możemy sprawić, że pad od PS4 będzie w systemie widziany jako pad od Xbox 360, a więc będzie natywnie obsługiwany przez każdą grę ze wsparciem dla kontrolera.

 28. Jak pobierać kilka gier jednocześnie na Steam

  28.08.2014

  Steam do tej pory domyślnie nie umożliwiał pobierania i instalacji kilku gier jednocześnie. Każdą grę musieliśmy pobierać ręcznie i przed rozpoczęciem kolejnej należało poczekać na ukończenie poprzedniej, przez co nie było możliwości zostawienia komputera włączonego na noc, aby pobrał wszystkie tytuły. Jest jednak sposób na pobranie kilku gier w tym samym czasie.

 29. Jak wzmocnić basy i dźwięk w Androidzie

  28.08.2014

  Na niektórych urządzeniach z Androidem dźwięk może wydawać się płaski, a niskie tony sztuczne. Dużo zależy od słuchawek, ale nie musimy od razu kupować nowego sprzętu, aby polepszyć nieco jakość dźwięku. Możemy wzmocnić basy oraz ustawić korektę dźwięku przy użyciu odpowiedniej aplikacji.

 30. Jak zaszyfrować hasłem dane na Androidzie i całego smartfona

  27.08.2014

  Szyfrowanie danych pozwala na solidne zabezpieczenie naszych wszystkich zdjęć, muzyki, wiadomości, kontaktów i innych sekcji telefonu hasłem. Nawet jeśli ktoś nam ukradnie telefon, podłączy go do komputera i skopiuje wszystkie dane, to i tak nie będzie ich mógł otworzyć i przeczytać bez naszego hasła. Jak zatem zaszyfrować telefon?