Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak przenieść stronę Weebly na WordPress

  02.06.2016

  Masz bloga lub stronę założonego za pomocą kreatora witryn Weebly? Z tego poradnika dowiesz się, jak w prosty sposób przenieść ją z Weebly na platformę Wordpress. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 2. "Przygotowywanie Pulpitu" po każdym restarcie Windowsa - jak naprawić?

  02.06.2016

  Przy każdym logowaniu do Windowsa wyświetla się komunikat o przygotowywaniu Pulpitu? Twoja konfiguracja jest usuwana i pokazuje się Pulpit na domyślnych ustawieniach z domyślną tapetą? Zobacz, jak naprawić Pulpit, by system nie resetował ustawień po każdym ponownym uruchomieniu.

 3. Jak naprawić Kalkulator w Windows 10

  02.06.2016

  Masz problem z uruchomieniem aplikacji Kalkulator w Windows 10? Zamiast działającego narzędzia widoczne jest cały czas pole ładowania aplikacji? Cóż, jest na to proste rozwiązanie. A nawet kilka prostych rozwiązań, które można sprawdzić samemu.

 4. Jak naprawić Przypnij do ekranu startowego w Windows 10

  02.06.2016

  Funkcja "Przypnij do ekranu startowego" w systemie Windows 10 nie działa? A może mimo widoczności tej funkcji nie sprawdza się ona i nie wywołuje żądanego efektu? Z tego poradnika dowiesz się, jak w prosty sposób naprawić funkcję "Przypnij do ekranu startowego".

 5. CS:GO - jak zmienić celownik

  01.06.2016

  Chcesz zmienić celownik w Counter-Strike: Global Offensive? Wolisz celownik nieco mniejszy lub w innym kolorze, aby ułatwić sobie strzelanie? Celownik można bardzo łatwo dostosować zarówno za pomocą komend jak i generatora celowników. Można także skorzystać ze specjalnej mapy i wybrać nowy celownik w grze.

 6. League of Legends - jak grać po polsku na EU West

  01.06.2016

  Grasz w LoLa na serwerze EU West, ale chcesz ustawić język polski? Niestety, po polsku możemy oficjalnie grać tylko na serwerze EU Nordic & East (EU Północ/Wschód). Można jednak wymusić uruchomienie gry w języku polskim i z polskimi głosami na zachodnim serwerze EU West.

 7. Jak sprawdzić aktywację subskrypcji Office 365

  01.06.2016

  Korzystasz z pakietu biurowego Microsoft Office? W przypadku usługi Office 365 warto od czasu do czasu sprawdzić, na jakim stadium jest nasza licencja. Czy została aktywowana, czy subskrypcja jest dostępna? Z tego poradnika dowiesz się, jak szybko to zrobić.

 8. Jak wyłączyć automatyczne uruchamianie Steam, Origin i Battle.net

  01.06.2016

  Korzystasz z klientów do gier typu Steam, Origin czy Battle.net? Irytuje Cię, że po zainstalowaniu programy te uruchamiają się wraz z systemem? Spokojnie, można to wyłączyć. Pokazujemy, jak wyłączyć automatyczne uruchamianie różnych klientów do gier.

 9. Jak dodać ikony Facebook reakcje (polubienia) do Wordpress

  01.06.2016

  Facebook niedawno wprowadził nowe formy lajków - reakcje. Ikony reakcji Facebook pozwalają na szersze spectrum wyrażania opinii. Z tego poradnika dowiesz się, jak wprowadzić nowe ikony polubień na swoją stronę lub blog na platformie Wordpress.

 10. 10 trików na Facebook Messenger w iPhone

  01.06.2016

  Korzystasz z komunikatora Facebook Messenger w iPhone czy iPad? Oto 10 sprawdzonych sposobów na poprawienie działania tej aplikacji i skorzystania z funkcji, o których nie miałeś bladego pojęcia. Zapraszamy do naszego poradnika.

