Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak dodać dymki czatu z Facebooka na komputerze w Chrome

  09.06.2014

  Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą na telefonach wysuwać tzw. dymki czatu z Facebooka, które rozwijają ekran konwersacji i pozwalają rozmawiać ze znajomymi bez potrzeby przechodzenia do Facebook Messengera. Facebook niestety do tej pory nie wprowadził takiego rozwiązania na komputerach, ale można dodać je samemu w przeglądarce Chrome.

 2. Najciekawsze dodatki do Firefoksa na Androida

  09.06.2014

  Jeżeli korzystacie z przeglądarki Firefox na Androida, mamy dla Was zestaw przydatnych dodatków. Za ich pomocą zamkniecie wszystkie karty w aplikacji albo skorzystacie z dodatkowych gestów.

 3. Co zrobić, gdy Eksplorator plików nie otwiera się z paska zadań

  09.06.2014

  Może się zdarzyć, że nasz skrót do Eksploratora plików na pasku zadań przestanie działać. Kliknięcie w niego spowoduje podświetlenie się ikony, ale na ekranie nie wyświetli się okno Eksploratora. Co wtedy zrobić? Jak naprawić Eksplorator plików na pasku zadań?

 4. Co powiecie na 64-bitową wersję Firefoksa?

  09.06.2014

  Mozilla oficjalnie nie wydała i nie zamierza wydać w najbliższym czasie 64-bitowej wersji Firefoksa. Nie oznacza to jednak, że niczego nie da się w tej sprawie zrobić. Polecamy alternatywną wersję 64-bitowego Firefoksa.

 5. Jak sprawdzić, które foldery zajmują najwięcej miejsca na dysku

  06.06.2014

  Jedną z rzeczy, która mnie dość mocno irytuje w Windowsie, to brak możliwości szybkiego sprawdzenia i porównania rozmiaru folderów. Gdy szukamy ciężkich katalogów, które zajmują nam miejsce na dysku, to musimy pojedynczo sprawdzać ich rozmiar we właściwościach. Jest jednak sposób na to, aby szybko sprawdzić i porównać rozmiar wszystkich folderów na dysku.

 6. Google Hangouts z blokowaniem SMS-ów

  06.06.2014

  Ukazałą się właśnie nowa mobilna wersja aplikacji Google Hangouts. Google wprowadził sporo ciekawych zmian, w tym blokowanie niechcianych SMS-ów, odkrywanie kontaktów czy nowe powiadomienia dźwiękowe.

 7. Jak odnaleźć piosenkę graną w radio

  06.06.2014

  Słyszałeś jakąś ciekawą piosenkę w radio, ale nie znasz jej tytułu? Polecamy kilka prostych sposobów na skuteczne odnalezienie interesującego nas utworu.

 8. Jak zainstalować MIUI na Androidzie bez flashowania ROMu i roota

  06.06.2014

  MIUI to cała odrębna dystrybucja Androida budowana na swoich własnych zasadach, skupiająca się na estetycznym wyglądzie. Niestety, instalacja wiąże się z rootem i podmianą systemu, co nie każdy może zrobić. Można jednak zainstalować MIUI Express - lekką wersję MIUI pod postacią najzwyklejszej aplikacji, którą w każdej chwili możemy odinstalować.

 9. Jak pobierać zdjęcia z wyszukiwarki Bing

  06.06.2014

  Jednym z ładniejszych elementów wyszukiwarki internetowej Bing Microsoftu są zdjęcia. Często aktualizowane, pieczołowicie dobierane... Jak je pobrać na komputer?

 10. Jak instalować i skąd pobierać nowe czcionki

  06.06.2014

  W systemie mamy ograniczoną ilość czcionek, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować dodatkowe. Nie jest to trudne i wystarczy kilka kliknięć. Tylko skąd legalnie i za darmo pobierać nowe czcionki? 

 11. Sterowniki dla gamepada Xbox One na PC już do pobrania

  06.06.2014

  Jeżeli kupiliście konsolę Xbox One, mamy dobrą wiadomość. Microsoft wydał właśnie oficjalne sterowniki dla gamepada Xbox One. Oznacza to, że teraz będziecie mogli podłączyć bez problemu swojego gamepada do komputera. Zobaczcie, jak pobrać i zainstalować sterowniki.

