Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Pobieraj tylko wybrane pliki z torrentów

  28.04.2015

  Ś ciągając materiały z sieci torrent najczęściej pobieramy na nasz komputer całą paczkę. Np. nie tylko film, ale również dodatkowe pliki załączone do niego. Jak ograniczyć pobieranie do określonych plików?

 2. Jak prowadzić rozmowy wideo w Facebook Messengerze na Androidzie i iPhone

  28.04.2015

  Do Messengera dodano funkcję wideokonferencji – od teraz użytkownicy mogą wykonywać już nie tylko połączenia głosowe, ale również połączenia wideo. Oczywiście za darmo.

 3. Jak wywoływać aplikacje i kontakty za pomocą gestów w Androidzie

  27.04.2015

  W Androidzie możemy uaktywnić obsługę gestów za pomocą odpowiedniej aplikacji, dzięki której możemy zdefiniować swoje własne gesty i przypisać im dowolne działanie. Możemy za pomocą odpowiednich ruchów palcem uruchamiać wybrane aplikacje, wywoływać dane kontakty, a także szybko przełączać działanie Wi-Fi czy Bluetootha. 

 4. Jak poprawić działanie GPS w Androidzie

  27.04.2015

  Masz problemy z sygnałem GPS w smartfonie z systemem Android? Proponujemy prosty sposób na poprawienie jego działania. Jest na to kilka sprawdzonych sposobów.

 5. Jak zmienić kolor dowolnych kafelków w Windows 8 na ekranie Start

  27.04.2015

  Chcieliście kiedyś zmienić kolor poszczególnych kafelków na ekranie Start w Windowsie 8? System umożliwia dostosowanie kolorów kafelków do schematu, ale nie ma możliwości ustawienia własnych, unikatowych kolorów dla poszczególnych kafelków. Da się to jednak zrobić nieco inaczej.

 6. Jak pisać SMS-y na iPhone i się nie... przewrócić

  27.04.2015

  Często zdarza się Wam pisać SMS-y idąc ulicą? Mamy dla Was prosty poradnik, jak skutecznie napisać SMS-a podczas spaceru i się nie przewrócić.

 7. Jak zablokować śledzenie przez cookies w Chrome za pomocą AVG

  27.04.2015

  AVG, producent popularnego programu antywirusowego udostępnił nowe rozszerzenie dla przeglądarki Chrome, które umożliwia blokowanie śledzenia przez pliki cookies. Rozszerzenie chroni naszą prywatność, ale jednocześnie nie blokuje wszystkiego do tego stopnia, aby utrudniać surfowanie po stronach.

 8. Jak zabezpieczyć hasłem i ukryć wybrane SMS'y w Androidzie

  24.04.2015

  Prowadzicie bardzo prywatne konwersacje za pomocą SMS'ów? A może załatwiacie przez SMS biznesowe sprawy i nie chcecie, aby ważne dane wpadły w niepowołane ręce? Jeśli tak, to warto pomyśleć o tym, aby ukryć i zablokować dostęp do najważniejszych wiadomości. Można to zrobić łatwo i bez problemu za pomocą odpowiedniego narzędzia do obsługi SMS w Androidzie.

 9. Jak rozwiązać problemy z obsługą Flasha w nowej Operze

  24.04.2015

  Przeglądarka Opera od niedawna rozwijana jest na bazie projektu Chromium, który stanowi również podstawę dla Google Chrome. W ostatnich wydaniach Opery mogą pojawić się problemy z odtwarzaniem filmików we Flashu.

 10. Jak rozwiązać problem z baterią w Galaxy S6 po zrobieniu roota lub zainstalowaniu recovery

  24.04.2015

  Sporo użytkowników nowego Samsunga Galaxy S6 / S6 Edge, którzy zdecydowali się zrootować swoje urządzenie lub zainstalować na nim TWRP, zaczyna mieć problemy z baterią. Urządzenie drenuje baterię w zawrotnym tempie, gdyż nie może przejść do trybu Deep Sleep. Z czego to wynika i jak sobie z tym poradzić?

