Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Odtwarzaj muzykę z OneDrive w Windows 10

  14.09.2015

  Istnieje sporo sposobów na stworzenie własnego wirtualnego dysku z muzyką. Dzisiaj pokażemy Wam, jak zapisać swoją muzykę na dysku OneDrive Microsoftu, a następnie odtwarzać ją za pomocą aplikacji Muzyka Groove w Windows 10.

 2. Jak dodać prawdziwą przezroczystość i rozmycie Aero do okien w Windows 10

  11.09.2015

  Przeszliście z Windowsa 7 do Windowsa 10 i brakuje wam efektów Aero, czyli charakterystycznej przeźroczystości okien wraz z rozmyciem tła? Windows 10 nie oferuje takiego efektu i stawia na bardziej płaski interfejs, ale za pomocą niewielkiego programu możecie przywrócić przeźroczystość i rozmycie tła okien oraz interfejsu Windows 10.

 3. Zamień YouTube'a w potężny odtwarzacz muzyki za pomocą dodatku do Chrome

  11.09.2015

  Lubisz słuchać muzyki z YouTube'a? Jeśli tak, to koniecznie musisz wyposażyć się w dobre rozszerzenie do słuchania piosenek z serwisu Google. Sortowanie utworów, playlisty, szybkie przełączanie piosenek, propozycje muzyczne - to wszystko dziś podstawa każdego serwisu strumieniującego muzykę. Możesz mieć to za darmo i bez ograniczeń w oparciu o YouTube'a.

 4. Jak zablokować automatyczne pobieranie Windowsa 10 w Windowsie 7 i 8.1

  11.09.2015

  Microsoft niestety dość mocno narzuca użytkownikom starszych wersji systemu aktualizację do Windowsa 10. Okazuje się, że nawet jeśli nie zarezerwowaliśmy aktualizacji do Windows 10 i nie jesteśmy nią zainteresowani, to nasz system i tak pobiera od 3GB do 6GB plików do ewentualnej aktualizacji. Jak to zablokować?

 5. Jak otrzymywać powiadomienia z kanałów na Twitchu w Androidzie

  11.09.2015

  Oglądasz często transmisje na Twitchu i chcesz być zawsze na bieżąco? Nie chcesz ominąć żadnej transmisji swojego ulubionego streamera? Możesz ustawić powiadomienia Push w Androidzie, które zawiadomią Cię za każdym razem, gdy obserwowane kanały zaczną nadawać na żywo. Zobacz, jak to zrobić.

 6. Jak wzmocnić blokowanie wyskakujących okienek w Chrome

  10.09.2015

  Pokazywaliśmy już kilka sposobów na blokowanie wyskakujących okienek w Chrome, ale w sieci wciąż możemy znaleźć strony, które umieją się przebić przez zabezpieczenia i wyświetlić dodatkowe okienko na Pulpicie. Pojawiło się jednak nowe i skuteczne rozszerzenie, które wprowadza dodatkową warstwę ochrony przed tzw. pop-upami.

 7. Jak dodać alias adresu do poczty Outlook.com

  10.09.2015

  Chciałbyś utworzyć dodatkowy adres e-mail, ale odbierać pocztę na swoim głównym koncie? Nie chcesz zapamiętywać dodatkowych haseł i przelogowywać się za każdym razem, gdy chcesz sprawdzić pocztę z innego konta? Zobacz, jak stworzyć alias dla poczty Outlook.

 8. Jak znaleźć i usunąć duplikaty piosenek, zdjęć i dokumentów w Androidzie

  10.09.2015

  Kończy Ci się miejsce w pamięci wewnętrznej telefonu lub na karcie SD? Masz bałagan w telefonie? Zanim zabierzesz się za generalnie porządki, warto przeskanować swojego smartfona w poszukiwaniu zduplikowanych plików i je usunąć.

 9. Jak przywrócić Windows Media Center do Windows 10

  10.09.2015

  Windows Media Center został usunięty w Windowsie 10, a Microsoft nie zaoferował żadnej wbudowanej alternatywy w nowej wersji systemu. Pojawił się co prawda DVD Player, ale jest on za darmo tylko dla części użytkowników, reszta musi zapłacić 14.99$. Na szczęście jest sposób na to, aby za darmo przywrócić Windows Media Center do Windowsa 10.

 10. Jak udostępnić tylko fragment filmu z YouTube

  09.09.2015

  Zobaczyłeś coś ciekawego lub śmiesznego na YouTube i chcesz udostępnić to swoim znajomym? Żaden problem, wystarczy przesłać link do filmu. A co zrobić, gdy chcemy przesłać tylko wybrany, określony fragment? Zobacz, jak szybko oznaczyć wybrany fragment filmu i wysłać go znajomym bez całej reszty materiału wideo.