 12. Alternatywy dla TrueCrypt. Czym zaszyfrować swój dysk twardy?

  06.06.2014

  TrueCrypt był do tej pory najpopularniejszym, darmowym narzędziem do szyfrowania dysku. Niestety, od kilku dni możemy znaleźć na stronie producenta informacje, że korzystanie z TrueCrypt nie jest już bezpieczne. Cała sprawa jest bardzo podejrzana, więc warto zainteresować się alternatywami. Jaki inny darmowy program do szyfrowania warto zainstalować?

 13. Jak znaleźć swojego zgubionego smartfona za pomocą głosu (Android)

  05.06.2014

  Ze smartfonem jest podobnie, jak z kluczami. Zdarza się, że położymy go w jakimś dziwnym miejscu i zapomnimy, gdzie go ostatnio zostawiliśmy. Jeśli mamy pod ręką drugi telefon, to zawsze możemy do siebie zadzwonić. Gorzej, jeśli takiej możliwości nie mamy. Jest jednak sposób na to, żeby odnaleźć swój telefon za pomocą... głosu.

 14. Poznaj ukryte funkcje w iOS 8

  05.06.2014

  Apple dopiero co zaprezentował kolejną wersję swojego systemu dla iPhonów i iPadów. Sporo już słyszeliśmy na temat nowości, jakie pojawią się w iOS 8. Ale nie wszystko - poznajcie ukryte funkcje, jakie wprowadzono w mobilnym systemie firmy z Cupertino.

 15. Instagram 6.0 dostępny! Nowe opcje, efekty i narzędzia

  05.06.2014

  Nowa wersja aplikacji Instagram jest już dostępna. Do szóstej odsłony zawitało sporo nowości związanych z dostosowywaniem naszego zdjęcia. Mamy do dyspozycji nowe narzędzia, które pozwalają ustawić nasilenie filtru, jasność, kontrast, temperaturę kolorów czy oświetlenie.

 16. Downgrade z iOS 8 beta do iOS 7.1.1

  05.06.2014

  Jeżeli wykonaliście już aktualizację iPhona czy iPada do iOS 8 beta, polecamy poradniki, jak zrobić downgrade do wersji iOS 7.1.1. W ten sposób odzyskacie stabilną funkcjonalność urządzenia.

 17. Sniper Elite V2 za darmo na Steam! Jak go pobrać?

  05.06.2014

  Nie widać końca promocji z darmowymi grami. Do godziny 19:00 na Steam dostępny jest za darmo Sniper Elite V2 - strzelanka, w której wcielamy się w snajpera wrzuconego w środek konfliktu niemiecko-radzieckiego pod koniec II Wojny Światowej. Promocja zorganizowana jest z okazji wydania trzeciej części gry. Jak przypisać Sniper Elite V2 do swojego konta na stałe za darmo?

 18. Darmowa muzyka od Google - ponad 200 albumów!

  05.06.2014

  Co powiecie na 200 albumów do pobrania zupełnie za darmo? Wraz z udostępnieniem przez firmę Google usługi Google Music, pojawiło się sporo bezpłatnych albumów. Wśród wykonawców Miley Cyrus, Shakira, Elvis Presley czy Alice in Chains.

 19. Sortuj nieprzeczytane wiadomości w Gmailu

  05.06.2014

  Jak ustawić widok Gmaila, aby nieprzeczytane wiadomości wyświetlane były w jednej grupie? Pokazujemy prosty sposób na filtrowanie treści w webowym kliencie poczty Gmail.

 20. Jailbreak iOS 7.1.1 dla iPhone 4

  04.06.2014

  Prezentujemy sposób na wykonanie jailbreaka dla iPhone 4 z systemem iOS 7.1.1. Metoda nie działa niestety na nowszych wersjach sprzętu Apple'a.

 21. Jak synchronizować pliki bezpośrednio między komputerami, bez chmury i pośredników

  04.06.2014

  Dropbox, OneDrive, Dysk Google, Box... wszystkie usługi w chmurze mają jeden minus - nasze dane przechowywane są na pośredniczącym serwerze, np. na serwerach Google. Oznacza to, że teoretycznie ktoś może uzyskać dostęp do naszych plików i czytać ich zawartość. Istnieje jednak sposób na automatyczną synchronizację zawartości wybranych folderów bezpośrednio między urządzeniami, bez korzystania z chmury i pośredniczących serwerów.       

