Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak naprawić błąd uruchamiania w Microsoft Edge

  11.10.2016

  Masz problemy z uruchomieniem przeglądarki internetowej Microsoft Edge? Program zawiesza się przy starcie i nie można go w ogóle otworzyć? W tym poradniku znajdziesz rozwiązanie na tę bolączkę. Rozwiązanie dotyczy systemu Windows 10 w wersji build 14942.

 2. Jak zrobić root w Honor 5X

  10.10.2016

  Honor 5X nie da się zrootować za pomocą narzędzi typu KingRoot czy KINGO Android Root. Można jednak zrobić roota ręcznie, co pokazujemy krok po kroku w naszym poradniku, odblokowując bootloader, wgrywając TWRP Recovery i instalując roota (SuperSU).

 3. Jak wysyłać samoniszczące wiadomości w Messengerze

  10.10.2016

  Messenger ma od niedawna nową opcję tajnych konwersacji, które są szyfrowane i widoczne tylko na jednym urządzeniu. To jednak nie wszystko – istnieje także możliwość wysyłania wiadomości, które będą automatycznie znikać kilka lub kilkanaście sekund po ich przeczytaniu. Jak z tego skorzystać?

 4. Jak uruchamiać gry z Xbox 360 na Xbox One

  10.10.2016

  Na Xbox 360 jest mnóstwo tytułów, które nie zostały wydane w nowych wersjach na Xbox One. Jeśli chcesz w nie pograć, to jednak nic straconego – Xbox One pozwala uruchamiać dużą ilość gier z Xbox 360. Jak z tego skorzystać i co zrobić, aby uruchomić grę z Xbox 360 na Xbox One?

 5. Jak usunąć Dumnie wspierany przez Wordpressa ze strony

  08.10.2016

  Jeżeli korzystasz z platformy Wordpress na swojej stronie internetowej, blogu lub w sklepie - pewnie wiesz, czym jest stopka. Istnieje tam informacja o prawach autorskich, a także hasło "Dumnie wspierany przez Wordpressa". W tym poradniku pokażemy, jak w prosty sposób usunąć tę informację.

 6. Jak zainstalować Androida 6.0 w Galaxy S4 (CyanogenMod 13)

  07.10.2016

  Galaxy S4 to wciąż świetny telefon, który nie doczekał się aktualizacji do najnowszych wersji Androida. Co prawda urządzenie ma już swoje lata, ale wciąż można je nieoficjalnie zaktualizować do Androida 6.0. Co więcej, wasz Galaxy S4 znacznie po tym procesie przyspieszy!

 7. Jak odblokować bootloader w LG G3 S / Mini

  07.10.2016

  Jeśli masz LG G3 S i chcesz wprowadzić do telefonu modyfikacje lub zainstalować nieoficjalne oprogramowanie, to konieczne będzie najpierw odblokowanie bootloadera. Dzięki temu będzie można później zainstalować TWRP Recovery lub oprogramowanie typu CyanogenMod 13. Jak to zrobić?

 8. Jak zapisać pliki SHSH blobs przy użyciu programu Odysseus

  07.10.2016

  Dzisiaj pokażemy Wam prosty i skuteczny sposób, który umożliwia downgrade iOS w iPhone'ach oraz iPadach. Omawiana przez nas metoda pozwala na cofnięcie się do starszej wersji oprogramowania iOS. Metoda jest całkiem łatwa, a skorzystamy w niej z zewnętrznego rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 9. Jak zainstalować Androida 6.0 w LG G2 Mini (CyanogenMod 13)

  06.10.2016

  Ostatnia aktualizacja dla LG G2 Mini to Android 5.0.2. Istnieje jednak sposób, aby zaktualizować urządzenie do Androida 6.0, a niebawem nawet do Androida 7.0 dzięki modyfikacji CyanogenMod. Jak to zrobić i co będzie do tego potrzebne? Pokazujemy krok po kroku.

 10. Jaki motyw wybrać na WordPress? Płatny czy darmowy?

  06.10.2016

  W tym poradniku zastanowimy się, jaki motyw (szablon) na WordPressa wybrać. Do dyspozycji mamy darmowe i płatne rozwiązania. Każde z nich ma swoje zalety i wady. W zależności od tego, z jakiej strony korzystamy, taki motyw należy zainstalować na niej. Przejdźmy zatem do samego poradnika.

