Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. 5 najlepszych gier Samsung Gear VR

  19.05.2016

  Zdaniem firmy Samsung już ponad 1 milion osób korzysta z wirtualnych okularów Samsung Gear VR pozwalających na korzystanie z dobrodziejstw VR. Jeżeli korzystasz z gogli do wirtualnej rzeczywistości - mamy dla Ciebie kilka gier, które idealnie sprawdzą się na Twoim urządzeniu.

 2. Jak zainstalować SnapChat na komputerze z Windows

  18.05.2016

  Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić prostą, acz przydatną metodę, która pozwoli Ci na korzystanie z serwisu SnapChat w komputerze z systemem Windows. Sposób jest łatwy do wprowadzenia i - co jeszcze ważniejsze - zupełnie darmowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą metodą.

 3. Jak zainstalować Google Analytics w Wordpress

  18.05.2016

  Google Analytics to najlepszy sposób na śledzenie tego, ile osób odwiedziło naszą stronę w Wordpressie. Dostępne są szczegółowe analizy, pozwalające sprawdzić, jak osoby do nas trafiły, ile ruchu mamy z Wyszukiwarki Google, a ile z innych stron. Zobacz, jak „podpiąć” Google Analytics pod swoją stronę w Wordpressie.

 4. 7 najlepszych galerii do WordPressa

  18.05.2016

  Domyślna biblioteka multimediów Wordpress nie oferuje wielu opcji wrzucania zdjęć. Dlatego też znajdziemy wiele ciekawych wtyczek oferujących galerie zdjęć na Wordpress. Postanowiliśmy wybrać najciekawsze z nich - dokładnie 7 - i zaprezentować Wam w tym zestawieniu. Wszystkie dostępne są za darmo do pobrania i zainstalowania.

 5. Jak przenieść dane Thunderbird na inny komputer

  18.05.2016

  Jeżeli korzystasz z programu pocztowego Mozilla Thuderbird i chciałbyś przenieść swoje dane na inny komputer, można to zrobić w łatwy sposób. W tym poradniku pokażemy, jak przenieść swoje dane z Thunderbirda, a także jak stworzyć kopię zapasową ustawień tego klienta poczty e-mail.

 6. Jak zaktualizować Windows 7 bez używania Windows Update

  18.05.2016

  Chcesz uaktualnić Windows 7 o najnowsze łatki, ale nie masz ochoty pobierać ich pojedynczo przez Windows Update? Zdarza się, że usługa Windows Update ma problemy z działaniem lub wolno działa. Microsoft udostępnił jednak zbiorczą aktualizację, która uaktualnia system Windows 7 do najnowszej wersji – paczkę można pobrać ze specjalnej strony. Zobacz, jak to zrobić.

 7. 3 sposoby jak stworzyć infografikę

  18.05.2016

  Infografika to dzisiaj jeden z popularniejszych sposobów na przekazywanie informacji i promocję swojej firmy. Z tego poradnika dowiesz się, jakie są najprostsze darmowe sposoby, jak zrobić infografikę i gdzie opublikować ją w internecie.

 8. Jak naprawić błąd z wyświetlaniem obrazków WordPress (SSL)

  17.05.2016

  Masz problemy z wyświetlaniem zdjęć i grafik na swojej stronie Wordpress? Być może jest to spowodowane błędem związanym ze złą implementacją SSL. W tym poradniku pokażemy, jak rozwiązać ten problem.

 9. Jak napisać do wielu osób w Messengerze bez tworzenia grupy

  17.05.2016

  Musisz wysłać wiadomość do kilku lub kilkunastu osób na Messengerze, ale nie chcesz tworzyć grupy, aby osoby widziały się wzajemnie? Istnieje sposób na to, aby wysyłać masowe wiadomości w Facebook Messengerze bez konieczności tworzenia grupowej wiadomości, w której rozmówcy widzą się nawzajem.

