Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Najlepsze poradniki na iPhone - podsumowanie 2014

  30.12.2014

  Koniec roku to czas na podsumowania. Postanowiliśmy przygotować listę najciekawszych poradników za rok 2014. Pisaliśmy już o Androidzie, teraz pora na najciekawsze poradniki na iPhone.

 2. Jak wyłączyć lub blokować powiadomienia w Androidzie 5.0 Lollipop

  30.12.2014

  Android 5.0 Lollipop wprowadził kilka nowości do powiadomień. Teraz wyświetlają się one na ekranie blokady, a dodatkowo  w ustawieniach znajdziemy centrum powiadomień, dzięki któremu możemy blokować powiadomienia z wybranych aplikacji. Zobacz, jak skorzystać z nowych opcji.

 3. Jak błyskawicznie wyłączyć kamerkę w komputerze

  29.12.2014

  Pokazywaliśmy już Wam, jak bezproblemowo zupełnie wyłączyć kamerkę internetową w laptopie. Teraz przyszła pora na narzędzie, dzięki któremu możemy szybko włączać i wyłączać dostęp do kamery w komputerze.

 4. Najlepsze poradniki na Androida – podsumowanie 2014

  29.12.2014

  Zbliża się koniec roku, więc czas na podsumowania. Postanowiliśmy zrobić listę najlepszych poradników na Androida, dzięki którym dowiecie się, jak zrobić root, jak przenosić aplikacje, jak zoptymalizować Androida, jak zadbać o prywatność oraz wiele, wiele więcej.

 5. Jak stworzyć GIF z filmu MP4 lub YouTube w przeglądarce bez dodatkowych programów

  29.12.2014

  Chcesz stworzyć animowanego GIFa z filmiku w formacie MP4 lub bezpośrednio z filmu na YouTube? Możesz to zrobić bez instalowania jakichkolwiek programów. Wystarczy przegladarka internetowa.

 6. Jak ustawić alarm na dowolnym poziomie rozładowania baterii w Androidzie

  29.12.2014

  Domyślnie Android powiadamia o niskim poziomie baterii na z góry ustalonym poziomie i użytkownik nie może go zmienić. A co, jeśli mamy problemy z baterią, szybko się rozładowuje i chcielibyśmy być o tym powiadamiani np. wtedy, gdy poziom naładowania zejdzie poniżej 50%?

 7. Jak ręcznie ustawić focus i ekspozycję w iPhone i iPad

  29.12.2014

  Aparat w iPhonie oraz iPadzie automatycznie ustawia ekspozycję oraz focus podczas wykonywania zdjęć. Jeżeli zależy nam na szybkim wykonaniu zdjęcia, jest to idealne rozwiązanie. Możemy jednak samodzielnie ustawić focus i ekspozycję.

 8. Jak stworzyć audiobooka w iTunes

  29.12.2014

  Słuchanie audiobooków z poziomu takich urządzeń jak iPhone czy iPad to prawdziwa przyjemność. Pod warunkiem, że umiejętnie przygotujemy sobie książkę do słuchania. Oto nasz poradnik.

 9. Jak wstawiać naklejki z Facebooka na zdjęcia w Androidzie

  24.12.2014

  Emotikony na Facebooku w końcu mają szansę dorównać swojej nazwie i stać się faktycznymi naklejkami. Facebook wydał bowiem nową aplikację, która umożliwia tworzenie zdjęć wraz z dołączonymi naklejkami. Takie zdjęcie możemy zapisać w pamięci telefonu lub od razu wysłać znajomym przez Messengera.

 10. Jak przyśpieszyć Androida z rootem i oszczędzać baterię

  24.12.2014

  Masz zrootowanego Androida? Jeśli tak, to za pomocą narzędzia Root Booster możesz wprowadzić systemowe zmiany, które pozwolą zwiększyć oszczędzanie baterii lub przyśpieszyć system do gier. Zobacz, jak to zrobić.