 11. Jak usunąć funkcje Google z przeglądarki Chrome

  05.10.2016

  Lubisz Chrome, ale nie przepadasz za Google? To proste – potrzebujesz przeglądarki, która ma funkcje Chrome, ale bez dodatków od Google. Czy to w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak. Zobacz, co zrobić, aby mieć przeglądarkę Chrome bez jakichkolwiek dodatków, funkcji i śladów Google’a.

 12. Jak odblokować bootloader w LG G2 Mini (Android 5.0.2)

  05.10.2016

  Bootloader w LG G2 Mini odblokowuje się nieco inaczej niż w innych urządzeniach. Ten model LG jest nadal dość popularny i znajdziecie na niego mnóstwo niestandardowych ROMów, które pozwalają zaktualizować G2 Mini nawet do Androida 6.0 oraz wkrótce 7.0. Tylko jak odblokować bootloader, aby móc instalować niestandardowe ROMy oraz modyfikacje?

 13. Jak dodawać nalepki do Wiadomości w iPhone i iPad

  05.10.2016

  W tym poradniku pokażemy Wam, jak w prosty i skuteczny sposób dodawać nalepki do aplikacji Wiadomości w iPhonie i iPadzie. Metoda dostępna jest dla telefonów i tabletów z systemem iOS 10 lub nowszym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym prostym poradnikiem.

 14. Jak usunąć zbędne ścieżki dźwiękowe z filmu MKV

  04.10.2016

  Masz film w MKV, w którym zawartych jest kilka różnych wersji językowych? Możesz usunąć zbędne ścieżki dźwiękowe i zostawić np. tylko polską lub angielską. W ten sposób znacznie zmniejszysz rozmiar filmu, dzięki czemu łatwiej będzie go przechować na dysku lub w pamięci przenośnej.

 15. Jak dodać emotikony oraz rysunki na zdjęciach w Whatsapp

  04.10.2016

  Whatsapp doczekał się dużej aktualizacji, która dodaje nowe funkcje związane z kamerą i przesyłaniem zdjęć. Od teraz możecie edytować zdjęcia w Whatsapp, przyklejać do nich emotikony, a także samodzielnie po nich rysować i swobodnie je ozdabiać. Jak z tego skorzystać?

 16. Jak pobrać i zainstalować Facebook Messenger Lite

  04.10.2016

  Ostatnimi czasy sporo nowych funkcji pojawiło się w aplikacji Facebook Messenger. Wiele z nich jest całkiem przydatnych, inne znowu powodują, że ten komunikator internetowy wydaje się być przeładowany. Dlatego Facebook przygotował lżejszą, bardziej okrojoną wersję Facebook Messengera. A my pokazujemy, jak zainstalować ją w telefonie i na tablecie.

 17. Jak włączyć automatyczne przewijanie ekranu w Androidzie

  03.10.2016

  Lubisz czytać książki lub przeglądać dokumenty na Androidzie? A może po prostu często czytasz artykuły w telefonie i chcesz, aby treść automatycznie przewijała się wraz z twoim tempem czytania? Da się zrobić. Możesz włączyć automatyczne przewijanie ekranu w każdej aplikacji na Androidzie.

 18. Jak pobierać filmy i transmisje z Twitcha na komputer

  03.10.2016

  Chcesz ściągnąć skróty lub całe nagrane transmisje z ulubionych gier z Twitcha? Dzięki jednemu programowi możesz szybko ściągać całe transmisje z Twitcha bezpośrednio na dysk komputera i oglądać je potem nawet bez dostępu do Internetu. Jak to zrobić?

 19. Jak naprawić problem z wylogowywaniem się z WordPressa

  30.09.2016

  Masz swoją stronę lub blog na platformie Wordpress i borykasz się z problemem automatycznego wylogowywania? W tym poradniku pokażemy prosty, acz skuteczny sposób, który pozwala na poradzenie sobie z błędem, który skutkuje częstym wylogowywaniem użytkownika z Wordpressa.

 20. Jak ukryć ROOTa SuperSU za pomocą SUHide (tylko Android 6.0)

  30.09.2016

  Jeśli masz w telefonie ROOTa, to aplikacje typu Pokemon GO nie będą się uruchamiać. Można jednak ukryć ROOTa przed niektórymi aplikacjami, aby go nie wykrywały i normalnie działały. Powstała nowa metoda ukrywania ROOTa dla urządzeń z Androidem 6.0.

