Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. 8 najlepszych porad i trików Pokemon GO

  09.08.2016

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy zaprezentować Wam najciekawsze tricki i porady dotyczące gry Pokemon GO. Dzięki naszemu zestawowi 8 porad będziecie mogli znacznie przyśpieszyć zdobywanie poziomów i ewoluowanie swoich pokemonów w grze. A także, zdobywanie PokeCoins czy rozwijanie trenerów. Zapraszamy!

 2. Windows 10 zawiesza się po aktualizacji Anniversary Update – jak to naprawić?

  09.08.2016

  Masz problem z Windows 10 po aktualizacji? Zawiesza się tuż po uruchomieniu i zalogowaniu? Najnowsza aktualizacja Anniversary Update u niektórych powoduje tzw. zamrażanie systemu. Zobacz, co można z tym zrobić, aby komputer znów był zdatny do użytku.

 3. Jak łatwiej instalować lub usuwać aktualizacje w Windowsie

  09.08.2016

  Nie lubisz usługi Windows Update? Chcesz pobierać i instalować aktualizacje do Windowsa w inny sposób? Jeśli wolisz mieć większą kontrolę nad tym, co jest instalowane w systemie, to możesz skorzystać z alternatywnego programu do pobierania, instalowania, ukrywania lub usuwania aktualizacji systemowych.

 4. Jak zarejestrować kartę SIM w T-Mobile, Orange, Play i Plus

  08.08.2016

  Masz telefon na kartę? Jeśli tak, to musisz go zarejestrować na swoje imię i nazwisko. Można to zrobić bardzo łatwo – pokazujemy, co należy wykonać, aby zarejestrować swoją kartę w najpopularniejszych polskich sieciach komórkowych.

 5. Jeszcze prostszy sposób na słuchanie muzyki z YouTube w tle na Androidzie

  08.08.2016

  YouTube dziś jest jednym z największych źródeł muzyki - przytłaczająca ilość kanałów z muzyką oraz milionowe wyświetlenia piosenek udowadniają, że jest to serwis nie tylko dla fanów filmików, ale także dla miłośników piosenek. Jak jednak słuchać muzyki z YouTube na Androidzie, gdy normalnie aplikacja przestaje odtwarzać dźwięk po wygaszeniu ekranu?

 6. Jak dostać nieskończoną liczbę Lucky Eggs i Incense w Pokemon GO

  08.08.2016

  W tym poradniku pokażemy Wam najprostszy, sprawdzony trick, dzięki któremu można otrzymać praktycznie nieskończoną liczbę szczęśliwych jajek (Lucky Eggs) oraz kadzidełek (Incense). Jeżeli zależy Wam na szybkim osiągnięciu wysokiego poziomu w grze, koniecznie skorzystajcie z naszego prostego sposobu. Zapraszamy do poradnika ;)

 7. Jak ustawić tryb poziomy w grze Pokemon GO

  06.08.2016

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy zaprezentować Wam najprostszy sposób, który pozwala na ustawienie trybu horyzontalnego, czyli po prostu poziomego w smartfonach Android i iPhone. Temat dotyczy oczywiście popularnej gry na urządzenia mobilne - Pokemon GO.

 8. Jak grać w Pokemon GO z wyłączonym ekranem (Android)

  05.08.2016

  Przeszkadza Ci, że w Pokemon GO trzeba grać z cały czas włączonym ekranem? Istnieje sposób, który pozwala grać z wyłączonym ekranem. Gdy w pobliżu pojawi się Pokemon, to nasz telefon nas o tym poinformuje i zawibruje, abyśmy mogli go złapać. Jak to zrobić?

 9. Jak wyłączyć ekran blokady w Windows 10 (Anniversary Update)

  05.08.2016

  Nie podoba Ci się ekran blokady w Windows 10? Nie potrzebujesz go, gdyż na komputerze stacjonarnym jest Ci on zbędny? Microsoft utrudnił nieco sprawę, ale wciąż można wyłączyć ekran blokady w Windowsie 10 Anniversary Update. 