 11. Jak przywrócić dźwięk uruchamiania systemu w Windows 8 / 8.1

  24.12.2014

  Microsoft w Windowsie 8 i 8.1 wyłączył funkcję odtwarzania dźwięku przy uruchamianiu systemu. Powodem miało być skupienie się na wydajności i zagwarantowanie szybkiego uruchamiania systemu. Niektórym jednak brakuje dźwięku przy starcie systemu – zobacz, jak go przywrócić.

 12. Jak wyciszyć reklamy w Spotify na Androidzie

  24.12.2014

  Przeszkadzają wam reklamy w Spotify na Androidzie podczas słuchania muzyki? W Spotify na komputerze można reklamy wyciszyć, a co zrobić na Androidzie? Okazuje się, że istnieje podobna metoda blokady reklam pomiędzy utworami.

 13. Jak się szybko przełączać do ostatniej aplikacji na Androidzie

  23.12.2014

  Zdarza wam się często z kimś SMS-ować i jednocześnie przeglądać Internet? Ciągłe przełączanie się między przeglądarką a wiadomościami za pomocą ekranu ostatnich aplikacji bywa męczące – jest jednak sposób na to, aby przeskakiwać między aplikacjami jednym dotknięciem palca.

 14. Jak sprawdzić, które porty w sieci są otwarte

  23.12.2014

  Chcesz szybko sprawdzić, które porty w twojej sieci są otwarte i dla jakich komputerów? Można to zrobić szybko za pomocą jednego programu.

 15. Jak nie The Pirate Bay to co?

  23.12.2014

  Serwis The Pirate Bay został zamknięty przez szwedzką policję. Nie oznacza to jednak, że dostęp do torrentów został ograniczony. Wręcz przeciwnie, alternatyw dla serwisu The Pirate Bay jest całkiem sporo.

 16. Jak przesyłać pliki, zdjęcia lub muzykę bezpośrednio między Androidami

  23.12.2014

  Spotykasz się ze znajomymi i chcesz wysłać komuś pliki bezpośrednio ze swojego telefonu? Bluetooth działa dość wolno i nie zawsze prawidłowo, a sieć Wi-Fi lub Internet są niedostępne. Da się jednak to zrobić inaczej – można nawiązać bezpośrednie połączenie między telefonami przy użyciu technologii Wi-Fi, zupełnie tak, jakby telefony stworzył własną sieć.

 17. Jak wykasować zbędne dane z iCloud na iPhone oraz iPad

  23.12.2014

  W Twoim iPhonie pojawiła się informacja, że wykorzystałeś całą przestrzeń na wirtualnym dysku iCloud? Może warto sprawdzić, czy wszystkie zapisane dane są warte przechowania? Jeżeli nie, możemy je łatwo wykasować.

 18. Najciekawsze dodatki do Google Chrome 2014

  23.12.2014

  Czas na podsumowania - również w branży IT. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Wam zestawienie najciekawszych naszym zdaniem dodatków do przeglądarki Google Chrome za rok 2014.

 19. Powiadomienia lampą błyskową o połączeniu lub SMS na Androidzie

  22.12.2014

  Zdarza Ci się przegapić przychodzące połączenie lub powiadomienie w Androidzie? Często telefon kładziesz ekranem do spodu? Można rozwiązać ten problem poprzez uaktywnienie sygnalizacji lampą błyskową o połączeniu lub powiadomieniu.

 20. Jak szybko zmienić domyślne urządzenie audio w Windowsie

  22.12.2014

  W komputerze często mamy więcej niż jedną kartę dźwiękową. Głośniki mogą być podłączone do wbudowanej karty w płycie głównej, natomiast słuchawki do gier często mają własną kartę muzyczną na USB. Jak szybko się przełączać między jedną a drugą, gdy czasem słuchamy muzyki na głośnikach, a czasem na słuchawkach?

