Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak dodać stały rząd numerów w klawiaturze Androida

  25.11.2014

  Denerwuje was, że przy pisaniu na klawiaturze Androida musicie przełączać się do innego trybu, by szybko wpisywać liczby? Możecie dodać stały rządek z liczbami do klawiatury Google. Zobacz, jak to zrobić.

 2. Jak odzyskać usunięte Karteczki z Windows 7 i Windows Vista

  25.11.2014

  Wraz z Windows Vista Microsoft wprowadził Karteczki na Pulpit - przydatne narzędzie do robienia szybkich notatek. Dzisiaj pokażemy Wam, jak szybko przywracać skasowane notatki z Karteczek.

 3. Konta użytkowników w Android Lollipop – czym są i jak je tworzyć

  24.11.2014

  Jedną z ciekawszych nowości w Androidzie 5.0 są konta użytkowników – tak, jak w Windowsie możemy mieć oddzielne pulpity, ustawienia i aplikacje, tak samo teraz w Androidzie możemy wprowadzić porządek np. do współdzielonego, rodzinnego tabletu.

 4. iPhone - najlepsze aplikacje dla podróżujących

  24.11.2014

  Wyruszasz w podróż, na wycieczkę, a może czeka Cię biznesowy wyjazd? Mamy dla Ciebie kilka przydatnych, zupełnie darmowych aplikacji, które znacznie ułatwią podróżowanie z iPhonem czy iPadem.

 5. Minecraft – jak zrobić kopię świata, tekstur i screenshotów

  24.11.2014

  Gracie w Minecrafta, ale zdarzyło wam się, że w wyniku przeinstalowania systemu lub awarii dysku straciliście swój świat, screeny oraz ustawienia i mody? Jeżeli tak, to zobaczcie, jak zrobić kopię swoich danych – w zwykłej i mobilnej wersji gry.

 6. Jak edytować pliki z Worda i Excela w Dokumentach i Arkuszach Google

  24.11.2014

  Korzystasz z Dokumentów lub Arkuszy Google? To świetny pakiet biurowy, który działa w przeglądarce bez potrzeby instalacji, jednak używa innego formatu dokumentów, niż Office. Jak otwierać i edytować pliki .doc czy .xls w pakiecie biurowym Google'a?

 7. Jak powiększać obrazki i zdjęcia w Firefox i Chrome

  24.11.2014

  Dzisiaj mamy dla Was świetne narzędzie dla przeglądarki Firefox oraz Chrome. Za pomocą prostego dodatku bedziecie mogli powiększać dowolne zdjęcia i obrazki ze stron internetowych. Nawet tam gdzie normalnie nie jest to możliwe.

 8. Najlepsze gry na iPhone - listopad 2014

  21.11.2014

  Czas na pierwsze podsumowanie mijającego miesiąca. Chcielibyśmy zaprezentować Wam najciekawsze darmowe gry, jakie ukazały się w sklepie App Store na smartfony iPhone oraz tablety iPad.

 9. Jak zmieniać wersje gry w Minecraft i oddzielić save'y

  21.11.2014

  Minecraft to bardzo popularna gra, która zyskuje wiele dzięki licznym modyfikacjom. Niestety różne modyfikacje wy magają różnych wersji Minecrafta – jak szybko się między nimi przełączać i odseparować nasze zapisy gier?

 10. Jak włączyć podświetlanie ekranu przy powiadomieniu w Androidzie

  21.11.2014

  Nowsze smartfony wyposażone są w diodę LED, która sygnalizuje odpowiednim kolorem nieprzeczytane powiadomienie. Jednak jeśli takiej diody nie posiadamy, to łatwo możemy przeoczyć informacje o nowej wiadomości – a gdyby tak ekran Androida zaświecał się na moment zawsze wtedy, gdy otrzymujemy powiadomienie?

 11. Jak ustawić powiadomienia dla konkretnych kontaktów w iPhone

  21.11.2014

  Bierzesz udział w ważnej wymianie e-maili i chcesz być natychmiast powiadamiany o przychodzącej poczcie? Oto sposób, jak ustawić powiadomienia dla konkretnych wątków w telefonach iPhone oraz tabletach iPad.

 12. Grupowe rozmowy wideo w Google Hangouts dla Chrome

  21.11.2014

  Komunikator Google Hangouts dostępny jest m.in. jako aplikacja dla przeglądarki Chrome. Pokazujemy, jak z niego skorzystać i wykonać grupowe połączenie wideo.

 13. Jak streamować gry na Twitchu przez OBS

  20.11.2014

  Twitch.TV to stale rosnąca platforma do strumieniowania gier. Jeżeli lubisz oglądać streamy z gier, to może pora, aby samemu rozpocząć taką działalność? Zobacz, co będzie Ci potrzebne do założenia własnego kanału na Twitchu.

 14. Jak użyć pendrive'a jako pamięci RAM dzięki funkcji ReadyBoost

  20.11.2014

  Masz starszy komputer, w którym jest mało pamięci RAM, przez co aplikacje wolno się uruchamiają i system kiepsko działa? Możesz wykorzystać pendrive'a jako dodatkową pamięć RAM i przyśpieszyć stary komputer.

 15. Jak zmienić hasło i adres e-mail w Facebooku

  20.11.2014

  W tym poradniku pokażemy Wam dwie przydatne funkcje. Pierwsza to zmiana hasła na naszym koncie na Facebooku, druga natomiast to zmiana podstawowego adresu e-mail, na który wysyłane są do nas powiadomienia.