 10. Jak znaleźć hasło w Thunderbird

  17.05.2016

  Korzystasz z programu pocztowego Mozilla Thunderbird i nie pamiętasz hasła do poczty e-mail? Jest na to proste, acz skuteczne rozwiązanie. Z tego wpisu dowiesz się, w jaki sposób znaleźć i zobaczyć (a także skopiować) hasło e-mail w kliencie poczty Thunderbird. Zapraszamy :)

 11. Jak przenieść WordPress na inną domenę - Duplicator

  17.05.2016

  W tym poradniku chcielibyśmy pokazać Wam, jak w prosty i wygodny sposób przenieść swoją stronę lub blog Wordpress na nową domenę. Za pomocą specjalnie do tego przygotowanej wtyczki Duplicator.

 12. Jak zrobić root w Honor 6 z Androidem 6.0 (EMUI 4.0)

  17.05.2016

  Masz Honora 6 i chcesz zrobić root? Pokazujemy krok po kroku, co należy zrobić i o czym należy pamiętać, aby bezpiecznie wykonać roota w tym modelu. Tylko dla urządzeń z Android 6.0 (Marshmallow) i nakładką EMUI 4.0.

 13. Jak przekształcić swój profil Facebook na stronę

  17.05.2016

  Jeżeli jesteś osobą publiczną, planujesz założyć własną działalność czy po prostu zależy Ci na lepszej rozpoznawalności w sieci - dobrze jest przekształcić swój prywatny profil na publiczną stronę Facebook. Z tego poradnika dowiesz się, jak to zrobić.    

 14. Jak przywrócić stock recovery do Samsunga (usuwanie TWRP)

  16.05.2016

  Zainstalowałeś CWM lub TWRP Recovery w swoim telefonie, ale teraz chcesz przywrócić oryginalne, „stockowe” recovery? Jest to możliwe – wystarczy ściągnąć oryginalne recovery, a następnie zainstalować je w telefonie.

 15. Jak wyłączyć aktualizacje Apple Software Update

  16.05.2016

  Przeszkadzają Ci ciągle pojawiające się aktualizacje Apple Software Update? Jeżeli korzystasz z jakiegoś oprogramowania Apple'a (iTunes, QuickTime, Safari), takie informacje pewnie często wyskakują w Twoim komputerze. Jest bardzo prosty, sprawdzony sposób, aby się ich pozbyć raz na zawsze. Zapraszamy do naszego poradnika.

 16. Jak wystawiać aukcje na Allegro za darmo

  16.05.2016

  Allegro wprowadziło nową usługę, która umożliwia wystawianie aukcji za darmo. Jeśli do tej pory przerażały Cię opłaty na Allegro za wystawienie przedmiotu, to teraz możesz spokojnie wystawić aż 25 aukcji w ciągu miesiąca zupełnie za darmo. Zobacz, jak to zrobić.

 17. Jak ukryć użytkownika na ekranie logowania Windows 10

  16.05.2016

  Dzisiaj mamy dla Was nieco nietypowe, ciekawe rozwiązanie. Jeżeli nie chcecie, aby na ekranie logowania Windows 10 pojawiały się informacje o wybranych użytkownikach - można to w całkiem prosty sposób zasłonić. Oto nasz sposób.

 18. Jak naprawić Nexus Mod Manager

  16.05.2016

  Nie możesz skorzystać z menedżera modów do gier - Nexus Mod Manager? Za każdym razem, kiedy chcesz uruchomić ten program, pojawia się komunikat "Unable to get write permissions"? Oto proste, szybkie i skuteczne rozwiązanie dla tego problemu.

 19. Jak zaszyfrować płytę DVD lub CD na hasło

  13.05.2016

  Nagrywasz na płycie CD lub DVD ważne dane i chcesz zabezpieczyć ją hasłem, aby nikt nie miał do niej dostępu? To możliwe – pokazujemy, jak nałożyć hasło na płytę DVD, przez co po każdorazowym włożeniu nośnika do napędu będzie konieczne podanie hasła dostępowego w celu odczytania danych.

 20. Jak usunąć WordPress oraz jak zresetować

  13.05.2016

  Z tego prostego poradnika dowiesz się, jak usunąć bloga na WordPress. Z poziomu panelu WordPress oraz MyPHPAdmin. Pokażemy też alternatywną opcję - jak zresetować bloga WordPress. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 21. Jak przetłumaczyć tekst z dowolnej aplikacji w Androidzie

  13.05.2016

  Często sięgasz po Tłumacza Google, aby przetłumaczyć jakieś słówka z aplikacji w Androidzie? Czytasz zagraniczne artykuły i czasem nie znasz znaczenia pojedynczych słów? Jeśli tak, to Tłumacz Google ma nową funkcję, która Ci się z pewnością przyda – umożliwia szybkie tłumaczenie jednym dotknięciem palca.