 11. Jak zapisywać historię przeglądania w trybie incognito

  01.06.2016

  Ten poradnik będzie trochę paradoksem. Tryb incognito oferuje bowiem prywatne przeglądanie internetu bez zapisywania historii naszych odwiedzin. My zaś pokażemy, jak uzyskać dostęp do historii przeglądania w trybie prywatnym. Zapraszamy do naszego krótkiego poradnika.

 12. Jak zmienić datę zrobienia zdjęcia bez dodatkowych programów

  31.05.2016

  Zgrałeś zdjęcia z aparatu cyfrowego, ale daty wykonania zdjęć są niepoprawne? Niektóre aparaty mają nieprawidłowo ustawioną datę i godzinę, przez co nasze zdjęcia z wakacji mogą mieć ustawiony np. 1980 rok. Powoduje to problemy w programach do katalogowania zdjęć. Jak to naprawić?

 13. Jak uruchomić Amazon Echo w przeglądarce

  31.05.2016

  Amazon Echo w Polsce? Tak, to możliwe, a co więcej nie musisz za asystenta głosowego firmy Amazon zapłacić ani grosza. W ramach testowania usługi będącej konkurencją dla Siri czy Google Home, można uruchomić Amazon Echo z poziomu przeglądarki internetowej. Zobacz, jak to zrobić.

 14. Jak zapisać wiadomości Thunderbird na dysku

  31.05.2016

  Chciałbyś zarchiwizować w komputerze wszystkie pobrane e-maile? Jeżeli korzystasz z programu pocztowego Mozilla Thunderbird, jest to jak najbardziej możliwe. Zapraszamy do naszego poradnika, w którym przedstawimy metodę pozwalającą na zapisywanie wiadomości e-mail na dysku komputera.

 15. Jak usunąć grupę na Facebooku

  31.05.2016

  Chcesz usunąć grupę na Facebooku, ale nie wiesz, jak to zrobić? Twoja grupa jest nieaktywna lub nieaktualna i znajduje się w niej tylko kilka osób, które i tak się nie udziela? Nie możesz znaleźć przycisku usuwania grupy i nie wiesz, jak się jej pozbyć? Zobacz, jak łatwo usunąć grupę na Facebooku.

 16. Jak ustawić focus w iPhone po zrobieniu zdjęcia

  31.05.2016

  Zdjęcia ze źle ustawioną ostrością to częsty przypadek. Nie zawsze udaje nam się dobrze ustawić focus podczas robienia fotografii ze smartfonu. Nie zawsze autofocus w iPhone zadziała na czas. Co zrobić w takiej sytuacji? Ostrość można ustawić już po wykonaniu zdjęcia - trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić.

 17. Jak wyłączyć pasek głośności w Windows 10

  31.05.2016

  W Windows 10 pojawił się niewielki pasek, który informuje nas na poziomie głośności głośników czy podpiętych do komputera słuchawek. Wyświetlany jest w lewym górnym rogu ekranu. W tym poradniku pokażemy, jak go szybko i skutecznie ukryć.

 18. Najbardziej przydatne skróty klawiszowe do Eksploratora plików

  30.05.2016

  W tym poradniku przedstawiamy krótką listę najbardziej przydatnych skrótów klawiszowych, z których można skorzystać podczas pracy z Eksploratorem plików systemu Windows. Dzięki skrótom klawiszowym lepiej można zarządzać menedżerem plików w systemie Microsoftu.

 19. Jak usunąć konto MySpace i wszystkie zdjęcia

  30.05.2016

  Miałeś kiedyś konto MySpace na starej wersji strony? Jeśli tak, to nadal ono jest dostępne i może wyświetlać twoje zdjęcia, które wrzuciłeś kiedyś na starego MySpace’a. Zobacz, w jaki sposób skasować MySpace wraz ze wszystkimi zdjęciami.

 20. Jak zablokować przycisk zamykania Windows na ekranie blokady

  30.05.2016

  Ekran blokady oraz ekran logowania Windows 10 oferują sporo przydatnych funkcji. Z ich poziomu możemy nie tylko zalogować się do systemu, ale również wykonać kilka czynności. Np. zamknąć lub zrestartować komputer. W tym poradniku pokazujemy, jak wyłączyć tę funkcję - zapraszamy do zapoznania się z naszą metodą.