 11. Jak rozwiązać problem z nieaktualną wtyczką Flash w Firefox 37

  24.04.2015

  Masz problem z wtyczką Flash w najnowszym Firefoksie? Ciągle pojawia się komunikat, że Firefox uniemożliwił uruchomienie nieaktualnej wtyczki? Łatwo rozwiązać ten problem, zobacz, jak to zrobić.

 12. Jak skopiować tekst z zabezpieczonego dokumentu Microsoft Office

  24.04.2015

  Zabezpieczone dokumenty w pakiecie biurowym Microsoft Office są trudne do skopiowania. Istnieje jednak całkiem prosty sposób, aby ominąć zabezpieczenia i uzyskać dostęp do zabezpieczonych hasłem materiałów.

 13. Jak łatwiej korzystać z telefonu w trakcie chodzenia lub biegania (Android)

  23.04.2015

  Często zdarza wam się spacerować lub biegać i jednocześnie przeglądać coś na telefonie, np. odczytywać wiadomości, odpisywać na SMS'a czy zmieniać piosenki? Jeśli tak, to wiecie, że może się to skończyć... zderzeniem ze słupem, znakiem lub drugą osobą. Można jednak temu zaradzić!

 14. Najlepsze aplikacje firmy Facebook na Androida

  23.04.2015

  Nie samym Facebookiem człowiek żyje, czyli zestawienie najciekawszych aplikacji firmy Marka Zuckerberga na platformę Android. Zobaczcie, co jeszcze oprócz Facebooka i Facebook Messengera warto zainstalować w swoim telefonie.

 15. Jak uruchomić latarkę w Androidzie za pomocą przycisku zasilania

  23.04.2015

  Korzystacie często z latarki w Androidzie? Z pewnością sami się przekonaliście, że uruchamianie latarki za pomocą aplikacji jest niewygodne. Światła najczęściej potrzebujemy w takiej sytuacji, że wysuwanie odpowiednich opcji w telefonie jest nam nie na rękę. Możemy jednak ułatwić cały proces i uruchamiać latarkę za pomocą przycisku zasilania w Androidzie.

 16. Nowy sposób na uruchamianie aplikacji z Androida na Windowsie w Chrome

  23.04.2015

  Jakiś czas temu pokazywaliśmy, jak przy użyciu przeglądarki Chrome uruchamiać aplikacje z Androida. Tak, jest to możliwe, a teraz pojawiła się jeszcze łatwiejsza metoda, która zajmuje dosłownie kilka minut. Ma swoje ograniczenia, ale łatwość obsługi jest zdecydowanym plusem. Zobacz, jak to zrobić.

 17. Automatycznie zatrzymuj wideo na YouTube kiedy zmieniasz kartę w przeglądarce

  23.04.2015

  Dzisiaj mamy niewielką, acz bardzo przydatną poradę. Zobaczcie, jak automatycznie zatrzymywać odtwarzanie filmików wideo na YouTube, kiedy przechodzimy do innej karcie w przeglądarce internetowej.

 18. Jak dzwonić na telefon z Facebooka w Androidzie

  23.04.2015

  Dzisiaj chcielibyśmy omówić najnowszą aplikację Facebooka na Androida. To narzędzie, które pozwoli nam wykonywać połączenia telefoniczne i zarządzać bazą kontaktów. Zobaczcie, jak działa.

 19. Najlepsze aplikacje do odtwarzania radia na Windows Phone

  22.04.2015

  W naszych wcześniejszych poradnikach pisaliśmy o aplikacjach do odtwarzania stacji radiowych w Androidzie i iPhone/iPad. Dzisiaj przedstawiamy zestawienie tego typu narzędzi na platformę Windows Phone. Wszystkie rzecz jasna dostępne są bezpłatnie.

 20. Jak uporządkować SMS'y w Androidzie i podzielić je na foldery

  22.04.2015

  Nasza skrzynka odbiorcza SMS w większości aplikacji jest taka sama - wszystko wrzucone jest w jednym miejscu z podziałem na konwersacje. Jeśli jednak sporo SMS'ujemy i używamy telefonu do rozmów ze znajomymi, do załatwiania spraw szkolno-uczelnianych lub biznesowych, to dobrze byłoby sobie wszystko rozdzielić. Jak to zrobić?

