Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak dodać słownik i tłumaczyć strony oraz fragmenty tekstu w Chrome

  16.10.2014

  Korzystasz często z Tłumacza Google? W przeglądarce Chrome często wyskakuje po wejściu na stronę w innym języku powiadomienie z możliwością dokonania tłumaczenia. Możemy jednak rozszerzyć możliwości Tłumacza instalując oficjalne rozszerzenie do Chrome.

 2. Jak przekonwertować dysk z FAT32 na NTFS bez utraty danych

  16.10.2014

  Masz partycję dyskową w systemie plików FAT32 i chcesz ją przerobić na NTFS bez utraty danych? To proste, zobacz jak to zrobić.

 3. Jak zmieniać adres IP z poziomu Chrome i Firefox

  16.10.2014

  Dzisiaj mamy poradę dla osób, którym zależy na ukrywaniu swoich danych podczas surfowania w internecie. Dzięki prostym narzędziom możemy ukrywać lub zmieniać nasz adres IP z poziomu przeglądarki internetowej takiej jak Google Chrome czy Mozilla Firefox.

 4. Chmura bez limitów i za darmo? Zobacz jak założyć konto!

  16.10.2014

  Dropbox, OneDrive, Dysk Google – to wszystko świetne usługi, ale oferuję ograniczoną ilość przestrzeni. Jest jednak alternatywa, która oferuje nielimitowaną przestrzeń za darmo i pozwala np. strumieniować filmy czy muzykę umieszczoną w chmurze. 

 5. Jak odblokować iPhone i iPad - najprostsza metoda

  15.10.2014

  Pisaliśmy już co zrobić jeżeli nie zna się hasła do blokady ekranu w Androidzie. Teraz pokażemy podobną metodę przeznaczoną dla użytkowników smartfonów iPhone oraz tabletów iPad.

 6. Aliens versus Predator za darmo!

  15.10.2014

  W sprzedaży dopiero co pojawił się świetny Obcy: Izolacja, a tutaj taka niespodzianka. W ramach promocji możecie ściągnąć zupełnie bezpłatnie i legalnie kultową już grę komputerową Aliens versus Predator. Pośpieszcie się, póki promocja trwa!

 7. Jak monitorować poziom baterii Androida na komputerze

  15.10.2014

  Często zdarza się, że nasz tablet lub smartfon wyładowuje się gdzieś na biurku, a my nie zwracamy na niego uwagi. Takie sytuacje mają miejsce zwłaszcza wtedy, gdy mamy w domu kilka telefonów lub tabletów i nie sprawdzamy poziomu naładowania baterii każdego z nich codziennie. Na szczęście można wszystkie urządzenia monitorować z poziomu komputera.

 8. Jak wyłączyć przewijanie środkowym przyciskiem myszy w Chrome i Firefox

  15.10.2014

  Denerwuje Cię, że przy kliknięciu środkowym przyciskiem myszy włącza się tryb przewijania ekranu? Można to wyłączyć. Zobacz, jak to zrobić w Chrome i Firefox.

 9. 5 aplikacji do obsługi Facebooka na Androida

  15.10.2014

  Z Facebookiem z poziomu telefonu czy tabletu możemy łączyć się nie tylko za pomocą oficjalnej aplikacji. Są także inne, alternatywne rozwiązania. Niekiedy znacznie lepsze niż oficjalna aplikacja Facebook. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą.

 10. Jak zrobić root LG G2 na Androidzie 4.4.2

  15.10.2014

  LG G2 to świetny telefon, ale możemy go znacznie ulepszyć nadając sobie uprawnienia administratorskie. Zobaczmy, jak szybko i łatwo wykonać root w parę minut na Androidzie w wersji 4.4.2.

 11. Jak przerobić zwykły program na wersję portable

  14.10.2014

  Denerwuje Cie, że po przeinstalowaniu systemu musisz reinstalować także programy, które wymagają wpisów w rejestrze do działania? Możesz je przerobić na aplikacje portable, czyli programy, które zamykają sie w jednym pliku EXE i nie wymagają instalacji na każdym systemie. Zobacz, jak to zrobić.

 12. Firefox 33 już wydany - z szybszym JavaScript

  14.10.2014

  Mozilla wydała właśnie najnowszą wersję swojej przeglądarki internetowej - Firefox 33. Największe zmiany są widoczne "pod maską". Przyśpieszono JavaScript, a także znacznie poprawiono działanie paska wyszukiwania. Przyjrzyjmy się wszystkim zmianom.

 13. Jak odblokować Edytor rejestru, Menedżera zadań i MSConfig w Windows

  14.10.2014

  Edytor rejestru, Menedżer zadań lub MSConfig nie działa? Wirusy mogą sprawiać, że okna z tymi funkcjami nie będą się uruchamiać, nawet po usunięciu szkodliwego oprogramowania. Zobacz, jak sobie z tym poradzić.

 14. Najlepsze ekrany blokady na Androida

  14.10.2014

  Wiele osób pozostawia domyślny ekran blokady, traktując go jedynie jako sposób na zablokowanie przypadkowych dotknięć ekranu. Ekran ten może jednak pełnić mnóstwo funkcji i informować nas szybko o najważniejszych rzeczach. Zobacz najciekawsze zamienniki ekranu blokady.

 15. Jak zmienić hasło w Dropbox

  14.10.2014

  Media właśnie obiegła wiadomość o kolejnych problemach usługi w chmurze - Dropbox. Z popularnego wirtualnego dysku skradziono miliony haseł użytkowników. Pokazujemy, jak zabezpieczyć się przed konsekwencjami tego wydarzenia.

