Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak zrobić podsumowanie roku na Facebooku - #yearinreview2016

  08.12.2016

  Facebook pozwala zrobić przegląd roku, czyli film z podsumowaniem roku 2016, w którym znajdziesz najważniejsze wydarzenia z twojej tablicy na Facebooku. Taki film możemy udostępnić naszym znajomym lub edytować i zmienić go wedle własnego uznania. Jak to zrobić?

 2. Jak zapisywać strony do trybu offline w Chrome na Androidzie

  08.12.2016

  Macie małą ilość miesięcznego transferu w pakiecie danych komórkowych? Chcecie zaoszczędzić dane? Jeśli tak, to w najnowszej wersji Chrome na Androida dodano funkcję, która umożliwia zapisywanie stron do trybu offline. Pozwoli to zapisać strony na łączu Wi-Fi, a następnie otworzyć je bez połączenia internetowego na telefonie.

 3. Jak włączyć Siri w Apple Watch i wydawać komendy

  08.12.2016

  Apple Watch to nie tylko ciekawe powiadomienia, odbieranie wiadomości i sterowanie iPhone'em. To również asystent mowy Siri. Z poziomu Apple Watcha można włączyć obsługę iPhone'a za pomocą Siri, a z tego poradnika dowiesz się, jak to zrobić. A także - jak wydawać konkretne komendy i dyktować w swoim zegarku.

 4. Jak wysyłać bicie serca przez Apple Watch

  08.12.2016

  Zegarek firmy Apple, czyli Apple Watch, oprócz funkcji związanych z powiadomieniami czy szybkim dostępem do telefonu, oferuje również inne rozwiązania. Wśród nich znajdziemy wysyłanie bicia serca i własnych rysunków. W tym poradniku pokażemy, jak to zrobić i jakie są ograniczenia wspomnianej funkcji. Zapraszamy!

 5. Jak usunąć obserwatorów ze swojego konta Instagram

  07.12.2016

  Obserwują Cię nieznajome osoby na Instagramie i chcesz ich usunąć z listy obserwatorów? A może chcesz wyrzucić z obserwujących swoich starych znajomych, którym nie chcesz już pokazywać zdjęć? Pokazujemy, jak w prosty sposób usunąć obserwujących ze swojego profilu w Instagramie.

 6. Jak zmienić kolor paska zadań w Windows 10 bez zmiany koloru menu Start

  07.12.2016

  Windows 10 pozwala zmienić kolor paska zadań, ale zmianie ulega także kolorystyka menu Start oraz centrum akcji (powiadomień). Istnieje jednak sposób, który pozwala zmienić kolorystykę samego paska zadań bez naruszania menu Start i powiadomień. Jak to zrobić?

 7. Jak zablokować hasłem swój profil w Chrome

  07.12.2016

  Jeśli z komputera korzysta kilka osób, to warto nałożyć hasło na swój profil w przeglądarce Chrome. Dzięki temu profil zostanie zablokowany hasłem z konta Google i bez znajomości hasła nikt nie przejrzy naszych danych – zapamiętanych haseł, historii przeglądania i zakładek. Jak to zrobić?

 8. Jak zainstalować CyanogenMod 14.1 w HTC One M8 (Android 7.1)

  06.12.2016

  HTC One M8 otrzymał aktualizację do Androida 6.0, ale na tym proces uaktualniania tego modelu się zakończył. Jeśli jednak chcecie korzystać z Androida 7.1, to możecie zainstalować nieoficjalny ROM bazowany na tym systemie. Świetnym wyborem będzie CyanogenMod 14.1.

 9. Jak instalować i usuwać aplikacje w Apple Watch

  06.12.2016

  Apple Watch to świetne narzędzie nie tylko ze względu na wbudowane przez firmę Apple funkcje. Możliwości tego zegarka możemy rozszerzać również za pomocą zewnętrznych aplikacji dostarczanych przez licznych programistów i developerów. W tym poradniku pokażemy, jak instalować, konfigurować oraz usuwać aplikacje i gry przeznaczone na zegarek Apple Watch.

 10. Zaufane kontakty, czyli jak udostępnić swoją lokalizację bliskim w Androidzie

  06.12.2016

  Zaufane kontakty to aplikacja od Google, która umożliwia udostępnianie swojej lokalizacji znajomym oraz bliskim w celach bezpieczeństwa. Pozwala także śledzić osobę, o którą się np. martwimy i znaleźć ją w sytuacji alarmowej. Jak z tego skorzystać?

