Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Najlepsze dodatki do czytania na głos w przeglądarce Chrome

  11.07.2014

  Masz dosyć czytania artykułów i informacji w przeglądarce? A może chciałbyś posłuchać jakiegoś tekstu podczas wykonywania pracy? W takim wypadku warto skorzystać z dodatków do Google Chrome, które automatycznie przeczytają teksty.

 2. Jak udostępnić dysk USB przez router w całej sieci

  11.07.2014

  Jedną z przydatniejszych funkcji nowych routerów z wejściem USB jest możliwość podłączenia dysku zewnętrznego lub pendrive'a i udostępnienie go wszystkim komputerom w sieci. Jak to zrobić?

 3. Jak włączyć tryb offline w przeglądarce Google Chrome

  11.07.2014

  Bez internetu niewiele zrobimy w przeglądarce internetowej. Okazuje się jednak, że istnieje parę tricków, dzięki którym mimo trybu offline można wykonać kilka czynności, a nawet przeglądać strony internetowe w przeglądarce Google Chrome.

 4. Jak sprawdzić swoje IP sieciowe i zewnętrzne

  11.07.2014

  Musisz komuś podać swój adres IP, ale nie wiesz, gdzie go znaleźć? Nie znasz różnicy między adresem IP sieciowym a zewnętrznym? Pokazujemy czym się różnią oba adresy i jak je sprawdzić.

 5. FossaMail, czyli lepszy Thunderbird

  11.07.2014

  Korzystacie z Thunderbirda? Może warto przesiąść się na ciekawszą alternatywę? Prezentujemy program, który został stworzony na bazie Thunderbirda i dostosowany specjalnie do wymogów systemu Windows. Warto przetestować.

 6. Assassin’s Creed Pirates za darmo na iPhone i iPad!

  11.07.2014

  Uwaga, uwaga - świetna promocja w sklepie App Store. W ciągu najbliższego tygodnia dostępna zupełnie za darmo jest kapitalna gra z serii Assassin’s Creed. To świetna rozgrywka z piratami w roli głównej. Na iPhony oraz iPady.

 7. Jak zwiększyć rozmiar ikon w Androidzie

  11.07.2014

  Ikony w Androidzie mogą być większe lub mniejsze. Wszystko tak naprawdę zależy od rozmiaru wyświetlacza i rozdzielczości, a także od tzw. launchera. Niestety nie zawsze domyślny rozmiar będzie nam odpowiadał. Często ikony są małe i słabo czytelne – jak je zwiększyć?

 8. Jak włączyć komendę „OK Google” w polskim Androidzie [ROOT]

  10.07.2014

  Od jakiegoś czasu możemy rozpoczynać wyszukiwanie w Google na Androidzie za pomocą komendy głosowej „OK Google”. Niestety, funkcja ta jest niedostępna w Polsce... Na szczęście można nieco oszukać wyszukiwarkę Google i aktywować komendę głosową. Trzeba jednak posiadać roota.

 9. Najlepsze pogodowe aplikacje na Androida

  10.07.2014

  Prezentowaliśmy już aplikacje pogodowe na iPhona i iPada, teraz przyszła pora na system Android. Tutaj sytuacja jest ciekawsza, bo do dyspozycji mamy sporo polskich aplikacji. 

 10. Jak bezpowrotnie usunąć swoje dane i zdjęcia z Androida przed sprzedażą smartfona

  10.07.2014

  Masz na swoim telefonie zdjęcia, piosenki, filmy oraz inne prywatne dane? Z pewnością przed sprzedażą smartfona usuniesz je wszystkie, a następnie przywrócisz telefon do ustawień fabrycznych. To jednak nie wystarczy i wszystkie pliki można odzyskać. Jak się ich pozbyć na stałe?

 11. Najlepsze pogodowe aplikacje na iPhone

  10.07.2014

  Domyślna aplikacja pogodowa na iPhona i iPada to całkiem dobre rozwiązanie. Nie oznacza to jednak, że nie ma lepszych. Prezentujemy zestawienie najciekawszych darmowych narzędzi do wyświetlania informacji pogodowych.