 16. Jak korzystać z Hangoutów na Pulpicie Windows

  14.10.2014

  Jeśli chcieliśmy korzystać z Hangoutów na komputerze, to mieliśmy do dyspozycji czat w Gmailu oraz rozszerzenie do Chrome. W obu przypadkach korzystaliśmy z wysuwanych paneli. Google wypuścił teraz nowe Hangouty dla Pulpitu z funkcją dymków czatu.

 17. Jak przywrócić funkcję Hotspot w iOS 8 - iPhone i iPad

  13.10.2014

  Jeden z błędów, jakie pojawiają się w iOS 8 to problemy z funkcją Hotspot osobisty - czyli udostępniania internetu z poziomu iPhona lub iPada. Pokazujemy, jak szybko i bezboleśnie rozwiązać ten problem w naszym telefonie.

 18. Jak z dysku odzyskać zakładki z Chrome, Firefox i Internet Explorer

  13.10.2014

  Nawalił Ci system i nie możesz włączyć komputera, aby zrobić kopię zapasową swoich danych? Muzykę czy zdjęcia możesz łatwo skopiować z dysku po podłączeniu go do innego komputera lub korzystając z Linuksa. A jak odzyskać w ten sposób zakładki z przeglądarek?

 19. Jak odblokować Androida - najprostsza metoda

  13.10.2014

  Jeżeli zapomniałeś hasła do swojego smartfona czy innego urządzenia z Androidem - nic straconego. Nie trzeba robić twardego resetu - wystarczy skorzystać z prostego narzędzia do resetowania hasła. Zobaczcie, jak ono działa.

 20. Jak zwiększyć prędkość Internetu 3G w Androidzie [ROOT]

  13.10.2014

  Pokazywaliśmy już, jak przyśpieszyć Wi-Fi w Androidzie, a także jak skorzystać z aplikacji do optymalizacji Internetu mobilnego. Tym razem pokażemy, jak ręcznie wprowadzić odpowiednie zmiany w plikach systemowych, dzięki którym połączenie 3G powinno być nieco szybsze.

 21. Różnice między trybem incognito Chrome i trybem prywatnym Firefox

  13.10.2014

  Jakie są różnice w prywatnym przeglądaniu w popularnych przeglądarkach internetowych Google Chrome i Mozilla Firefox? Postanowiliśmy wyjaśnić Wam, na czym polegają różnice między trybem incognito oraz prywatnym przeglądaniem.

 22. Jak dodać znak wodny w dokumencie Word

  13.10.2014

  Znak wodny to przeźroczysty obraz lub fragment teksty, który wyświetla się w tle dokumentu i jest widoczny po wydrukowaniu. Możemy nim oznaczyć swój tekst przed wydrukiem bezpośrednio w Wordzie.

 23. Jak zrobić root na Sony Xperia Z3

  10.10.2014

  Pokazaliśmy ostatnio, jak odblokować bootloader i zainstalować TWRP Recovery w Xperii Z3. Skoro mamy już nieoficjalne recovery i odblokowany telefon, to teraz możemy go zrootować. Zobaczmy, jak to zrobić.

 24. Jak przesyłać muzykę bezprzewodowo do Windows Phone z PC

  10.10.2014

  Denerwuje Cię, że za każdym razem, gdy chcesz przesłać piosenkę z komputera do telefonu, musisz szukać kabla USB? Jeśli tak, to mamy świetne rozwiązanie. Istnieje sposób na to, aby muzykę przesyłać bezprzewodowo do telefonu za pomocą Wi-Fi.

 25. Jak poprawić słabą jakość nagrań wideo

  10.10.2014

  Jeżeli posiadasz nagranie z telefonu słabej jakości - nic straconego. Nawet nieciekawie wyglądające filmy wideo można w prosty sposób poprawić i nieco podrasować, aby sprawiało lepsze wrażenie. Dzisiaj pokażemy, jak poradzić sobie z nagraniami nie najlepszej jakości.

 26. Skype ma nowy interfejs! Jak go zainstalować?

  10.10.2014

  Microsoft udostępnił nową wersję Skype'a, która wprowadza dość spore zmiany w wyglądzie interfejsu. Zobacz, jak się zmienił Skype i sprawdź, jak pobrać nową wersję, aby przetestować ją samemu.

 27. Twardy reset w smartfonach Samsung Galaxy

  10.10.2014

  Jeżeli masz poważne problemy ze smartfonem z serii Samsung Galaxy, polecam zrobienie twardego resetu urządzenia (Hard Reset). Pozwoli on na wyczyszczenie smartfona i przywrócenie go do ustawień fabrycznych.

 28. Jak zainstalować TWRP Recovery na Xperii Z3 D6603 oraz D6653

  10.10.2014

  Użytkownicy Xperii Z3 szybko dostali w swe ręce narzędzia do instalowania różnego rodzaju modyfikacji na swych nowych urządzeniach. Jeżeli interesują was nieoficjalne ROMy oraz inne usprawnienia, to musicie posiadać custom recovery. Zobaczmy, jak zainstalować TWRP na Xperii Z3.

 29. Jak zabezpieczyć sieć przez filtrowanie adresów MAC

  09.10.2014

  Do naszej sieci może się domyślnie podłączyć każda osoba, która zna hasło dostępowe. Możemy jednak wprowadzić dodatkową warstwę zabezpieczenie poprzez tzw. filtrowanie adresów MAC. Dzięki temu do sieci będą mogły podłączyć się tylko osoby z konkretnych urządzeń.

 30. Problemy z Bluetooth w iOS 8? Oto jak je naprawić

  09.10.2014

  Masz problem z podłączaniem urządzeń do iPhona lub iPada z iOS 8 via Bluetooth? Oto nasz krótki poradnik, którego zadaniem jest wyjaśnienie podstawowych metod naprawy tego typu błędów w urządzeniach firmy Apple.