 11. Jak oszczędzać baterię w Apple Watch

  06.12.2016

  Korzystasz z inteligentnego zegarka Apple Watch i denerwuje Cię szybkie wyczerpywanie się baterii? Jest na to co najmniej kilka prostych sposobów. Pozwalają one na sensowne i skuteczne oszczędzanie baterii przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych funkcji smartwatcha firmy Apple. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.  

 12. Jak zmienić styl emoji w Androidzie [ROOT]

  05.12.2016

  Znudził Ci się styl emotikonek emoji w Androidzie? A może chcesz go po prostu zmienić na taki, jak w iOS lub innej wersji Androida? Jeśli masz roota w telefonie, to możesz edytować schemat emoji i zmienić go na inny.

 13. Jak podłączyć monitor do laptopa i go skonfigurować

  05.12.2016

  Jeśli zepsuł Ci się wyświetlacz w laptopie lub chcesz więcej przestrzeni na Pulpicie, to podłączenie monitora do laptopa będzie świetnym pomysłem. Pokazujemy, jak podłączyć monitor i z jakich ustawień skorzystać, aby np. wyłączyć usypianie po zamknięciu pokrywy laptopa.

 14. Jak skopiować zapisane hasła do sieci Wi-Fi w Androidzie (ROOT)

  02.12.2016

  Po jednorazowym podłączeniu się do sieci Wi-Fi Android zapamiętuje hasło, dzięki czemu nie trzeba go wpisywać za każdym razem. Jeśli masz dużo zapisanych sieci, to warto zrobić ich kopię, aby odzyskać hasła np. w przypadku sformatowania telefonu. Jak to zrobić?

 15. Jak automatycznie nagrywać stacje radiowe o wybranej godzinie

  02.12.2016

  Jeśli twoje ulubione audycje radiowe są nadawane w późnych godzinach i nie możesz ich odsłuchać na żywo, to zawsze możesz je nagrać. Dzięki odpowiedniej aplikacji możesz automatycznie nagrywać wybrane stacje radiowe o określonych godzinach – zarówno na komputerze jak i na smartfonie.

 16. Jak instalować aplikacje i gry w iPhone z poziomu Cydia Impactor

  02.12.2016

  W dzisiejszym poradniku omówimy nietypowy sposób, jakim jest instalowanie aplikacji i gier w iPhone'ach oraz iPadach z pominięciem sklepu App Store. Jest to możliwe i całkiem proste. Jedyne, czego wymaga wspomniana metoda to trochę cierpliwości. Zobaczcie, jak korzystać z narzędzia o nazwie Cydia Impactor.

 17. Jak włączać i wyłączać roota w CyanogenMod

  01.12.2016

  Niektóre aplikacje w Androidzie nie działają z rootem i w takiej sytuacji należy wyłączyć roota, aby z nich skorzystać. Wyłączanie roota w CyanogenMod wygląda jednak nieco inaczej, gdyż ten ROM posiada domyślnie nadane uprawnienia administratorskie. Jak zatem wyłączyć roota w CyanogenMod? I jak go potem przywrócić?

 18. Jak ustawić ładowanie komentarzy w WordPress

  01.12.2016

  Domyślnie WordPress posiada wbudowany system zarządzania komentarzami na stronie i blogu. Możemy również instalować wtyczki z innymi platformami, jak chociażby Disquss czy Facebook. Z tego poradnika dowiesz się natomiast, jak w prosty sposób dodać przycisk wyświetlania komentarzy na stronie.

 19. Jak zmieniać permalinki na stronie WordPress

  01.12.2016

  Korzystasz z platformy Wordpress na swojej stronie internetowej, blogu lub w sklepie? Z pewnością wiesz, jak ważne jest korzystanie z dobrych linków do poszczególnych podstron czy wpisów. Z tego poradnika dowiesz się, w jaki sposób można ustawiać własne permalinki - w zależności od preferencji użytkownika czy wymogów konkretnego typu podstrony lub wpisu.

 20. Jak zaktualizować Xperię X Performance do Androida 7.0 (oficjalna aktualizacja)

  30.11.2016

  Xperia X Performance to pierwszy smartfon ze stajni SONY, który otrzymał oficjalną aktualizację do Androida 7.0. Jeśli uaktualnienia nie macie jeszcze w swoich telefonach, to pokazujemy, jak je zainstalować już teraz. Krok po kroku.

