Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak ominąć limit pobierania plików z Dysku Google

  07.11.2016

  Wiele plików w sieci umieszczonych jest na dysku Google. Użytkownicy udostępniają te pliki publicznie do pobrania, jednak Google wprowadza ograniczenie odnośnie ilości możliwych pobrań. Co zrobić, aby pobrać plik umieszczony na Dysku Google, gdy wyświetla się komunikat o zbyt dużej ilości pobrań i niedostępności pliku?

 2. Jak mierzyć tętno podczas treningu w Mi Band 2

  05.11.2016

  W dzisiejszym poradniku pokażemy najlepsze sposoby, które umożliwiają stały monitoring tętna podczas treningu - za pomocą opaski Mi Band 2. Od niedawna taka opcja pojawiła się w oficjalnej aplikacji Mi Fit przeznaczonej do obsługi opaski, zarówno na iPhone'y jak i platformę Android. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 3. Windows Update – jak przyspieszyć wyszukiwanie aktualizacji w Windows 7

  04.11.2016

  Wielu użytkowników ma problem z aktualizacjami Windows 7. System ciągle wyświetla komunikat, że trwa wyszukiwanie aktualizacji, ale nic się nie dzieje. Jest rozwiązanie tego problemu. Wystarczy ręcznie pobrać i doinstalować jedną aktualizację od Microsoftu, która rozwiązuje ten błąd. Oto, jak to zrobić.

 4. Jak za darmo szyfrować hasła i synchronizować je między urządzeniami (LastPass)

  04.11.2016

  LastPass to jeden z najlepszych menedżerów haseł – nie dość, że działa z wszystkimi przeglądarkami, generuje bezpieczne hasła, szyfruje je i oferuje ich automatyczne wpisywanie, to na dodatek został wyposażony w darmową synchronizację haseł między urządzeniami. Pokazujemy, jak skonfigurować LastPass krok po kroku i włączyć synchronizację, aby mieć dostęp do swoich haseł w zabezpieczonej formie na każdym urządzeniu.

 5. Jak naprawić synchronizację w aplikacji Poczta Windows 10

  04.11.2016

  System Windows 10 pojawił się z oficjalną, systemową aplikacją do obsługi poczty e-mail. To aplikacja Poczta (ang. Mail), która pozwala na szybkie i wygodne obsługiwanie wiadomości wysyłanych z naszego komputera. Zbaczmy, jak naprawić w Poczcie błąd synchronizacji.

 6. Jak usunąć aplikacje od operatora w telefonach SONY

  03.11.2016

  Operatorzy typu Orange, Play, T-Mobile czy Plus dodają swoje własne aplikacje do sprzedawanych smartfonów, produkując tzw. brandowane oprogramowanie. Da się jednak te aplikacje usunąć poprzez przeinstalowanie oficjalnego oprogramowania od producenta. W smartfonach SONY jest to bardzo łatwe.

 7. Jak grać w gry z Facebooka bez przeglądarki internetowej (lepsza wydajność)

  03.11.2016

  Gry na Facebooku potrafią się zacinać i wolno chodzić na słabszych komputerach i laptopach. Jest jednak sposób, aby je przyspieszyć – wystarczy skorzystać z klienta Facebook Gameroom, który pozwala grać w gry z Facebooka poza przeglądarką internetową.

 8. Jak wyświetlać relatywny czas na stronie Wordpress

  03.11.2016

  Zamiast 3.11.2016 możemy wyświetlić "dzisiaj" po datą publikacji posta na naszej stronie. Za tydzień zaś owo "dzisiaj" zmieni się na "tydzień temu", a w 2017 roku na "dawno temu". Z tego poradnika dowiesz się, jak daty kalendarzowe pod publikacją wpisu na swojej stronie zastąpić relatywnymi, ciągle aktualizowanymi datami.

 9. Jak tworzyć punkt przywracania systemu przy każdym uruchomieniu Windowsa

  02.11.2016

  Domyślnie Windows tworzy punkt przywracania raz na tydzień oraz podczas instalowania niektórych programów lub sterowników. Jeśli chcecie się bardziej zabezpieczyć, to możecie ustawić Windowsa tak, aby tworzył punkt przywracania podczas każdego uruchomienia systemu.

 10. Jak trwale wyłączyć widok chroniony w Wordzie / Excelu (Office 2013 i nowsze)

  02.11.2016

  Podczas otwierania dokumentu lub arkusza pobranego z Internetu, Word lub Excel pokazują komunikat o widoku chronionym i uniemożliwiają edytowanie zawartości. Można to dość łatwo wyłączyć, ale przy następnym dokumencie znów się to pojawi. Jak trwale wyłączyć widok chroniony, aby nigdy się nie pokazywał?