 21. Jak zmienić układ ikon aplikacji w iPhone

  30.05.2016

  Z tego prostego poradnika dowiesz się, jak w łatwy sposób zmienić wygląd ikon w smartfonach iPhone. Jest to prosty trick, który nie wymaga jailbreaku, ani żadnych poważnych zmian w systemie iOS. Zapraszamy do naszego poradnika.

 22. Jak naprawić lewy przycisk myszy, gdy nie zawsze działa

  30.05.2016

  Masz problem z myszką w systemie Windows? Lewy przycisk myszy czasem nie działa i trzeba klikać 3-4 razy, aby uruchomić jakiś program lub skrót na Pulpicie? Zobacz, co może być przyczyną problemu i jak go rozwiązać.

 23. Jak skorzystać z funkcji Android N już dzisiaj

  30.05.2016

  Zapowiedziany podczas konferencji Google I/O 2016 system Android N ma wprowadzić wiele nowych funkcji i rozwiązań. Już dzisiaj możesz jednym prostym ruchem skorzystać z nich wszystkich w swoim smartfonie. Bez konieczności instalowania czy aktualizowania systemu Android. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 24. Skyrim – jak zainstalować ENB i skonfigurować ENBLocal

  27.05.2016

  ENB to modyfikacja graficzna do wielu gier, w tym do Skyrima. Umożliwia wprowadzenie zupełnie nowych efektów graficznych do gry i zmiany całej kolorystyki. Dzięki ENB twój Skyrim może wyglądać lepiej niż Wiedźmin 3. Przekonaj się sam!

 25. Android – jak usunąć konto Google (bez przywracania ustawień fabrycznych)

  27.05.2016

  Nie wiesz, jak usunąć konto Google z Androida? A może próbujesz usunąć konto Google, ale system wyświetla komunikat, że należy w tym celu wykonać przywracanie ustawień fabrycznych? Pokazujemy kilka sposobów na usunięcia konta Google z telefonu.

 26. Jak ustawić zestaw głośnomówiący do połączeń w iPhone

  27.05.2016

  Domyślnie podczas każdorazowego połączenia telefonicznego ustawiony jest głośnik słuchawkowy. Jeżeli jednak często odbieramy połączenia w samochodzie, możemy ustawić, aby przy każdej rozmowie telefonicznej w iPhone włączał się zestaw głośnomówiący.

 27. Jak wyłączyć filtr SmartScreen w Edge i Internet Explorer

  27.05.2016

  Przeszkadza Ci informacja o filtrze SmartScreen w przeglądarce internetowej Edge lub Internet Explorer? Oto prosty, sprawdzony sposób który pozwala na szybkie obejście tego komunikatu. Zapraszamy do zapoznania się krótkim poradnikiem.

 28. Jak wyłączyć udostępnianie plików w sieci Wi-Fi lub Ethernet

  27.05.2016

  Chcesz wyłączyć udostępnianie plików w sieci lokalnej? Nie chcesz, aby inni użytkownicy mogli przeglądać twoje pliki, nawet te, które samodzielnie wcześniej udostępniłeś? Nic prostszego - można wycofać udostępnianie poszczególnych folderów bądź też całkowicie wyłączyć udostępnianie plików oraz drukarek na danym komputerze.

 29. Windows 10 nie łączy się z WiFi po hibernacji

  27.05.2016

  W tym poradniku omówimy specyficzny błąd, jaki występuje w systemie Windows 10. Po przejściu komputera z trybu uśpienia (hibernacji) w tryb aktywny, Windows 10 nie chce połączyć się z siecią WiFi. Co z robić w takiej sytuacji? Skorzystaj z naszego poradnika.

 30. Jak zresetować hasło Windows 10

  27.05.2016

  Zapomniałeś hasła do Windows 10? Wykorzystałeś wszystkie próby logowania do systemu? Oto sposób, który pozwoli na zresetowanie hasła w najnowszej wersji systemu Microsoftu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.