 11. Jak blokować strony internetowe z poziomu routera

  09.09.2015

  Jest wiele programów umożliwiających kontrolę rodzicielską i blokowanie stron, jednak dość łatwo je ominąć, gdyż instalujemy je na wybranych komputerach. Czasem taki program wystarczy nawet tylko odinstalować. Istnieje jednak sposób na to, by zablokować dostęp do wybranych stron za pomocą routera, co jest znacznie skuteczniejsze i cięższe do ominięcia.

 12. Jak zmienić wersję Windows 10 z 32-bitowej na 64-bitową

  09.09.2015

  Dostałeś darmową aktualizację z Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, ale to wciąż wersja 32-bitowa? Twój komputer jest w stanie obsłużyć 64-bitowego Windowsa? Na szczęście w przypadku Windows 10 nasza licencja nie ogranicza się do jednej wersji - możemy wybrać, czy chcemy zainstalować wersję 32-bitową lub 64-bitową. Zobacz, jak przejść z wersji 32-bit na 64-bit.

 13. Jak łatwo zmienić rozdzielczość w VirtualBox dla maszyny wirtualnej

  09.09.2015

  Korzystasz z VirtualBoxa, aby np. potestować Linuxa lub Windows 10? Domyślna rozdzielczość systemu zainstalowanego w maszynie wirtualnej to 1024x768. Gdy spróbujesz wejść do ustawień rozdzielczości, to nie znajdziesz zbyt wielu innych opcji. Jak ustawić rozdzielczość panoramiczną? Co zrobić, by w ogóle zwiększyć rozdzielczość i uzyskać większą przestrzeń roboczą?

 14. Jak jeszcze lepiej oszczędzać transfer w nowej Operze Mini na Androidzie

  08.09.2015

  Przeglądarka mobilna Opera Mini posiada wbudowaną funkcję oszczędzania danych komórkowych poprzez kompresję strony. Dzięki temu korzystając z Internetu mobilnego na smartfonie jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać swój miesięczny limit. Teraz funkcja ta została jeszcze bardziej ulepszona w nowej Operze Mini. Zobacz, jak ją dostosować.

 15. Co zrobić, gdy router nie wysyła sygnału Wi-Fi i nie widać sieci bezprzewodowej

  08.09.2015

  Masz problem z siecią Wi-Fi w domu? Router przestał wysyłać nagle sygnał sieci bezprzewodowej lub sieć jest po prostu niewidoczna? Internet działa po podłączeniu się kablem, ale komputer nie widzi sieci Wi-Fi? Oto kilka rozwiązań.

 16. Jak naprawić błąd igoproxy64 w programie Origin przy uruchamianiu gier

  08.09.2015

  Jeśli korzystacie z programu Origin do uruchamiania gier firmy Electronic Arts, to możecie napotkać błąd systemowy "Program igoproxy64.exe przestał działać". Dodatkowo może wyświetlać się informacja o braku pliku MSVCP120.dll. Jak to rozwiązać?

 17. Jak zapisać dowolny dokument lub zdjęcie do PDF w Windows 10

  08.09.2015

  Potrzebujesz szybko przerobić jakiś dokument na PDF? A może masz zdjęcie i chcesz je zapisać w postaci dokumentu PDF i odpowiednim rozmiarem strony do wydruku? Nie musisz pobierać żadnych programów do konwersji na PDF - Windows 10 posiada wbudowaną opcję zapisu dowolnego materiału do formatu PDF.

 18. Jak całkowicie usunąć konto Microsoft wraz ze wszystkimi danymi

  07.09.2015

  Chcesz pozbyć się konta Microsoft i wszystkich danych na nim zapisanych? A może korzystasz z Windowsa 10 i chcesz usunąć konto Microsoft, aby system dodatkowo nie zbierał i nie zapisywał informacji na twój temat?

 19. Jak usunąć szkodliwe aplikacje z Androida

  07.09.2015

  Masz w telefonie wirusa lub inne szkodliwe oprogramowanie, które utrudnia korzystanie ze smartfona i spowalnia go? Zobacz, co zrobić, jeśli nie da się takich szkodników usunąć w zwykły sposób.