 11. Jak zdalnie wylogować się z konta Skype

  01.11.2016

  Dawno już nie pisaliśmy o korzystaniu z programu Skype. Mimo faktu, że coraz popularniejsze stają się takie aplikacje jak Facebook Messenger czy WhataApp, Skype jest nadal używanym przez wielu komunikatorem internetowym. Dzisiaj pokażemy Wam, jak sensownie wylogować się z tego programu - zdalnie.

 12. Jak ukryć swój profil Snapchat przed obcymi osobami

  31.10.2016

  Jeśli na Snapchat znajdują Cię nieznajome osoby i wysyłają Ci niechciane Snapy, to możesz to zmienić. Możesz zmodyfikować ustawienia Snapchata w taki sposób, aby uniemożliwić znalezienie twojego profilu po znajomych czy numerze telefonu. Możesz też wyłączyć możliwość odbierania wiadomości i połączeń od nieznajomych osób.

 13. Jak zainstalować Androida 6.0 w LG G3 S (CyanogenMod 13)

  31.10.2016

  LG G3 S po aktualizacji do Lollipop potrafi dość znacznie spowolnić w porównaniu do tego, jak działał na KitKacie. Jest jednak sposób na przyspieszenie swojego telefonu – można zainstalować nieoficjalne oprogramowanie, oparte na Androidzie 6.0 (CyanogenMod 13). Jak to zrobić i co będzie potrzebne?

 14. Jak zresetować opaskę Mi Band 2 do ustawień fabrycznych

  31.10.2016

  W dzisiejszym poradniku pokażemy Wam, jak w prosty i sensowny sposób zresetować opaskę fitness Mi Band 2 do ustawień fabrycznych. Dzięki temu będziemy mogli usunąć wszystkie ustawienia i pamięć w opasce, a w efekcie zacząć korzystanie z urządzenia od nowa. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem.

 15. Jak blokować powiadomienia na ekranie blokady iOS 10

  29.10.2016

  System iOS 10 sporo zmian i nowości - zwłaszcza, jeżeli idzie o powiadomienia. Z tego poradnika dowiesz się, jak sensownie zarządzać nimi z poziomu ekranu blokady w swoim iPhonie czy iPadzie. Zapraszamy do zapoznania się z prostym poradnikiem.

 16. Najlepsze aplikacje Mi Band na smartfony

  28.10.2016

  W dzisiejszym poradniku omówimy najciekawsze aplikacje przeznaczone do zarządzania opaską fitness Mi Band. Jeżeli korzystasz z pierwszego, bądź kolejnych wydań tego taniego i solidnego urządzenia - zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem. Przedstawimy tutaj najlepsze aplikacji na Androida oraz iPhone'a.

 17. Jak zintegrować Mi Band 1s i Mi Band 2 z Nike+ Running

  27.10.2016

  Posiadasz opaskę fitness Mi Band w wersji Mi Band 1, Mi Band 1s lub Mi Band 2? Domyślna aplikacja firmy Xiaomi pozwala na okresowe mierzenie tętna serca. W tym poradniku pokażemy Wam, jak zintegrować opaskę z aplikacją sportową Nike+ Running.

 18. Jak chronić e-mail w WordPress przed spamem

  26.10.2016

  Z jednej strony, jeżeli prowadzimy własną działalność i mamy stronę na platformie Wordpress, zależy nam na kontakcie z odbiorcami. Z drugiej zaś chcemy chronić się przed spamerami. Jak poradzić sobie z tym problemem i jak bezpiecznie udostępniać swój adres e-mail na stronie, blogu czy w sklepie?

 19. Jak naprawić wygląd Pillars Of Eternity (IE Mod)

  25.10.2016

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy zaprezentować Wam prosty sposób, dzięki któremu można poprawić wygląd interfejsu gry "Pillars Of Eternity". Po zainstalowaniu prostego Moda możemy sprawić, że wygląd interfejsu popularnej gry RPG będzie jeszcze bardziej "retro". Zobaczcie, jak to działa w rzeczywistości!

 20. Jak instalować mody do Skyrim Special Edition na Xbox One oraz PS4

  24.10.2016

  Skyrim Special Edition na Xbox One i PS4 wprowadza obsługę modów. Teraz na konsolach można instalować mody do Skyrima tak samo, jak do Fallouta 4. Pokazujemy krok po kroku, jak instalować mody na konsolach, a także omawiamy, czym jest tzw. load order i jak go ustawić.

