Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak wyłączyć miniaturki okien w pasku zadań Windows 8.1

  06.03.2015

  Dzisiaj pokażemy Wam, jak przyśpieszyć korzystanie z systemu Windows 8.1, wyłączając miniaturki okien w pasku zadań. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu i szybszy dostęp do otwartych programów.

 2. Najlepsze gry na Facebooku, w które warto zagrać

  05.03.2015

  Nigdy nie grałeś w nic na Facebooku? Niektórzy mogą być zniechęceni do tego typu gier przez to, że sami często dostają tony powiadomień z zaproszeniami do rozgrywki od znajomych, ale nie zmienia to faktu, że na Facebooku możemy znaleźć całkiem sporo przyjemnych i uzależniających tytułów, które warto sprawdzić.

 3. Jak założyć i zarządzać grupą na Facebooku

  05.03.2015

  Chcesz stworzyć własną grupę na Facebooku? Promować własną działalność albo po prostu skrzyknąć znajomych i osoby o wspólnych zainteresowaniach? Nic prostszego, zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem.

 4. Jak zainstalować nowy launcher Minecrafta i grać bez instalowania Javy

  05.03.2015

  Do tej pory do działania Minecraft wymagał zainstalowanej w systemie Javy. To już jednak przeszłość, gdyż Minecraft posiada teraz zintegrowane biblioteki Javy w nowym launcherze. Zobacz, jak zainstalować nowy launcher bez utraty postępów w grze, a także jak odinstalować systemową wersję Javy w celu zwiększenia bezpieczeństwa komputera.

 5. Jak zezwolić innym osobom na przesyłanie plików do naszego Dropboxa

  05.03.2015

  Chcesz bezpiecznie otrzymywać pliki od znajomych lub współpracowników i masz Dropboksa? Możesz skorzystać z odpowiedniej opcji, która umożliwia przesyłanie plików przez inne osoby bezpośrednio do twojej chmury. Co ciekawe, osoby te nie muszą nawet mieć Dropboksa!

 6. Jak zainstalować dodatki Chrome w przeglądarce Vivaldi

  05.03.2015

  Pamiętacie przeglądarkę internetową Vivaldi? To ciekawy projekt tworzony przez ludzi, którzy odeszli z Opery. Właśnie zyskał możliwość instalacji rozszerzeń z Google Chrome.

 7. Jak uruchamiać aplikacje z poziomu klawiatury w Androidzie

  05.03.2015

  Dzisiaj pokażemy Wam bardzo prosty sposób, dzięki któremu możemy z poziomu klawiatury w Androidzie uruchamiać ulubione aplikacje.

 8. Najpopularniejsze gry z Androida, w które można zagrać na PC

  04.03.2015

  Lubicie czasem pograć na Androidzie w popularne gry typu Crossy Road czy Candy Crush Saga? Jeśli tak, to możecie w nie także zagrać na komputerze, na ekranie monitora przy użyciu myszki. Przedstawiamy listę popularnych gier na Androida, które także możemy znaleźć na PC.

 9. Jak przetestować szybkość sieci Wi-Fi za pomocą komputera lub Androida

  04.03.2015

  Łatwo przetestować szybkość działania połączenia internetowego – wystarczy wejść na odpowiednią stronę, która pobierze testowy plik i wyświetli nam prędkość transferu. A w jaki sposób przetestować transfery wewnątrz sieci Wi-Fi np. między komputerami?

 10. Nowy sposób na zarządzanie kontaktami Google

  04.03.2015

  Google właśnie wprowadził nowy sposób na zarządzanie naszymi kontaktami z Androida i Gmaila. Zobaczcie, jak w jeszcze prostszy sposób dodawać, usuwać i edytować kontakty, z których korzystamy na co dzień.

 11. Jak wysyłać pliki większe niż 1GB przez Internet

  04.03.2015

  W sieci znajdziemy dużo sposobów na wysyłanie mniejszych plików – możemy wysłać je w załączniku maila czy chociażby wrzucić na serwis MediaFire bądź do własnej chmury. A co zrobić z plikami większymi niż 1GB, gdy potrzebujemy je komuś udostępnić?

 12. Jak wyszukiwać duplikaty zdjęć w Androidzie

  04.03.2015

  Jeżeli masz w swoim smartfonie czy też tablecie sporo zdjęć – warto co jakiś czas oczyszczać pamięć urządzenia i porządkować swoje zbiory. Np. za pomocą narzędzi do wyszukiwania duplikujących się fotografii.

 13. Jak zablokować usługi działające w tle Androida

  04.03.2015

  W Androidzie oprócz procesów działających w tle (całych aplikacji), działają także pojedyncze usługi, które odpowiadają za synchronizację, sprawdzanie powiadomień czy inne funkcje związane z zainstalowanymi aplikacjami. Mogą one obciążać lub spowalniać telefon, jeśli jednak mamy roota, to możemy całkowicie zablokować wybrane usługi.

 14. Czym są pliki .CRDOWNLOAD i czy można je usunąć?

  03.03.2015

  Jeżeli korzystacie z przeglądarki Google Chrome, to w folderze z pobranymi plikami możecie znaleźć pliki o rozszerzeniu .crdownload. Czym one są i czy można je wykasować?

 15. Jak po kryjomu nagrywać filmy w Androidzie

  03.03.2015

  Chcesz nagrać coś telefonem tak, aby nikt nie zdawał sobie z tego sprawy? Jest na to prosty sposób – możemy nagrywać filmy bez podglądu i bez uruchomionej aplikacji aparatu. Zobacz, jak to zrobić.

 16. Jak pobrać Firefox w wersji 64-bit?

  03.03.2015

  Mozilla wydała właśnie najnowszą wersję swojej przeglądarki internetowej – Firefox. W dodatku – w wersji 64-bitowej. Program nie jest jednak jeszcze oficjalnie dostępny, a my pokazujemy, jak go pobrać.