 16. 3 sposoby na zmianę kolorów diody powiadomień w Androidzie

  20.11.2014

  Większość nowych smartfonów i tabletów posiada wbudowane diody LED, które informują użytkownika o nowych powiadomieniach. Zobacz, jak kontrolować mruganie diody LED, zmienić jej kolor, a także ustawić unikalną barwę dla poszczególnych powiadomień.  

 17. Jak wymusić na przeglądarce korzystanie z Google.com

  20.11.2014

  Z wyszukiwarki Google korzystamy codziennie, często wielokrotnie. Niekiedy chcemy sprawdzić wyniki na Google.com, a nie (jak jest domyślnie) na Google.pl. Jak zmienić ustawienia w przeglądarce?

 18. Facebook Groups - nowy sposób na kontakt z grupami w Androidzie i iOS

  20.11.2014

  Facebook wydał nową aplikację mobilną Facebook Groups, która ma poprawić korzystanie z grup. Dzięki niej możemy łatwo dzielić się zdjęciami lub informacjami z wybranymi grupami i przyjemnie przeglądać ich zawartość w telefonie lub tablecie.

 19. Najlepsze skróty klawiszowe dla Photoshopa

  19.11.2014

  Korzystasz często z Photoshopa? Warto zapoznać się z listą najpopularniejszych skrótów klawiszowych. Za ich pomocą nie tylko szybciej dotrzesz do przydatnych funkcji, ale również usprawnisz sobie pracę.

 20. Jak przekonwertować film MP4/MKV na stary odtwarzacz DVD/DivX

  19.11.2014

  Sporo osób posiada starsze telewizory CRT i odtwarzacze DVD z obsługą DivX, które nie odtwarzają plików MKV czy MP4. Powodem niekompatybilności są brakujące kodeki, a także za duża rozdzielczość filmu MP4/MKV. Jak je przekonwertować tak, aby działały na starszym odtwarzaczu?

 21. Jak usunąć dodatkowe konto dodane do Gmail

  19.11.2014

  Poczta Gmail od jakiegoś czas pozwala na logowanie się do kilku kont naraz. Możemy to zrobić za pomocą opcji Dodaj konto. W ten sposób z poziomu kilku kart w przeglądarce możemy obsługiwać kilka skrzynek na Gmailu. A jak odpiąć je od poczty?

 22. Jak zrobić downgrade na Nexusie 4, 5 i innych

  19.11.2014

  Smartfony z linii Nexus otrzymują prawie zawsze najświeższe aktualizacje tuż po premierze. Ma to swoje plusy, ale także minusy – jeżeli po aktualizacji do nowej wersji występują jakieś problemy, błędy, to możemy wtedy powrócić do poprzedniej wersji Androida. Jak to zrobić?

 23. Jak dodać więcej kafelków do ekranu start w Windows 8.1

  19.11.2014

  Jeżeli często korzystacie z Menu Start w Windows 8.1, czyli kafelków - mamy dla Was ciekawą poradę. Za pomocą prostej komendy można dodać znacznie więcej kafelków do ekranu Menu Start.

 24. Jak pobrać launcher Nokii na Androida

  18.11.2014

  Nokia wypuściła właśnie na rynek nowy tablet z systemem Android. Został on wyposażony w Z Launcher - oryginalną nakładkę graficzną fińskiej firmy. Jak uruchomić ją w dowolnym urządzeniu z zainstalowanym Androidem?

 25. Jak odblokować bootloader w Nexus 4, 5 i innych

  18.11.2014

  Masz smartfona lub tablet z serii Nexus? Jeśli tak, to w bardzo prosty sposób możesz odblokować bootloader i instalować inne ROMy, a także robić downgrade swojego urządzenia do starszej wersji Androida, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zobacz, jak odblokować bootloader w Nexusach.

 26. Jak szczegółowo sprawdzić, kto i kiedy logował się na nasze konto Google

  18.11.2014

  Google oferuje wiele metod na zabezpieczenie naszego konta. Jednak poza zabezpieczeniami konta mamy także narzędzia diagnostyczne, które pozwalają sprawdzić listę logowań z ostatniego miesiąca. Możemy przejrzeć kto się na nasze konto logował, z jakiego urządzenia, kiedy oraz z jakiego kraju.

 27. Najlepsze aplikacje kulinarne na iPhone

  18.11.2014

  Pisaliśmy już o ciekawych aplikacjach z przepisami i sposobami przyrządzania dań na Androida. Teraz pora na iPhone i iPad - oto nasza lista najlepszych aplikacji kulinarnych. Mniam!

 28. Jak dodać przycisk kasowania historii w Mozilla Firefox

  18.11.2014

  Wraz z najnowszą aktualizacją przeglądarki Mozilla Firefox, zaczęły pojawiać się kolejne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa użytkownika. Pokazujemy, jak włączyć przycisk kasowania historii i ciasteczek w przeglądarce.

 29. Jak automatycznie przenosić pliki do innych folderów po rozszerzeniu

  17.11.2014

  Chcesz zachować większy porządek na dysku? W folderze pobierania masz mnóstwo różnego rodzaju plików – dokumentów, zdjęć, archiwów – i chcesz je szybko posegregować? Wystarczy jedna aplikacja, która automatycznie będzie przenosić wybrany rodzaj plików do odpowiednich katalogów.

 30. Jak wyłączyć powiadomienia o przeczytaniu wiadomości w Whatsapp

  17.11.2014

  Whatsapp pod względem prywatności jest podobny do czatu na Facebooku – gdy znajomy wyśle nam wiadomość, a my ją odczytamy, to zostanie on od razu o tym powiadomiony. Przeszkadza Ci to? Zobacz, jak to wyłączyć.