Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak przesyłać pliki do znajomych lub całych grup na Facebooku

  27.05.2015

  Chcesz wysłać pliki znajomym? Jeśli masz ich na Facebooku, to nie musisz plików umieszczać na żadnych stronach pośrednich - możesz wysłać je bezpośrednio na Facebooku do wybranych znajomych lub nawet do całych grup, w których uczestniczysz.

 2. Jak przycinać filmiki wideo w iPhone i iPad

  27.05.2015

  Z dzisiejszego poradnika dowiecie się, jak szybko przyciąć film wideo nagrany za pomocą iPhona lub iPada. Nie będziemy do tego potrzebowali zewnętrznych aplikacji - wszystko można zrobić za pomocą narzędzi wbudowanych w system iOS.

 3. Jak zrobić kopię ustawień ROMu w Androidzie (AOSP)

  26.05.2015

  Często przeinstalowujesz ROMy lub zmieniasz wersje Androida? Najczęściej używanymi ROMami są te, które bazują na tzw. AOSP (Android Open-Source Project). Zobacz, jak zapisać swoje ustawienia z jednego ROMu i przywrócić je na innym, aby nie tracić czasu na ciągłe konfiguracje.

 4. Jak nagrywać rozmowy wideo i głosowe w Skype 7 oraz nowszych

  26.05.2015

  Pokazywaliśmy już różne metody, jak nagrywać rozmowy wideo i audio w Skype, ale są one już nieco przestarzałe. Tym razem pokażemy, jak w prosty sposób za pomocą jednego programu nagrywać zarówno rozmowy głosowe, jak również wideokonferencje - automatycznie, bez zbędnego kombinowania.

 5. Jak znaleźć kod IMEI skradzionego telefonu (Android, iPhone)

  26.05.2015

  Ukradli Ci telefon, ale nie znasz swojego kodu IMEI, żeby go zablokować? Na szczęście można to zrobić bardzo szybko. Zobaczcie, jak zdalnie znaleźć kod IMEI swojego smartfona i zablokować telefon.

 6. Jak wyłączać powiadomienia LED na noc w Androidzie

  26.05.2015

  W Androidzie możemy wyciszyć dźwięki powiadomień na noc - za pomocą odpowiedniej aplikacji możemy nawet skonfigurować automatyczne wyciszenia dźwięku w wybranych godzinach. Wyciszenie dźwięku nie rozwiązuje jednak innego problemu - mrugającej diody LED, która podświetla się nawet wtedy, gdy dźwięk jest wyciszony.

 7. Jak spersonalizować komendy głosowe w iPhone

  26.05.2015

  Dzisiaj niewielka porada, która powinna ułatwić życie osobom korzystającym z komend głosowych w iPhonach i iPadach. Pokażemy Wam, jak w prosty sposób usprawnić wydawanie komend dotyczących dzwonienia do kontaktów zapisanych w naszej książce adresowej.

 8. Jak podkręcić grafikę w grze Wiedźmin III: Dziki Gon

  25.05.2015

  Kupiłeś już nowego Wiedźmina III? W bardzo prosty sposób możesz zmienić i podkręcić grafikę w nowej grze polskiego studia CD Projekt RED. Zobaczcie, jak to zrobić w kilku krokach za pomocą prostego, darmowego programu.

 9. Jak zrobić kopię programów z zachowaniem ustawień i wpisów do rejestru

  25.05.2015

  Denerwuje Cię, że po przeinstalowaniu systemu musisz także instalować od nowa i ustawiać wszystkie swoje programy? Zobacz, jak zrobić kopię zapasowe swoich prywatnych ustawień i wpisów do rejestru dla popularnych programów, aby w przyszłości łatwiej je przywracać po reinstalacji systemu.

 10. Jak blokować śledzenie w Firefox i przyspieszyć otwieranie stron

  25.05.2015

  Firefox w wersjach 35 i wyższych posiada wbudowaną funkcję blokowania śledzenia, która nie tylko zwiększa naszą prywatność i obniża zużycie danych, ale również znacząco zwiększa prędkość otwierania stron. Czym jest ta funkcja? Jak ją uaktywnić?