 21. Jak instalować mody i skiny do Minecrafta Pocket Edition na Androidzie

  24.10.2016

  Minecraft na PC żyje dzięki modom, ale modyfikacje możemy wgrywać nie tylko na komputerach, ale także  w wersji na urządzenia mobilne. Zobaczcie, jak instalować mody, skiny, skrypty oraz tekstury do Minecrafta Pocket Edition.

 22. Jak naprawić zawieszającą się klawiaturę w iOS 10

  24.10.2016

  Jeżeli korzystasz z aktualizacji systemu iOS 10 w telefonach starszych niż iPhone 6S, możesz mieć problemy z klawiaturą. Błąd przejawia się w tzw. "zamulaniu" bądź też inaczej - zawieszaniu pracy klawiatury ekrankowej. Zobaczmy, jak poradzić sobie z tego typu bolączkami w iPhone'ach oraz iPadach.

 23. Jak dodać animowany licznik do strony WordPress

  22.10.2016

  Z tego poradnika dowiesz się, jakie są najlepsze sposoby na szybkie i skuteczne dodanie tzw. timera do swojej strony, bloga czy sklepu działających na platformie Wordpress. Dzięki animowanemu licznikowi lub zegarowi powiadomisz internautów o ważnych wydarzeniach na Twojej witrynie. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem.

 24. Jak ukryć adres IP w sieci BitTorrent za pomocą Tribler

  21.10.2016

  Anonimowość w sieci jest bardzo ważna, zwłaszcza jeśli chodzi o sieć BitTorrent, z której nasz adres IP może zostać odczytany. Są jednak sposoby na to, aby swój adres IP ukryć podczas korzystania z Torrentów. Jak to zrobić?

 25. Jak dodać wideo z YouTube do WordPress

  21.10.2016

  Dzisiaj pokażemy Wam, jak w prosty, skuteczny sposób dodawać materiały z serwisu YouTube do strony działającej na platformie Wordpress. Metoda jest banalnie prosta, jednak oprócz najłatwiejszych sposobów możemy również skorzystać z wtyczek specjalnie do tego przeznaczonych. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem.

 26. Jak zrobić root w Huawei P8 na Androidzie 6.0 (EMUI 4.0.1)

  20.10.2016

  Zrootowanie Huawei P8 z najnowszym oprogramowaniem EMUI 4.0.1 bywa problematyczne, dlatego przedstawiamy w pełni bezpieczny i sprawny sposób na wykonanie roota. Instrukcje przeznaczone są dla użytkowników, którzy mają zainstalowanego Androida 6.0 w najnowszej wersji. 

 27. Jak zaktualizować Huawei P8 do Androida 6.0 (EMUI 4.0.1)

  20.10.2016

  Część użytkowników Huawei P8 nadal używa Androida 5.0 (Lollipop). Dla tego modelu dostępna jest jednak aktualizacja do Androida 6.0 z nakładką EMUI 4.0.1. Pokazujemy, jak samodzielnie zainstalować tę aktualizację dla swojego urządzenia, uaktualniając swój telefon do oficjalnego oprogramowania B380.

 28. Jak zmienić wielkość gravataru w Wordpressie

  20.10.2016

  Wordpress to przydatne narzędzie również jeżeli idzie o funkcje społecznościowe. Jeżeli zależy nam na budowaniu naszej strony internetowej, bloga czy sklepu - warto zadbać o temat komentarzy. A w ramach komentarzy na stronie mamy usługę Gravatar.

 29. Jak zrobić debrand w Huawei P8 (PLAY / T-Mobile)

  19.10.2016

  Debrand oznacza usunięcie oprogramowania wgranego przez operatora (np. PLAY lub T-Mobile) i zastąpienie go oryginalnym oprogramowaniem od producenta. Dzięki temu możemy instalować oficjalne aktualizacje do Huawei P8, mieć nowsze oprogramowanie i pozbyć się aplikacji dodanych od operatora. Jak to zrobić?

 30. Jak zainstalować Pixel Launcher na każdym Androidzie

  19.10.2016

  Pixel Launcher to nowy launcher od Google, zaprojektowany specjalnie z myślą o Google Pixel. Nie znaczy to jednak, że musicie kupować nowy telefon, aby z niego skorzystać. Pixel Launcher można zainstalować też na zwykłym Androidzie, a my pokazujemy, jak tego dokonać.