 12. Co zrobić, gdy Gmail oznacza ważne wiadomości jako SPAM

  10.07.2014

  Korzystasz z Gmaila, czekasz na ważnego maila a on nie przychodzi? W końcu się jednak okazuje, że wiadomość doszła, ale została przeniesiona automatycznie do folderu ze spamem? Jeśli tak, to nie martw się – jest na to rozwiązanie. 

 13. Jest już pakiet antywirusów Bitdefender 2015

  10.07.2014

  Firma Bitdefender ogłosiła wydanie kolejnej stabilnej wersji swojego pakietu programów antywirusowych. Na światło dzienne wyszły takie programy jak Bitdefender Antivirus Plus 2015, Bitdefender Internet Security 2015 oraz Bitdefender Total Security 2015.

 14. Jak dodać ikonę kosza do Paska zadań w Windows 8

  10.07.2014

  Dzisiaj prezentujemy prosty sposób na ułatwienie sobie życia. Zamiast za każdym razem minimalizować wszystkie otwarte okna, żeby dostać się do kosza - skorzystaj z ułatwienia. Za pomocą kilku kliknięć możemy dodać ikonę Kosza do paska zadań w Windows 8.

 15. Jak zwiększyć dźwięk głośnika w Androidzie ponad limit

  10.07.2014

  W zależności od posiadanego modelu smartfona, nasz telefon może mieć dobry lub słaby głośnik. Ten drugi zazwyczaj charakteryzuje się nie tyle słabą jakością dźwięku, co po prostu tym, że gra cicho i ciężko usłyszeć swój telefon. Co możemy z tym zrobić?

 16. Pobierz ekran główny Android L na swojego smartfona

  09.07.2014

  Jeszcze trochę czasu minie, nim Google dostarczy stabilną wersję Androida L. No i jeszcze będzie trzeba poczekać, aż producenci smartfonów i tabletów dostosują ją do swoich urządzeń. Na szczęście już dzisiaj można przetestować wygląd Androida L w swoim smartfonie.

 17. Najlepsze alternatywy dla Outlooka. Który program pocztowy wybrać?

  09.07.2014

  Wielu użytkowników korzysta z dobrze znanego Outlooka. Jest to z pewnością dobre rozwiązanie dla firm i ogólnie do pracy – Outlook posiada wbudowany kalendarz, książkę adresową i zdaję się być wyborem wielu osób chcących zacząć pracę z pocztą e-mail poza przeglądarką. A co, jeśli nie chcemy korzystać z Outlooka?

 18. Jak usuwać formatowanie tekstu podczas kopiowania i wklejania

  09.07.2014

  Często kopiujemy fragmenty tekstu np. ze stron lub innych źródeł. Gdy wkleimy tak skopiowany tekst np. do Worda, to zauważymy, że wraz z treścią zostało przeniesione także formatowanie, czyli rozmiary czcionek, pogrubienia, podkreślenia, pochylenia oraz inne elementy. Jak się tego pozbyć i wklejać najczystszy tekst bez dodatkowego formatowania?

 19. Jak ukrywać swoją aktywność na Facebooku

  09.07.2014

  Nie chcesz, aby wszyscy widzieli, co robisz na Facebooku? Mamy prostą poradę, dzięki której można ukryć swoją aktywność przed wybranymi osobami. W ten sposób nie wszyscy będą mogli zobaczyć, co robimy na Facebooku.

 20. Co zrobić, gdy zamiast tapety jest czarne tło w Windows 8.1

  09.07.2014

  Może się zdarzyć, że nasza tapeta na ekranie Windowsa 8.1 będzie znikać. Zamiast obrazka pojawi się czarne tło. Przywrócenie tapety działa w oknie personalizacji, ale po jego zamknięciu znów pojawia sie tylko czarny ekran. Jak to naprawić?