 20. Co zrobić, gdy nie można pominąć reklam na YouTube w Chrome

  07.09.2015

  Przed filmami na YouTube pojawiają się reklamy, ale zazwyczaj możemy je pominąć po ok. 5 sekundach. Jeśli jednak korzystacie z Chrome, to może się okazać, że od dziś reklam nie da się pominąć , a na dodatek są o wiele dłuższe . Z czego to wynika? Co to powoduje? I jak sobie z tym poradzić?

 21. Jak usunąć bloatware, czyli niepotrzebne programy z Windows 10

  07.09.2015

  Jednym z większych minusów nowych laptopów jest ilość preinstalowanego oprogramowania od producenta. Poza systemem operacyjnym zainstalowanych jest mnóstwo zbędnych programów, które użytkownikom są niepotrzebne i spowalniają system . Jak to wszystko usunąć w Windows 10?

 22. Najlepsze aplikacje modowe na Androida

  04.09.2015

  Chcesz znaleźć ciekawe ubrania? Szukasz nowego stylu dla siebie? Jeśli nie masz ochoty na zakupy i chodzenie po sklepach, to możesz skorzystać ze swojego Androida. Pokazujemy ciekawe aplikacje modowe, które pomogą Ci znaleźć nowe części garderoby, a także zainspirują do spróbowania nowego stylu.

 23. Jak zablokować dostęp do wybranych aplikacji na kilka godzin w Androidzie

  04.09.2015

  Łatwo się rozpraszasz? Nie możesz skupić się na nauce lub pracy, bo ciągle sięgasz po telefon? Zobacz, jak w prosty sposób zablokować sobie dostęp na krótki czas do wybranych aplikacji, aby skupić się na nauce lub pracy i skończyć z rozpraszaniem się.

 24. Zarządzaj swoją prywatnością w Firefoksie

  04.09.2015

  Kiedy odwiedzasz stronę internetową, Twoja przeglądarka wysyła jej pewne informacje. Odbywa się to zazwyczaj przy użyciu plików cookie. Dzięki świetnemu dodatkowi do Firefoksa możesz zarządzać informacjami na swój temat, które wysyłane są do odwiedzanych witryn.

 25. Jak wyłączyć podgląd okien w pasku zadań Windows 10

  04.09.2015

  Jest to funkcja, która przydaje się podczas pracy - ale nie zawsze. Jeżeli zależy Wam na szybkim dostępie do programów bez zbędnych wodotrysków, warto ją wyłączyć. Zobaczcie, jak zablokować lub opóźnić podgląd okien w pasku zadań Windows 10.

 26. Jak dodać karty / zakładki nawigacji do Eksploratora plików Windows 10

  04.09.2015

  Jeśli często korzystacie z Eksploratora plików, to z pewnością zdarza się, że macie otwartych kilka okienek z folderami. Można jednak rozwiązać to inaczej i zamiast okienek otwierać nowe karty z folderami w jednym oknie Eksploratora - zupełnie jak w przeglądarce internetowej. Jak to zrobić w Windows 10?

 27. Jak tworzyć, usuwać i używać wirtualne pulpity w Windows 10

  03.09.2015

  Jedna z ciekawszych funkcji, jaka pojawiła się w Windows 10 to możliwość tworzenia i korzystania z wirtualnych pulpitów. Z tego poradnika dowiecie się, jak z nich korzystać.

 28. Jak wyłączyć automatyczne logowanie na ostatnio używane konto w Windows 8 / 8.1 / 10

  03.09.2015

  W Windowsie 8 i nowszych znajdziemy dość irytującą funkcję związaną z wieloma kontami użytkowników. System automatycznie loguje użytkownika na konto,, które było używane jako ostatnie. Pół biedy, gdy konto ma ustawione hasło - wtedy możemy jeszcze wybrać innego użytkownika do logowania. Jeśli jednak konto jest bez hasła, to zostaniemy na nie zalogowani bez pytania . Jak to wyłączyć?

 29. Problemy z ładowaniem baterii Samsung Galaxy S5

  03.09.2015

  Samsung Galaxy S5 nie ładuje się po podłączeniu do gniazdka? Pojawiają się komunikaty o braku oryginalnej ładowarki? Oto kilka sposobów na rozwiązanie problemów z ładowaniem baterii w smartfonach Samsunga.  

 30. Jak wyłączyć automatyczne pauzowanie Flash w Chrome 45

  03.09.2015

  Google walczy z Flashem i od jakiegoś czasu nowe wersje Chrome wprowadzają coraz więcej ograniczeń odnośnie wtyczek, z których możemy korzystać. Zniknęła już obsługa Javy czy Silverlight, a Flash jest coraz mocniej ograniczany. Zobacz, jak go odblokować.