 21. Jak wymusić tryb pełnoekranowy w dowolnej aplikacji na Androidzie bez roota

  22.04.2015

  Niektóre aplikacje w Androidzie wyświetlają się w trybie pełnoekranowym, czyli bez paska statusu (na górze) i paska nawigacyjnego (na dole, jeśli go posiadamy przez brak przycisków fizycznych). Dzięki temu mamy więcej ekranu na właściwą aplikację. Niestety, nie każda aplikacja to obsługuje, ale możemy taką funkcjonalność wymusić w inny sposób.

 22. Jak zapobiec wypalaniu się ekranów AMOLED w smartfonach z Androidem

  22.04.2015

  Masz ekran typu AMOLED? Oferuje on lepszy kontrast i głębokie czerni, ale jednocześnie szybciej się zużywa, a w niektórych przypadkach może dojść do tzw. wypalania. Czym jest wypalanie i jak mu zapobiec?

 23. Jak przywrócić stary menadżer zakładek w Google Chrome

  22.04.2015

  Google rozpoczął właśnie wprowadzanie nowego menadżera zakładek w swojej przeglądarce internetowej Chrome. Pisaliśmy o tym jakiś czas temu. Nie wszystkim jednak takie rozwiązanie przypadło do gustu. Jak wrócić do klasycznego rozwiązania?

 24. 5 porad, jak lepiej korzystać z Gmaila na Androidzie

  22.04.2015

  Korzystasz z aplikacji Gmail na Androidzie do obsługi poczty? Przedstawiamy kilka funkcji, które pomogą Ci w sortowaniu wiadomości i wyszukiwaniu maili oraz pokażą, jak lepiej korzystać z Gmaila.

 25. Jak automatycznie tagować muzykę i dodawać okładki w Androidzie

  21.04.2015

  Na komputerze znajdziemy sporo narzędzi do tagowania muzyki i przypisywania okładek. Nie zawsze jednak mamy dostęp do komputera, żeby naprawić szybko tagi jakiegoś utworu lub dodać brakującą okładkę. Można to jednak zrobić łatwo na Androidzie.

 26. Alternatywy dla Facebook na iPhone i iPad

  21.04.2015

  Masz dosyć takich aplikacji jak Facebook czy Facebook Messenger na iPhone i iPad? Szukasz ciekawszych narzędzi, które pozwolą Ci w szybszy i wygodniejszy sposób korzystać z popularnego serwisu społecznościowego? Oto kilka propozycji. 

 27. Jak zablokować działanie w tle wybranych aplikacji w Androidzie bez roota

  21.04.2015

  Denerwuje Cię, że sporo aplikacji instalowanych na Androidzie ciągle działa w tle i wykonuje jakieś działania? Zobacz, jak w łatwy sposób zarządzać działaniem w tle i wysyłaniem powiadomień przez poszczególne aplikacje, aby zaoszczędzić baterię, zwiększyć płynność działania urządzenia i chronić naszą prywatność.

 28. Najlepsze gry typu tower defense na iPhone i iPad

  21.04.2015

  Dzisiaj mamy specjalnie dla Was zestawienie najciekawszych, darmowych gier typu tower defense, czyli obrona twierdzy przed przeciwnikiem. Na platformę iOS, czyli urządzenia takie jak iPhone, iPad lub iPod touch.

 29. Jak zaszyfrować pliki przed wysłaniem do Dropboksa / Dysku Google w Androidzie

  21.04.2015

  Przechowujesz ważne lub prywatne pliki, dokumenty czy zdjęcia w chmurze Dropbox lub na Dysku Google? Często wysyłasz pliki z Androida do chmury? Zobacz, jak zaszyfrować dane w Androidzie przed wysłaniem ich do internetowego dysku.

 30. Jak pobrać historię wyszukiwania na komputer

  21.04.2015

  Google udostępnił właśnie swoim użytkownikom nową funkcję w ramach wyszukiwarki Google. Od niedawna możemy zapisywać i pobierać na komputer historię wyszukiwania z naszego internetowego konta.