 21. Problem z czytnikiem kart SD w Windows 8.1 Pro

  09.07.2014

  Zaktualizowałeś system Windows 8 do wersji 8.1. Jednym z problemów, które mogą się pojawić jest brak dostępu do kart SD. Jeżeli komputer posiada odpowiedni port na dla kart SD albo podłączasz karty za pośrednictwem kabla USB - mogą być one teraz niewidoczne. Mamy na to błyskawiczne rozwiązanie.

 22. Jak ustawić zdjęcie osoby dzwoniącej na całym ekranie w Androidzie

  09.07.2014

  Gdy ktoś do nas dzwoni, to na ekranie wyświetla się jego zdjęcie. Problem w tym, że jest bardzo małe lub brzydko rozciągnięte. Są jednak aplikacje, które zastępują domyślny wygląd ekranu połączenia i sprawiają, że możemy ustawić ładne zdjęcia w wysokiej jakości dla naszych kontaktów, które wyświetlać się będą na pełnym ekranie.

 23. Jak upodobnić Windows 8 do Windows XP

  09.07.2014

  Windows XP wciąż jest niesamowicie popularny, pomimo tego, że Microsoft zakończył jego oficjalne wsparcie. Jeżeli lubicie Windowsa XP i chcielibyście, aby wasz Windows 8 wyglądał podobnie, to za pomocą odpowiedniej kompozycji, zestawu dźwięków i menu startowego możemy przywrócić stary wygląd do nowego systemu.

 24. Procent baterii jako kafelek w Windows 8 i Windows 8.1

  08.07.2014

  Mamy dla Was kolejną prostą poradę. Pokażemy, jak za pomocą kilku kliknięć ustawić kafelek w interfejsie Modern z informacją o stanie baterii. W ten sposób zawsze będziemy wiedzieli, ile jeszcze możemy pracować bez konieczności podłączenia komputera/tabletu do gniazdka.

 25. Jak zainstalować ikony i tapety z Android L w swoim smartfonie

  08.07.2014

  Google zapowiedział nową wersję Androida L, która do użytkowników trafi najwcześniej na jesieni. Jedną ze zmian są nowe wytyczne związane z wyglądem systemu i ikon. Jeśli nie możesz się doczekać nowej wersji systemu, to już teraz możesz pobrać ikony i tapety wzorowane na Androidzie L do swojego smartfona.

 26. Jak wyłączyć Sklep w Windows 8

  08.07.2014

  Wiele osób nie korzysta z interfejsu Modern UI, a co dopiero ze Sklepu Windows w najnowszym systemie Microsoftu. Jeżeli nie potrzebujemy Sklepu i nie chcemy z niego korzystać, to możemy go nawet wyłączyć. Wtedy nie będą się aktualizować żadne aplikacje w tle.

 27. Jak łatwo ukryć albumy zdjęć w galerii na Androidzie

  08.07.2014

  W naszym telefonie możemy mieć albumy, których nie chcemy widzieć w aplikacji galerii. Być może znajdują się tam prywatne zdjęcie, a może po prostu są tam tapety lub inne obrazki, które są zbędne w galerii. Jak ukryć wybrane albumy bez usuwania lub przenoszenia plików?

 28. Najlepszy mobilny internet do 30 zł w Polsce

  08.07.2014

  Prezentujemy zestawienie najtańszych usług internetu mobilnego w Polsce za rok 2014. Nie przepłacaj za internet mobilny - kup go za najmniejsze pieniądze. Porównujemy takich dostawców jak Plus, Play, Cyfrowy Polsat czy Orange. W cenie do 30 zł za miesiąc.

 29. Jak przenieść ikony dodatków do paska menu Chrome

  08.07.2014

  Korzystasz z wielu dodatków do przeglądarki Chrome? Pokazujemy prostą metodę, za pomocą której można w łatwy sposób przenieść część ikon rozszerzeń do paska menu uruchomianego w w przeglądarce. Wystarczy kilka kliknięć.

 30. Problem z kafelkami w Windows 8

  08.07.2014

  Zainstalowałeś Windows 8 lub Windows 8.1 i masz problem z kafelkami (interfejs Modern)? Kafelki nie chcą się uruchamiać albo w ogóle nie startują? Na szczęście jest sposób na rozwiązanie tego problemu.