Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak wyłączyć opcje programistyczne w Androidzie

  03.03.2017

  Wyłączenie opcji programistycznych może wydawać się trudniejsze niż ich włączenie, jednak w praktyce jest to bardzo proste. Zobacz, jak wyłączyć opcje programistyczne w Androidzie.

 2. Jak zainstalować Remix OS w Windowsie bez naruszania systemu

  02.03.2017

  Remix OS to system oparty na Androidzie, który możemy zainstalować na komputerze lub laptopie. Zanim go zainstalujesz możesz go w łatwy sposób przetestować jak zwykły program w Windowsie. Oto, jak to zrobić.

 3. Jak usunąć wirusa na Skype, który rozsyła linki do strony Baidu

  02.03.2017

  Na Skype od dłuższego czasu grasuje wirus, który loguje się na naszym koncie i wysyła wiadomości do znajomych z linkiem do strony Baidu. Jak to usunąć ze swojego konta? Co zrobić, gdy znajomi wysyłają do Ciebie takie linki?

 4. Jak blokować filmy na YouTube na podstawie słów kluczowych

  01.03.2017

  Wchodzisz na YouTube i wyświetlają Ci się rekomendacje filmów na tematy, które Cię nie interesują? A może wyświetlają Ci się filmy pełne spoilerów z filmów, seriali oraz gier? Możesz łatwo zablokować filmy na wybrany temat przy użyciu słów kluczowych.

 5. Jak zrobić root w LG G2 (Android Lollipop)

  01.03.2017

  Root w LG G2 (D802) z Androidem Lollipop (5.0) możemy zrobić za pomocą zestawu narzędzi Alligator Toolkit. To łatwy i szybki sposób na wykonanie roota bez dodatkowych problemów. Zobacz, jak to zrobić krok po kroku.

 6. Jak anonimowo udostępniać pliki z komputera przez TOR

  28.02.2017

  Chcesz udostępnić komuś plik bezpośrednio ze swojego komputera, nie narażając jednocześnie swojej prywatności i bezpieczeństwa? Jeśli tak, to możesz bezpiecznie przesłać plik za pomocą sieci TOR. 

 7. Galaxy S7 i S7 Edge – instalacja Androida 7.0 (oficjalna aktualizacja)

  28.02.2017

  Oficjalna aktualizacja do Androida 7.0 dla Galaxy S7 oraz S7 Edge jest już dostępna. Można ją pobrać przez OTA (Wi-Fi) lub zainstalować ręcznie przez program Odin. Oto, jak to zrobić – krok po kroku.

 8. Jak zabezpieczyć hasłem pliki i aplikacje w Galaxy S7 / S7 Edge

  27.02.2017

  Jeśli masz Samsunga Galaxy S7 lub S7 Edge, to możesz zabezpieczyć i ukryć dowolne pliki, zdjęcia, filmy oraz aplikacje w bezpiecznym folderze. Bezpieczny folder jest zabezpieczony hasłem lub odciskiem palca i nikt poza tobą nie ma do niego dostępu.

 9. Jak przesłać kilka zdjęć w jednym na Instagram

  27.02.2017

  Chcesz przesłać jeden post z kilkoma zdjęciami lub filmami  na Instagramie? Da się to zrobić. Możesz połączyć kilka zdjęć w jedno i wysłać je jako jeden post na swoją tablicę. Jak to zrobić?

 10. Jak ukryć posty polubione lub skomentowane przez znajomych na Facebooku

  24.02.2017

  Nie chcesz widzieć w swoich aktualnościach tego, że ktoś ze znajomych polubił lub zareagował na jakiś post? Nie interesuje Cię, że znajomy odpowiedział na komentarz pod jakimś postem? Możesz ukryć te wpisy, korzystając z prostej metody.

 11. Jak włączyć wybudzanie stuknięciem w Huawei P9 (ROOT)

  23.02.2017

  Wybudzanie ekranu podwójnym stuknięciem w Huawei P9 jest domyślnie ukryte przez producenta. Można to jednak ponownie aktywować, zakładając, że masz dostęp do roota. Oto, jak to zrobić krok po kroku.

 12. Jak zainstalować Skype Lite w Polsce na Androidzie

  23.02.2017

  Skype Lite to odchudzona wersja Skype, która szybciej działa na starszych urządzeniach i lepiej radzi sobie ze słabszym połączeniem internetowym. Jak ją zainstalować?

 13. Jak przywrócić opcję zmiany czcionki w Huawei (EMUI)

  22.02.2017

  Masz smartfona Huawei lub Honor z nakładką EMUI i po aktualizacji zniknęła opcja zmiany czcionki? Jeśli tak, to możesz przywrócić tę opcję i ustawić dowolną czcionkę w swoim Androidzie.

 14. Jak odzyskać zdjęcia z Androida bez roota

  22.02.2017

  Odzyskanie usuniętych zdjęć z Androida nie jest łatwe i często wymaga roota. Są jednak sposoby na to, aby odzyskać zdjęcia z Androida bez roota. Oto, jak to zrobić.

 15. Jak kopiować kilka tekstów na raz w Windowsie

  21.02.2017

  Przyzwyczailiśmy się, że kopiujemy i wklejamy tylko jedną rzecz, ale istnieje sposób, który pozwala kopiować kilka tekstów na raz. Przy wklejaniu możemy wybrać, co wkleić z historii schowka. Jak to zrobić?