 21. Jak przenieść zapisane hasła z jednego konta Google na drugie

  30.11.2016

  Na koncie Google zapisywane są zarówno hasła z przeglądarki Chrome jak i z Androida. Jeśli zamierzasz założyć zupełnie nowe konto Google, to możesz przenieść na nie wszystkie hasła ze swojego starego konta. Jak to zrobić?

 22. Jak grać w gry ze Sklepu Windows bez internetu

  30.11.2016

  Sklep Windows to nie tylko przydatne aplikacje i programy dla systemu firmy Microsoft. To również wiele gier, w tym sporo darmowych tytułów. W tym poradniku pokażemy, jak w łatwy sposób grać w gry ze Sklepu Windows bez połączenia z internetem - również w tablecie.

 23. Jak usunąć reklamy w kalendarzu iPhone oraz iPad

  30.11.2016

  Na skutek luki w mobilnym systemie iOS na iPhone'y oraz iPady pojawiła się nowa możliwość spamowania. Użytkownicy urządzeń firmy Apple od jakiegoś czasu otrzymują w ramach systemowego Kalendarza powiadomienia o ofertach i zwyczajny spam. W tym tekście pokazujemy, jak wyłączyć tego typu niechciane reklamy w swoim urządzeniu - iPhonie oraz iPadzie.

 24. Jak zmieniać język klawiatury podczas pisania w Androidzie

  29.11.2016

  Jeśli piszesz wiadomości w kilku językach w Androidzie albo często rozmawiasz z obcokrajowcami, to wiesz, że zmiana języka klawiatury potrafi być irytująca. Można jednak sobie to ułatwić i wprowadzić skrót, dzięki któremu podczas pisania można przełączać się między kilkoma językami i układami klawiatury.

 25. Jak usunąć okno Avast Upgrade Utility po odinstalowaniu Avasta

  29.11.2016

  Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z programu Avast, to po jego odinstalowaniu nadal może pojawiać się okno Avast Upgrade Utility, które zachęca do aktualizacji programu antywirusowego. Jak się tego pozbyć? Jak to usunąć, gdy programu już dawno nie ma na dysku, a okno nadal wyskakuje?

 26. Jak zainstalować iCleaner Pro bez jailbreak iPhone

  29.11.2016

  Jeden z najlepszych programów do czyszczenia iPhone'ów i iPadów dostępny jest już do instalacji bez konieczności wykonywania jailbreaku. Nie zainstalujemy go jednak bezpośrednio ze sklepu AppStore firmy Apple. W naszym krótkim poradniku pokażemy, jak w prosty sposób uruchomić aplikację iCleaner Pro w telefonach iPhone oraz tabletach iPad.

 27. Jak usunąć Tavanero Search z Chrome, Firefox i IE

  29.11.2016

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy pokazać Wam przydatną metodę, która pozwala na sprawne skasowanie toolbara z naszej przeglądarki internetowej. Jeżeli przeszkadza Ci ściągnięty przypadkowo Tavanero Search, skorzystaj z naszego sposobu na jego usunięcie. Zapraszamy do zapoznania się z prostym sposobem na pozbycie się niechcianego toolbata z komputera Windows.

 28. Jak wyłączyć reklamy w grach i aplikacjach na Androidzie bez roota

  28.11.2016

  Reklamy w aplikacjach na Androidzie są strasznie irytujące, utrudniają korzystanie z aplikacji i niszczą zabawę podczas grania. Można jednak zablokować reklamy w aplikacjach i grach, nawet bez roota. 

 29. Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje w Windows 10 Anniversary Update

  28.11.2016

  Windows 10 aktualizuje się automatycznie – jest to jeden z kilku powodów, dla których wielu użytkowników unika tego systemu. Da się jednak wyłączyć automatyczne aktualizowanie Windowsa 10 i sprawić, że to użytkownik ma kontrolę nad tym, czy uaktualnienia będą instalowane. Jak to zrobić?

 30. Jak włączyć monitorowanie snu w zegarku Apple Watch

  28.11.2016

  Z dzisiejszego poradnika dowiesz się, jak w prosty i skuteczny sposób monitorować swój sen z poziomu zegarka Apple Watch. Jako że funkcja ta nie jest domyślnie aktywna w smartwatchach firmy Apple, należy skorzystać ze specjalnego sposobu. Omówimy tutaj najlepsze rozwiązania oraz wytłumaczymy, dlaczego niektóre rozwiązania nie są na razie dostępne. Zapraszamy do naszego poradnika.