 21. Jak usunąć duplikaty kontaktów i wiadomości w Outlooku 2003-2013

  22.12.2014

  Po dłuższym czasie korzystania z Outlooka możemy wśród naszych kontaktów, wiadomości, wydarzeń z kalendarza, notatek czy zadań znaleźć powtarzające się wpisy. Zobacz, jak się pozbyć duplikatów i wprowadzić porządek do folderów Outlooka.

 22. Jak anonimowo i bezpiecznie przeglądać Internet na Androidzie

  22.12.2014

  Chcesz zadbać o prywatność oraz zwiększyć bezpieczeństwo i anonimowość podczas przeglądania Internetu na Androidzie? A może chcesz ominąć ograniczenia regionalne i uzyskać dostęp do zablokowanych stron? W takim razie skorzystaj ze specjalnej przeglądarki, która zatrze po tobie wszelkie ślady.

 23. Jak sprawdzić, gdzie prowadzi skrócony link i czy jest bezpieczny

  22.12.2014

  Skrócone linki często są dołączane do opisów pod filmami na YouTube, a także używane np. w komentarzach lub na forach internetowych. Dopóki w taki link nie klikniemy, to nie wiemy, co się pod nim kryje. Jest jednak sposób na to, aby sprawdzić, dokąd link prowadzi, zanim go włączymy.

 24. Jak przywrócić ikonę Aplikacje na ekranie dowolnego launchera w Androidzie

  19.12.2014

  Launchery na Androida różnią się od siebie funkcjami i pozwalają zmienić wygląd ekranu domowego, ale w większości przypadków mają jedną wspólną cechę – posiadają na ekranie ikonę „Aplikacje”, która przenosi użytkownika do listy wszystkich gier i programów. Co zrobić, gdy stracimy tę ikonę? Jak ją przywrócić?

 25. Jak zmienić domyślną wyszukiwarkę w Safari iPhone

  19.12.2014

  Z tego poradnika dowiecie się, jak szybko zmienić domyślną wyszukiwarkę w przeglądarce internetowej Safari na iPhone oraz iPad. Do wyboru mamy kilka narzędzi do wyszukiwania informacji w internecie.

 26. Jak automatycznie blokować i odblokowywać Androida po włożeniu lub wyjęciu z kieszeni

  19.12.2014

  Chcesz, aby telefon automatycznie się blokował po włożeniu go do kieszeni, a także od razu odblokowywał, gdy go stamtąd wyciągniemy? Wystarczy skorzystać z prostej aplikacji, która automatyzuje proces blokowania i odblokowywania ekranu.

 27. Jak sprawdzić, co zajmuje miejsce w chmurze Dropbox na Androidzie

  19.12.2014

  Często korzystacie ze swojej chmury Dropbox lub z Dysku Google? Z czasem może się tam nagromadzić sporo plików i folderów, które zajmują dużo miejsca. Jeżeli nie wiecie, jak się zabrać za porządkowanie bałaganu w chmurze, to warto skorzystać z pomocy w postaci aplikacji na Androida.

 28. Jak zablokować poprawianie zdjęć na Facebooku - iPhone

  19.12.2014

  Facebook wprowadza właśnie nową funkcję, która może przydać się osobom wrzucającym zdjęcia na swój profil. To automatyczne poprawianie fotografii. Jeżeli nie życzycie sobie takiego rozwiązania, można zablokować tę funkcję.

 29. Jak umieszczać posty na Facebooku z wcześniejszą datą

  18.12.2014

  Chcesz uzupełnić swoją tablicę na Facebooku o informacje z wydarzeniami z przeszłości? A może chcesz po prostu coś opublikować ze wsteczną datą, nawet taką z okresu przed powstaniem Facebooka? Taka opcja jest dostępna – zobacz, jak z niej skorzystać.

 30. Tablacus Explorer - menadżer plików z obsługą kart dla Windows 8

  18.12.2014

  Jeżeli korzystasz z systemu Windows 8 lub Windows 8.1, warto przetestować nowe narzędzie do zarządzania plikami w komputerze. Pozwala ono na zaawansowany dostęp do wielu kart.