 22. Jak przeskanować i sprawdzić szczegóły kanałów Wi-Fi

  04.06.2014

  Sieci Wi-Fi nadają swój sygnał na odpowiednich kanałach. Każdy router posiada opcję, która umożliwia wybranie kanału. Jeśli na jednym kanale nadaje w naszym sąsiedztwie zbyt dużo sieci, to może dojść do przeciążenia i spowolnienia. Pokazujemy, jak łatwo przeskanować wybrany kanał Wi-Fi, sprawdzić ilość urządzeń korzystających z niego, a także wyświetlić inne szczegółowe informacje na jego temat.

 23. Jak zaktualizować iPhone do iOS 8 bez konta dewelopera

  04.06.2014

  Wczoraj pisaliśmy o sposobie na zaktualizowanie iPhona czy iPada do iOS 8 beta. Metoda ta wymaga jednak posiadania konta dewelopera (99 dolarów!), a także numeru UDID. Pojawił się jednak sposób na zaktualizowanie iPhone do iOS 8 zupełnie za darmo!

 24. 64-bitowy Chrome dostępny. Jak zainstalować testową wersję przeglądarki?

  04.06.2014

  Wsparcie dla 64-bitowych wersji przeglądarek internetowych jest dość słabe. Pomimo tego, że od lat korzystamy z 64-bitowych systemów, nasze przegladarki wciąż w większości działają na architekturze 32-bitowej. To może się jednak zmienić, gdyż Google udostępnił 64-bitową wersję przeglądarki Chrome na kanałach testowych Canary i Dev.

 25. Jak blokować wyskakujące okienka w przeglądarce internetowej

  04.06.2014

  Wkurzają Was wyskakujące okienka, tzw. pop-upy w przeglądarce internetowej? Pokażemy jak skutecznie się ich poz być w Firefoksie, Chrome, Operze oraz Internet Explorerze.

 26. Najlepsze dystrybucje Linuksa na stare komputery i laptopy

  04.06.2014

  Posiadasz starszy komputer i chciałbyś przywrócić lata jego świetności? Korzystanie ze starego systemu pokroju Windows XP nie jest zalecane - zdecydowanie lepiej sięgnąć po którąś z dostępnych dystrybucji Linuksa, przygotowanych specjalnie dla słabszego sprzętu. Oferują one nowe funkcje, są "na czasie", a jednocześnie mają bardzo niskie wymagania sprzętowe.

 27. Wcześniejsze wersje dokumentów w Office Online

  03.06.2014

  Korzystacie z darmowego pakietu biurowego Office Online? To kapitalna alternatywa dla Dokumentów Google czy pakietu iWork. Zobaczcie, jak przywracać wcześniejsze wersje dokumentów zapisanych na dysku OneDrive.

 28. Szukasz lekkiej przeglądarki na słaby komputer? Sprawdź K-Meleon

  03.06.2014

  Przeglądarki internetowe ostatnimi czasy się rozrosły, konsumują coraz więcej RAMu i wymagają lepszego sprzętu. Z każdą aktualizacją dodawanych jest coraz więcej funkcji, z których część użytkowników w ogóle nie korzysta. A co zrobić, jeśli mamy słabszy komputer lub po prostu szukamy bardzo szybkiej przeglądarki? Wtedy warto zwrócić uwagę na K-Meleon.

 29. Jak ulepszyć Whatsapp, wysyłać większe pliki i dodać nowe funkcje

  03.06.2014

  Whatsapp to popularna usługa do wysyłania darmowych wiadomości za pomocą sieci Wi-Fi, jednak sama aplikacja nie ma zbyt wielu opcji - nie możemy zmienić jej wyglądu, nie możemy ukryć swojego statusu, mamy ograniczenia wysyłania plików itp. Możemy jednak zainstalować zmodyfikowanego klienta Whatsapp+, który naprawia wszystkie te problemy i dodaje nowe funkcje.

 30. Jak selektywnie synchronizować iPhone i iPada

  03.06.2014

  Nie podoba Ci się, że wszystkie dane z iPhona czy iPada są synchronizowane z iCloud i innymi urządzeniami? Pokazujemy, jak selektywnie synchronizować kalendarze, kontakty, notatki czy przypomnienia.