 22. Jak zmienić adres IP w systemie Windows 10

  13.05.2016

  Adres IP (Internet Protocol) to unikalny numer, za pośrednictwem którego Twój komputer łączy się z internetem. W tym tekście postanowiliśmy zaprezentować kilka prostych metod, za pomocą których można zmienić adres IP, odnowić go czy po prostu znaleźć o nim informację. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem.

 23. Jak automatycznie usuwać wybrane strony z Chrome

  13.05.2016

  Selektywne, automatyczne usuwanie odwiedzonych stron w przeglądarce - tak po krótce można by nazwać omawianą dzisiaj przez nas funkcję. Pozwala ona na ustawienie wyjątków w historii Google Chrome. Zobaczcie, jak to działa w praktyce.

 24. Jak przerobić FLAC na MP3 - konwertowanie muzyki

  12.05.2016

  Chcesz przerobić FLAC na MP3? Masz kolekcję muzyki w formacie FLAC, ale ze względu na duży rozmiar chcesz ją przekonwertować do formatu, który zajmuje dużo mniej miejsca? A może twój odtwarzacz nie radzi sobie z plikami FLAC i musisz mieć „empetrójki”? Zobacz, jak przekonwertować bezstratny format FLAC do formatu MP3.

 25. Jak sprawdzić gwarancję iPhone

  12.05.2016

  Dobrze jest pamiętać, kiedy kończy się gwarancja iPhone czy iPad. Chociażby w tym celu, aby ją przedłużyć za pomocą programu AppleCare. Albo też sprzedać i kupić nowy telefon z nową gwarancją. W tym poradniku pokażemy, jak sprawdzić naszą gwarancję.

 26. Wszystkie skróty klawiszowe WhatsApp

  12.05.2016

  Oto kompletna lista wszystkich skrótów klawiszowych, z jakich możecie skorzystać w programie WhatsApp przeznaczonym na komputery z systemem Windows. Pokażemy też, jak wykonywać najbardziej przydatne funkcje tego komunikatora internetowego w wersji na pecety.

 27. Jak odzyskać hasło do serwera FTP z dowolnego klienta FTP

  12.05.2016

  Nie pamiętasz hasła do serwera FTP, ale jest ono zapisane w którymś z programów do obsługi FTP? Jeśli tak, to nadal możesz odzyskać hasło, odczytując je z klienta FTP (Total Commander, FileZilla itp.). Zobacz, jak to zrobić i odzyskać dostęp do swojego serwera.

 28. Jak wyłączyć WiFi kiedy korzystamy z połączenia Ehternet

  12.05.2016

  Mamy dzisiaj dla Was bardzo przydatną, drobną poradę. Jeżeli podłączyłeś do komputera internet "po kablu", czyli za pomocą sieci Ethernet, możesz ustawić automatyczne rozłączenie się z siecią Wi-Fi. Zobaczcie, jak ustawić taką opcję w Windows.

 29. Jak zmienić mapowanie przycisków pada w Xbox One

  12.05.2016

  Chcesz zmienić mapowanie przycisków w padzie od Xbox One? Chcesz, aby np. przyciski A i Y działały na odwrót? Za pomocą ustawień konsoli Xbox One możesz ustawić dowolne przypisanie przycisków i zmienić ich działanie wedle własnego uznania, co możecie być przydatne w niektórych grach.

 30. Jak instalować niekompatybilne sterowniki w Windows 10

  12.05.2016

  Windows 10 mimo ciągłych prac Microsoftu, nadal ma jeszcze wiele niedociągnięć i problemów. Jedną z dużych bolączek tej dużej aktualizacji systemu firmy z Redmond jest brak sterowników. W tym poradniku zobaczysz, jak instalować w Windows 10 niekompatybilne sterowniki, które nie zostały dostosowane do najnowszej aktualizacji systemu.