 10. Jak odinstalować Windows 10 Anniversary Update

  05.08.2016

  Microsoft przygotował dla swoich klientów kolejną dużą aktualizację systemu. Windows 10 Anniversary Update wprowadza sporo zmian, poprawek i nowych rozwiązań. Jeżeli jednak aktualizacja nie przypadnie Ci do gustu, możesz ją w dość łatwy sposób usunąć ze swojego komputera. Wystarczy zapoznać się z naszym poradnikiem.

 11. Jak zwolnić 15GB miejsca po instalacji Anniversary Update w Windows 10

  04.08.2016

  Po instalacji Anniversary Update brakuje Ci miejsca na dysku C? Nagle zniknęło Ci ok. 15 GB powierzchni dyskowej? Zobacz, jak odzyskać wolne miejsce po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji do Windows 10.

 12. Jak instalować dodatki w Microsoft Edge

  04.08.2016

  W przeglądarce Edge można już instalować rozszerzenia! Nie wiesz, jak to zrobić lub skąd ściągać dodatki do Microsoft Edge? Pokazujemy krok po kroku, jak instalować rozszerzenia, a także prezentujemy listę dodatków, które są już dostępne.

 13. Jak zdobywać PokeCoins w Pokemon GO

  04.08.2016

  Gra Pokemon GO to nie tylko łapanie i hodowanie kolejnych pokemonów. To również rozwijanie swojej postaci i zdobywanie kolejnych poziomów. A także przedmiotów. Większość z nich kupimy w grze za wirtualną walutę, czyli wspomniane w tytule PokeCoins. Zobaczcie, jak sensownie zdobywać pieniądze w grze Poekmon GO.

 14. Jak synchronizować powiadomienia z Androida z Windows 10 w Polsce

  03.08.2016

  Najnowsza aktualizacja do Windows 10 wprowadziła synchronizację powiadomień z Androida. Możemy wyświetlać powiadomienia z telefonu na Pulpicie Windows 10. Opcja ta wymaga włączenia Cortany, czyli asystenta głosowego. Zobacz, jak to skonfigurować w Polsce.

 15. Jak rozwiązać problemy z instalacją Anniversary Update w Windows 10

  03.08.2016

  Masz problemy z zainstalowaniem Anniversary Update? Wyświetlają się błędy  0x80070057 lub 0xa0000400? Pokazujemy rozwiązania, które pomogą naprawić błędy związane ze ściąganiem i instalacją dużej aktualizacji dla Windowsa 10.

 16. Jak zmienić tło na stronie WordPress

  03.08.2016

  W dzisiejszym poradniku pokażemy Wam prosty sposób, za pomocą którego można szybko i wygodnie zmienić tło na naszej stronie lub blogu Wordpress. Opisywane przez nas metody działają zarówno z poziomu wtyczek na Wordpressa jak i z poziomu edytora stylów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 17. Jak szyfrować wiadomości w Messengerze (Tajne konwersacje)

  02.08.2016

  Chcesz zabezpieczyć rozmowy w Facebook Messengerze, aby nikt inny ich nie zobaczył? Skorzystaj z tajnych konwersacji! Nowa funkcja Messengera zapobiega odczytywaniu wiadomości przez obce osoby, nawet wtedy, gdy mają dostęp do naszego konta.

 18. Jak włączyć pamięć masową w Androidzie 4.0 i nowszych

  02.08.2016

  Nie masz w Androidzie opcji pamięci masowej USB? Chcesz podłączyć swój telefon do komputera jako pendrive’a, ale niestety jest wykrywany jako urządzenie MTP a nie dysk wymienny? Zobacz, jak to zmienić.

 19. Jak śledzić pokemony w Pokemon GO

  02.08.2016

  Chociaż w ostatnich aktualizacjach zablokowano część sposobów na śledzenie pokemonów, nadal jest to możliwe w ramach Pokemon GO. Gra polegająca na łapaniu i trenowaniu stworków ma również możliwość ich śledzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 20. Jak zainstalować Pokemon GO w Windows 10 Mobile

  01.08.2016

  Chcesz pograć w Pokemon GO na Windows Phone? Jeśli masz w telefonie Windows 10 Mobile, to pojawił się sposób, który umożliwia zainstalowanie Pokemon GO w Lumii. Zobacz, jak to zrobić.