 21. Jak zrobić ROOTa w trybie Systemless w Androidzie (SuperSU)

  30.09.2016

  Systemless ROOT to specjalny rodzaj ROOTa, który nie modyfikuje partycji systemowej. Jego główną zaletą jest to, że nie modyfikuje partycji systemowej i nie powoduje problemów podczas instalacji oficjalnych aktualizacji w telefonie. Jak coś takiego zrobić w Androidzie?

 22. Jak przywrócić stary wygląd Messengera bez zakładki Mój Dzień

  30.09.2016

  Facebook dodał nowe funkcje do Messengera typu Mój dzień, które są wyjęte żywcem ze Snapchata i Instagramu. Jak je usunąć i przywrócić starego Messengera bez nowych funkcji? Na szczęście da się to dość prosto zrobić i przywrócić poprzednią wersję Messengera!

 23. Jak włączyć Podnieś, aby obudzić w iOS 10

  30.09.2016

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy pokazać Wam sposób, który umożliwia aktywowanie funkcji "Podnieś, aby obudzić" w systemie iOS 10. Jest to nowe rozwiązanie w iPhone'ach i iPadach przeznaczone do szybkiego wybudzania urządzenia z uśpienia.

 24. Jak zainstalować lub zaktualizować TWRP w Androidzie – najprostszy sposób (ROOT)

  29.09.2016

  TWRP Recovery to obecnie najpopularniejszy niestandardowy tryb odzyskiwania, który umożliwia instalowanie niestandardowych ROMów i modyfikacji w telefonie. Jeśli masz ROOTa w telefonie, to możesz bardzo łatwo zainstalować TWRP Recovery za pomocą oficjalnego narzędzia. Oto, jak to zrobić.

 25. Jak zainstalować Chrome w Ubuntu i usunąć Firefox

  29.09.2016

  Ubuntu domyślnie posiada zainstalowaną przeglądarkę Firefox. Jeśli jednak wcześniej korzystałeś z Chrome i tam masz zapisane swoje zakładki, hasła oraz inne dane, to z pewnością chcesz powrócić do tej przeglądarki. Tylko jak to zrobić? Jak zainstalować Chrome na Ubuntu?

 26. Jak zmienić pokemona w trakcie walki

  29.09.2016

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy zaprezentować Wam prosty i skuteczny sposób, który pozwala na szybką zmianę stworka w trakcie walki w Pokemon GO. Zapraszamy do zapoznania się z naszą metodą, która działa również w najnowszej aktualizacji gry.

 27. Minecraft 1.11 – co nowego i jak zainstalować

  28.09.2016

  Minecraft w wersji 1.11 wprowadza mnóstwo nowości, zwłaszcza tych, które są związane z przygodami i eksploracją. Dodano nowe budynki, nowe przedmioty, nowych wrogów i nowe sposoby spędzania czasu w grze. Prezentujemy najważniejsze nowości oraz pokazujemy, jak zainstalować wersję 1.11.

 28. Jak zmienić adres MAC w Androidzie (ROOT)

  28.09.2016

  Niektóre sieci Wi-Fi pozwalają podłączać się tylko urządzeniom o określonych adresach MAC. Jeśli np. sieć w biurze ma włączone filtrowanie adresów MAC, to możemy podmienić nasz adres w Androidzie na taki, który pozwoli na połączenie. Jak to zrobić?

 29. 15 najrzadszych Pokemonów i gdzie je znaleźć

  28.09.2016

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy zaprezentować Wam listę 15 pokemonów, które bardzo trudno jest znaleźć. To najrzadziej spotykane stworki w grze Pokemon GO. Nam jednak udało się dowiedzieć, gdzie można je znaleźć i jak złapać do swojej kolekcji.

 30. Jak zrobić kopię SMS-ów na koncie Gmail w Androidzie

  27.09.2016

  Kopię wiadomości SMS można wykonać na różne sposoby, aby można ją było w przyszłości przywrócić. Czy da się jednak zrobić kopię SMS na koncie Google? Jest sposób, który pozwala zapisać SMS w Gmailu, przeglądać je na komputerze i w dowolnym momencie przywrócić do telefonu.