 11. Jak usunąć zdjęcia z chmury iCloud na iPhone i iPad

  25.05.2015

  Jeżeli przechowujecie zdjęcia w chmurze iCloud na iPhone i iPad, dość prędko możecie przekonać się, że darmowa przestrzeń nie wystarcza na wszystkie fotografie. Z tego poradnika można się dowiedzieć, jak szybko i skutecznie wykasować zdjęcia zapisane w chmurze iCloud.

 12. Jak sprawdzić bezpieczeństwo routera za pomocą Androida

  25.05.2015

  O zabezpieczenia routera warto zadbać i dostosować je odpowiednio, aby uniknąć w przyszłości przykrych niespodzianek, np. w postaci sąsiadów podkradających nam dostęp do Internetu. Zobacz, jak przetestować zabezpieczenia swojego routera i sprawdzić, czy nie mamy jakiś popularnych luk w bezpieczeństwie.

 13. Jak zmieniać krój czcionki na odwiedzanej stronie WWW

  25.05.2015

  Masz dosyć domyślnych fontów w ulubionych serwisach internetowych? W bardzo prosty sposób możemy zmienić wygląd stron internetowych, które odwiedzamy w przeglądarce internetowej. Zobaczcie, jak to zrobić w kilka kroków.  

 14. Jak ograniczyć prędkość pobierania w Androidzie [ROOT]

  22.05.2015

  Chcesz ograniczyć prędkość pobierania w telefonie lub tablecie? Wykorzystujesz go np. do korzystania z sieci BitTorrent lub po prostu nie chcesz, aby telefon "zamulał" domową sieć Wi-Fi w wyniku pobierania innych rzeczy? Zobacz, w jaki sposób ograniczyć prędkość transferu w Androidzie.

 15. Jak zainstalować Linuksa na Androidzie bez roota

  22.05.2015

  Smartfon lub tabletem z Androidem to niesamowicie wszechstronne urządzenie, które możemy wykorzystać na przeróżne sposoby. Dziś pokażemy, jak na Androidzie uruchomić zwykłą, pulpitową wersję Linuksa - jest to bardzo proste, nie wymaga roota i nie ingeruje w żaden sposób w naszego Androida.

 16. Jak sterować telefonem z Windows Phone za pomocą komend głosowych

  22.05.2015

  Masz smartfona z Windows Phone i chciałbyś uruchamiać aplikacje, wysyłać wiadomości lub wykonywać połączenia za pomocą komend głosowych? Nic prostszego, system Microsoftu ma wbudowaną opcję rozpoznawania głosu i świetnie sobie radzi z polskimi komendami głosowymi.

 17. Jak słuchać muzyki z iPhone i iPad w komputerze z Windows

  22.05.2015

  Dzisiaj prosta, łatwa do wprowadzenia porada. Przekonajcie się, jak w prosty sposób przesyłać muzykę z iPhona, iPada lub iPoda touch na komputer z systemem Windows. Metoda jest darmowa i banalnie łatwa - zapraszamy :)

 18. Jak skutecznie przyśpieszyć przeglądarkę Mozilla Firefox

  22.05.2015

  Twórcy przeglądarek internetowych prześcigają się w sposobach na przyśpieszenie ich działania. Również my sami możemy nieco "podkręcić" naszą przeglądarkę. Np. za pomocą tzw. Pipeliningu HTTP. Zobaczcie, jak to zrobić w Mozilla Firefox.

 19. Jak zmienić wygląd panelu głośności w Androidzie [Android 4.3 i nowsze]

  21.05.2015

  Nie podoba Ci się domyślny wygląd panelu głośności w Androidzie? Wyświetla się w złym miejscu, źle go się kontroluje i umożliwia ustawienie tylko jednego rodzaju głośności? Zobacz, jak zmienić jego wygląd, a także dodać szybką możliwość zmiany głośności nie tylko np. odtwarzanego utworu, ale także dzwonków czy powiadomień.

 20. Jak sterować Androidem za pomocą komend głosowych

  21.05.2015

  Chcesz sterować swoim telefonem za pomocą prostych komend głosowych, aby móc do kogoś zadzwonić, wysłać SMS, podyktować treść wiadomości, odebrać lub odrzucić połączenie, uruchomić aplikację lub napisać notatkę? Nie czekaj, aż Google udostępni taką funkcję. Skorzystaj z alternatywy już teraz.