 21. Jak pobrać Windows 10 za darmo po 29 lipca

  01.08.2016

  Już 29 lipca 2016 roku skończyła się darmowa aktualizacja systemu do Windows 10. Po tej dacie, jeżeli będziemy chcieli zainstalować najnowsze wydanie oprogramowania Microsoftu, będziemy musieli zapłacić. Z tego poradnika dowiesz się, jak ominąć opłatę i ściągnąć Windows 10 za darmo po 29 lipca.

 22. Jak zmienić wygląd postaci w Pokemon GO

  01.08.2016

  Znudził Ci się wygląd postaci w Pokemon GO? Chcesz zmienić kolor włosów, ubranie lub nawet płeć swojego trenera? Dzięki najnowszej aktualizacji to możliwe – możesz za darmo zmienić wygląd wszystkich elementów swojej postaci. Jak to zrobić?

 23. Jak pobrać Windows 10 Anniversary Update

  01.08.2016

  W dzisiejszym poradniku pokażemy Wam, jak w prosty sposób pobrać najnowszą, dużą aktualizację Windows 10 - Windows 10 Anniversary Update. Metoda, którą tutaj omówimy, zadziała nawet wówczas gdy w oficjalnym kanale nie znajduje się jeszcze aktualizacja dla komputerów z Windows 10.

 24. Jak oszukać GPS w Pokemon GO

  30.07.2016

  W dzisiejszym poradniku pokażemy jedną, przykładową metodę na cheaty w grze Pokemon GO. A mianowicie, jak ominąć najtrudniejszą i najbardziej wymagającą funkcję gry, czyli fizyczne poruszanie się po terenie. Za pomocą prostych narzędzie możemy symulować sygnał GPS. Zobaczcie, jak to działa w praktyce.

 25. Jak stworzyć lub dołączyć do klubu w League of Legends

  29.07.2016

  Czym są kluby w League of Legends? Jak stworzyć własny klub lub dołączyć do istniejącego i ustawić tag obok nazwy przywoływacza? Pokazujemy krok po kroku wszystkie funkcje związane z klubami w League of Legends.

 26. Jak zamienić Kingroot na SuperSU w Androidzie

  29.07.2016

  Zrobiłeś ROOTa za pomocą KingRoot i chcesz go zamienić na SuperSU? Da się to zrobić – możesz zainstalować SuperSU zamiast KingRoot i używać tej aplikacji do zarządzania ROOTem. Jak to zrobić?

 27. Spis wszystkich odznak w Pokemon GO

  29.07.2016

  W Pokemon GO oprócz zdobywania nowych stworków i rozwijania naszej postaci, możemy również  zdobywać odznaki, czyli badges. To dodatkowe przedmioty, czy raczej - dodatkowe punkty, które pomagają potem w rozwijaniu swojej postaci w grze. Dzisiaj pokażemy, jakie są odznaki w Pokemon GO i jak je zdobywać.

 28. Jakie są najrzadsze Pokemony w Pokemon GO?

  28.07.2016

  Masz nowego Pokemona i zastanawiasz się, czy jest to jeden z popularnych stworków, czy też może udało Ci się złapać coś naprawdę rzadkiego? Sprawdź naszą rozpiskę, w której znajdziesz listę popularnych, rzadkich, epickich i legendarnych Pokemonów.

 29. Jak zwolnić miejsce w Windows 10 za pomocą Compact OS

  28.07.2016

  Wciąż brakuje Ci miejsca na dysku C? Nie pomogło oczyszczanie dysku i usuwanie plików hibernacji oraz pozostałości po aktualizacjach? W Windowsie 10 istnieje jeszcze jeden sposób na zwolnienie miejsca na dysku, dzięki któremu możemy zyskać kilka gigabajtów wolnej przestrzeni.

 30. Jak szybko levelować w Pokemon GO

  28.07.2016

  Jednym z najważniejszych, jeżeli nie najważniejszym elementem rozgrywki w Pokemon GO jest poziom naszej postaci. To od levelu, jaki zdobędziemy zależy wiele czynników - zdobywane nowe pokemony, starcia z innymi graczami itp. Dziś pokażemy Wam, jak szybko i efektywnie wbijać kolejne poziomy w Pokemon GO.