 17. Co zrobić, gdy nie da się wyłączyć NFC w Androidzie

  03.03.2015

  Instalujecie nowe ROMy lub aktualizujecie często system w Androidzie? Może się zdarzyć, że po instalacji nowego ROMu domyślnie będzie włączona usługa NFC w Androidzie i nie będzie można jej wyłączyć – przycisk będzie zmieniał kolor na szary, a NFC będzie po chwili ponownie włączane. Co z tym zrobić?

 18. Jak ustawić kolorowe powiadomienia z Samsung Galaxy 6 Edge?

  03.03.2015

  Jeżeli spodobały Ci się nowe rozwiązania, które pojawiły się w zaprezentowanym właśnie Samsung Galaxy S 6 – możesz część z nich bez problemu przenieść do swojego telefonu. Chociażby kolorowe powiadomienia, które pozwalają identyfikować osobę, z którą rozmawiamy.

 19. Czym są pliki Thumbs.db i jak je wyłączyć oraz usunąć?

  03.03.2015

  Często przy usuwaniu całych folderów możemy natrafić na komunikat, że operacja nie może zostać ukończona, gdyż plik Thumbs.db jest nadal w użyciu. Czym jest ten plik i jak go usunąć?

 20. Usuń zdjęcia z iPhone bez kasowania ich z iCloud

  02.03.2015

  Jeżeli masz ustawioną synchronizację zdjęć z iPhone czy iPad do chmury iCloud, możesz je spokojnie usunąć z urządzenia, jednocześnie zachowując online. Pokazujemy, jak skorzystaćz tego rozwiązania.

 21. Jak usuwać aplikacje z Androida bez pozostawiania zbędnych plików w pamięci

  02.03.2015

  Usuwanie aplikacji z Androida wydaje się proste, ale po jakimś czasie zauważymy, że w pamięci telefonu lub na karcie SD znajduje się mnóstwo zbędnych plików i pozostałości po usuniętych grach czy programach. Jak zatem usuwać aplikacje tak, aby zminimalizować ten efekt i pozbyć się zbędnych plików?

 22. Jak znaleźć numer seryjny i model laptopa

  02.03.2015

  Nie wiesz, jak znaleźć numer seryjny swojego laptopa? Często może być wymagany podczas oddawania sprzętu na gwarancji, więc warto wiedzieć, jak go znaleźć.

 23. Jak całkowicie wyłączyć adnotacje w YouTube?

  02.03.2015

  Wkurzają Cię napisy pojawiające się na filmikach odtwarzanych z poziomu YouTube? Istnieje całkiem prosty sposób na ich całkowite wyłączenie. Wystarczy kilka prostych kliknięć i gotowe.

 24. Jak łatwo wyszukiwać i instalować dodatki do VLC

  02.03.2015

  Odtwarzacz VLC posiada całkiem interesującą bibliotekę dodatków, które rozbudowują funkcjonalność programu. Mogą one dodawać nowe opcje, takie jak automatyczne pobieranie napisów do otwartego filmu. Ich instalacja była dość nieprzyjazna, ale na szczęście uległo to zmianie i teraz możemy łatwo wyszukiwać oraz instalować dodatki.

 25. Najlepsze alternatywy dla Instagram i Pocket

  02.03.2015

  Korzystacie z usług Read it Later? Aplikacji takich jak Instagram czy Pocket, które pozwalają na zapisywanie artykułów i całych stron do przeczytania na później. Oto najciekawsze alternatywy dla tego typu rozwiązań.

 26. Jak wyświetlić pasek zadań na dwóch monitorach w Windows 7

  27.02.2015

  Windows 8 znacznie ulepszył pracę na dwóch monitorach i posiada wbudowaną opcję wyświetlania paska zadań na każdym ekranie. W Windowsie 7 nie znajdziemy jednak tej opcji wbudowanej. Jak zatem wyświetlić drugi pasek zadań na drugim lub trzecim monitorze?  

 27. Jak zwiększyć rozmiar kursora myszki w Windows

  27.02.2015

  Dzisiaj prosta porada. Pokazujemy, jak skutecznie zmienić rozmiar, a także kolor i wygląd kursora myszki w systemie Windows Vista, Windows 7 oraz Windows 8. Metoda nie wymaga instalacji żadnych programów.

 28. Jak włączyć przypomnienia o nieodebranych połączeniach i SMS w Androidzie

  27.02.2015

  Nie masz w telefonie diody powiadomień LED? A może chcesz dodać inne rodzaje przypomnień o nieodebranych połączeniach lub SMS'ach? Z odpowiednią aplikacją możesz ustawić, aby telefon przypominał się dźwiękami, wibracjami lub lampą błyskową aparatu o tym, że oczekują na odczytanie nieprzeczytane wiadomości lub mamy nieodebrane połączenia.

 29. Kontroluj muzykę z poziomu Centrum Powiadomień w iPhone

  27.02.2015

  Dzięki wprowadzeniu widgetów do systemu iOS, Apple pozwolił na znaczne rozszerzenie możliwości kontrolowania iPhona czy iPada. Dzisiaj pokażemy Wam, jak w prosty sposób sterować odtwarzaną muzyką z poziomu Centrum Powiadomień.

 30. Jak zmienić dźwięk wiadomości w Facebook Messengerze

  27.02.2015

  Denerwuje Cię charakterystyczny dźwięk nowej wiadomości w Facebook Messengerze? To niesamowicie popularna aplikacja i ten sam dźwięk słychać w każdym miejscu publicznym, a także na spotkaniach ze znajomymi. Zobacz, jak zmienić dźwięk w aplikacji Messenger.