 16. Jak wyświetlić poziom naładowania urządzeń Bluetooth w Androidzie

  21.02.2017

  Podłączasz słuchawki lub opaskę Bluetooth do Androida? Zobacz, jak wyświetlić poziom baterii urządzeń Bluetooth w Androidzie, tak, aby zawsze monitorować ich poziom naładowania.

 17. Jak zmienić wygląd napisów w Netflix (rozmiar, kolor, czcionka)

  20.02.2017

  Chcesz zwiększyć rozmiar napisów w Netflix albo zmienić ich kolor z żółtego na biały? Da się to zrobić. Netflix oferuje ustawienia napisów, obowiązujące na całe konto. Jak to zrobić?

 18. Jak polepszyć jakość zdjęć przesyłanych na Facebooka

  20.02.2017

  Przesyłasz zdjęcia z telefonu na Facebooka i tracą one na jakości? A może dzieje się to podczas przesyłania zdjęć z komputera? Zobacz, jak polepszyć jakość zdjęć na Facebooku i dodawać fotografie w jakości HD.

 19. Jak włączyć angielskie napisy w Dragon Age Inkwizycja

  17.02.2017

  Dragon Age Inkwizycja w Polsce występuje tylko z polskimi napisami. Jeśli preferujesz oryginalne angielskie napisy i dialogi, to musisz ręcznie zmienić język. Jak to zrobić?

 20. Jak otwierać linki z Messengera bezpośrednio w Chrome w Androidzie

  17.02.2017

  Gdy otworzysz link otrzymany w wiadomości na Messengerze, to strona wyświetli się we wbudowanej przeglądarce Messengera. Jak to wyłączyć? Co zrobić, aby link otwierał się od razu w Chrome?

 21. Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie dźwięku w filmach na Facebooku

  16.02.2017

  Facebook posiada funkcję automatycznego odtwarzania filmów podczas przewijania aktualności. Do tej pory odtwarzanie było bez dźwięku – teraz ulega to zmianie i filmy będą odtwarzać się automatycznie z dźwiękiem. Jak to wyłączyć?

 22. Jak ukryć prywatne aplikacje w Androidzie i zablokować je hasłem

  15.02.2017

  Masz aplikacje w Androidzie, których nie chcesz pokazywać znajomym? Może korzystasz z Tindera lub chcesz zainstalować Facebooka na firmowym telefonie, tak, aby nie było go widać? Da się to zrobić. 

 23. Jak naprawić błąd o zatrzymaniu procesu com.android.systemui w Androidzie

  15.02.2017

  Podczas korzystania z telefonu wyświetla komunikat, że proces com.android.systemui został zatrzymany? To dość popularny problem, ale da się go rozwiązać na kilka różnych sposobów. Zobacz, jak to zrobić.

 24. Jak zaktualizować LG G3 do Androida 7.1 Nougat (LineageOS)

  14.02.2017

  LG G3 nie dostał oficjalnej aktualizacji do Androida 7.0 czy 7.1 – istnieje jednak nieoficjalne oprogramowanie LineageOS, oparte na najnowszym Androidzie Nougat. Zobacz, jak je zainstalować i zaktualizować swój telefon do Androida 7.1.

 25. Jak zablokować płatne SMS-y Premium w Orange, Play, Plus, T-Mobile

  13.02.2017

  Boisz się przypadkowego i kosztownego wysłania Premium SMS? Jeśli tak, to możesz całkowicie zablokować Premium SMS, MMS oraz inne drogie połączenia ze swojego numeru telefonu. Pokazujemy, jak to zrobić w polskich sieciach komórkowych.

 26. Jak zainstalować Androida 7.0 w Honor 8 (EMUI 5.0)

  13.02.2017

  Oficjalna aktualizacja do Androida 7.0 (EMUI 5.0) jest już dostępna dla Honor 8. Wprowadza nowości w interfejsie i naprawia błędy. Zobacz, jak ją pobrać i zainstalować w swoim urządzeniu.

 27. Jak wyłączyć powiadomienia i dodatki od Norton Antivirus

  10.02.2017

  Zainstalowałeś Norton Antivirus i teraz w Chrome czy Firefox masz doinstalowane dodatki, a na dodatek Norton wyświetla powiadomienia, oferty i odtwarza dźwięki. Jak to wszystko wyłączyć i sprawić, aby Norton Antivirus nie przeszkadzał w pracy?

 28. Jak przywrócić oryginalną czcionkę w Huawei po zmianie motywu

  10.02.2017

  Pobrałeś nowy motyw do Huawei / Honor i czcionka w telefonie się zmieniła? Nie możesz teraz powrócić do oryginalnej czcionki, nawet po przywróceniu domyślnego motywu? Jest na to sposób. Zobacz, jak to naprawić.

 29. Jak zainstalować klawiaturę Xperia w każdym Androidzie (5.0 i nowsze)

  09.02.2017

  Podoba Ci się klawiatura Xperia i chciałbyś ją zainstalować w swoim smartfonie, nawet jeśli masz Samsunga, LG, Huawei lub innego? Da się to zrobić. Istnieje port klawiatury Xperia, który możesz zainstalować na dowolnym urządzeniu z Androidem 5.0 lub nowszym.

 30. 5 najlepszych motywów dla Huawei i Honor (EMUI 4.0/4.1)

  09.02.2017

  Masz smartfona Huawei lub Honor z oficjalną nakładką EMUI? Jeśli tak, to możesz instalować motywy, które zmienią wygląd twojego systemu. Jakie motywy są najlepsze i skąd je pobierać?