 21. Pobierz za darmo Daemon Tools Lite 10!

  21.05.2015

  Ukazała się właśnie najnowsza wersja świetnego programu przeznacznego do emulacji płyt - Daemon Tools Lite 10. Pojawiło się wiele bardzo przydatnych zmian, w tym odświeżony interfejs czy wsparcie dla najnowszych wydań systemu Windows. Wszystko za darmo :)

 22. Masz kartę graficzną NVIDIA? Sprawdź, czy zbędna usługa nie obniża Ci wydajności

  21.05.2015

  Niedawno okazało się, że część kart graficznych NVIDIA może mieć niewielki problem z jedną usługą, która działa w tle. Wynikiem tego jest nieduże zmniejszenie wydajności karty graficznej. Jeśli jednak zależy nam na pełnej optymalizacji urządzenia, to warto zidentyfikować szkodliwą usługę i ją wyłączyć.

 23. Najlepsze aplikacje do przenoszenia kontaktów z iPhone do Android

  21.05.2015

  Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam, jak samodzielnie przenosić kontakty z książki adresowej w telefonach iPhone do smartfonów Android. Czynność tę można wszelako znacznie ułatwić - wystarczy skorzystać z odpowiedniej aplikacji.  

 24. Jak stworzyć niewidzialny dysk na hasło w Windowsie

  20.05.2015

  Chcesz utworzyć osobną partycję, która będzie niewidzialna i zabezpieczona hasłem? Zobacz, jak to zrobić za pomocą niewielkiego programu.

 25. Świetna usługa muzyczna MixRadio dostępna na Androida i iPhone

  20.05.2015

  Co byście powiedzieli na darmowe radio internetowe, które pozwala na zapisywanie muzyki w trybie offline? Zarówno Spotify, Deezer, Google Music jak i pokrewne usługi każą sobie płacić za tego typu usługi. Ale nie MixRadio - aplikacja przez długi czas rozwijana przez Nokię.

 26. Jak wydłużyć czas pracy baterii w Androidzie, gdy jest to najbardziej potrzebne

  20.05.2015

  Sposobów na przedłużenie baterii jest wiele i zazwyczaj wiążą się z przyciemnianiem ekranu, wyłączaniem wibracji, internetu oraz innych elementów. Jednak wywołanie ich czasem jest monotonne. Zobacz, jak szybko przedłużyć czas pracy baterii w sytuacji, gdy zostało nam np. 15% naładowania.

 27. Jak dodać polskie napisy do Popcorn Time w przeglądarce internetowej

  20.05.2015

  Stało się - Popcorn Time w najnowszej wersji przeglądarkowej stworzony jest w taki sposób, że umożliwia oglądanie filmów za darmo i bez łamania obecnego prawa, gdyż sami podczas oglądania nie udostępniamy danych. Wersja przeglądarkowa nie pozwala jednak (jeszcze) na dodawanie napisów. Możemy je jednak dodać w inny sposób - zobacz, jak to zrobić.

 28. Jak przeglądać strony internetowe w Androidzie bez reklam

  20.05.2015

  Właśnie pojawiło się ciekawe, darmowe narzędzie od firmy, która stworzyła AdBlocka. To przeglądarka internetowa na Androida, która pozwala na bezpieczne, pozbawione reklam, surfowanie w internecie. Chcecie spróbować?

 29. Jak zmienić wygląd pakietu biurowego Microsoft Office 2016

  20.05.2015

  Nie tak dawno Microsoft dostarczył darmową, testową wersję swojego pakietu biurowego Office 2016. Oprócz wielu nowych funkcji pojawiła się możliwość zmiany wyglądu programów biurowych. Zobaczcie, jak włączyć nowy motyw .

 30. Jak wykonywać dużo tańsze połączenia międzynarodowe na Androidzie, iOS lub Windows Phone

  19.05.2015

  Masz rodzinę lub znajomych zagranicą? A może kontaktujesz się często z obcokrajowcami w sprawach biznesowych? Nie zawsze istnieje możliwość korzystania ze Skype'a przez Internet - czasem musimy wykonać zwykłe połączenie. Połączenia międzynarodowe potrafią być bardzo drogie - zobacz, ile pieniędzy możesz zaoszczędzić dzięki nowemu sposobowi dzwonienia.